Аз ще бъда по-хард и директно ще кажа - ако съм на мястото на въпросната дама модератор ще се извиня директно не само на Таис, но на всички жени, които сме тук, във форума заради хобито си, а не като агенти на Милена стил, КГБ, ЦРУ и други разузнавания. Аз лично се почувствах лично обидена заради момичето, което не само търси, но и предлага схеми по различни теми от форума, почувствах се виновна заради факта, че през този месец съм пуснала 3 заявки, от които една се намери, друга е за моя позната, а трета е само с публикувана снимка, за което получих извинение за моето разочарование.Ядосвам се, че когато си харесам нещо от безплатните теми 50 % от схемите са неактивни или само с публикувани снимки..........................

Искам да благодаря на всички жени, отзовали се абсолютно безкористно и с доверие на молбите ми за схеми. Голяма част от тях са ушити, другите предстоят да бъдат ушити.

И още нещо - аз не съм агент на Милена стил, аз съм гобленар, и държа да ме уважават. С тази почит ще се отнеса и към Таис!!!