Показване на 1 до 15 от 561

Hybrid View

  1. #1

    Post

    Мили момичета,аз се възхищавам на много от вас,за отзивчивостта ,която проявяват.На ЛС съм писала и споделям проблемът си относно свалянето на схеми и за моя най-голяма радост едина съфорумка откликна на молбата ми.Не само,че ми писа,а ми изпрати и куп схеми тук в Испания.Много други са ми предлагали без да ги моля,когато изразя мнението си от някой гоблен,но като разберат,че немога да си ги свалям се спира до там.На никой не се сърдя и никой не е длъжен да ми прави такъв жест,че да ги изпрати чак тук.Разбира се,че това са много разходи и в това забързано ежедневие и криза не на всякой е по джоба.Благодаря на всички,които са ми помогнали по някакъв начин !Всеки който носи ГОЛЯМО И ОТЗИВЧИВО СЪРЦЕ ще помогнемкогато има възможност.На всички ви желая приятна почивка през почивните дни!

  2. #2

    Подразбиране

    аз се учудвам че има такива потребителки които не отговарят на лично съобщение .въпрос на възпитание е .
    на мен специално винаги са ми отговаряли много любезно и аз се старая да не закъснявам с отговор .
    не търся често схеми но за мен най лесния начин е преглед из безплатните схеми и искане на лични .
    обичам красивите неща

  3. #3

    Подразбиране

    Идеята за анкетата е прекрасна, макар че аз лично почти нямам оплаквания,
    но да се прикачиш картинка без да имаш схемата,не е честно.Не виждам никакъв смисъл в това-картинка без схема !Прехвърляш страница подир страница,намираш това което ти трябва или харесва и - или няма схема или по лошото ,не ти отговарят.
    Нищо лично към никой.
    Редактирано от Triana` : 23.04.2010 в 12:13.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •