Страница 12 от 35 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 561

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета, по-малка е вероятността да ви изтрият албумите в мултито, ако ги заключвате - т.е. да могат да се виждат само от контакти. Така външни хора не могат да видят какво качвате, не могат да ви докладват и няма да ви изтрият. Всички мои албуми са достъпни само за контакти, с изключение на тези с моите гоблени.

  2. #2

    Подразбиране

    Както казва Mimik,по същия начин става и в gallery.ru и в mylivepage.com..Албумите със схеми са достъпни само за приятели.A във втория сайт може да се сложи и ограничение на целия сайт.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #3

    Подразбиране

    Не съм убедена, че точно тук е мястото, но видях че и други момичета са благодарили на iliana67/ в тази тема/ и затова искам и аз да се присъединя към тях.
    Малко се притеснявах да я помоля за нещо, но след като се престраших - веднага се отзова и ми помогна- почти на минутата. Чак ми стана неудобно.
    Блатодаря ти от все, че си така отзивчива към всички!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  4. #4

    Подразбиране

    Аз също се присъединявам към благодарностите за iliana67.Винаги е била с мен много мила и се е отзовавала на молбите ми .Продължавай все в този дух Илиана,защото няма невъзнаградено добро,а в този свят има толкова завист и злоба и винаги е хубаво да се срещаш с доброто

  5. #5

    Подразбиране

    Въстановявам темата,ще я има тук.Не знам причината,поради която Ния я изтри,но няма да се съглася с никой,че е излишна тук
    Понякога наистина има нужда,някой да поспори с някой,
    но нека е на тема гоблени тук

    Няма да се натовари форума,с един или два поста повече,не се притеснявайте.Една картинка е достатъчна да качите,за да заеме място за 100 мнения,така че пишете си спокойно тук......
    Благодарностите на ЛС,ако обичате.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Въстановявам темата,ще я има тук.Не знам причината,поради която Ния я изтри,но няма да се съглася с никой,че е излишна тук
    Понякога наистина има нужда,някой да поспори с някой,
    но нека е на тема гоблени тук

    Няма да се натовари форума,с един или два поста повече,не се притеснявайте.Една картинка е достатъчна да качите,за да заеме място за 100 мнения,така че пишете си спокойно тук......
    Благодарностите на ЛС,ако обичате.

    Дължа пояснение. Исках да изтрия всички мои мнения,без да съобразя,че с изтриването на първото ще замине цялата тема. Но, ако получа дори едно обвинение,че тази тема е излишна, отново ще я изтрия,вече умишлено.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    И аз благодаря на iliana67. Изключително човече е тя!
    radika@mail.bg

  8. #8

    Подразбиране

    За спорове за гоблени съм съгласна, че трябва да има тема

  9. #9

    Подразбиране

    Мисля че тази тема е полезна, но в нея да се обсъждат гоблени, а не както се получи миналата седмица - този спор нямаше място в този форум според мен.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ra4ko75 Виж мнение
    Мисля че тази тема е полезна, но в нея да се обсъждат гоблени, а не както се получи миналата седмица - този спор нямаше място в този форум според мен.
    Да, точно за това съм я открила. Съжалявам за миналата седмица, но.... нищо не зависеше от мен.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #11

    Подразбиране За приятелствата които създава нашия форум

    Мили момичета искам да споделя с вас колко прекрасен човек е Яница Цветкова и да ви разкажа нещо.
    Преди време си харесах един гоблен „чаевница” и се започна една сага с издирването на конците бяха показани bestex. . Какви ли не сравнителни таблици гледахме с нея как ли не търсихме докато на края Яни решила да ме изненада.И тук е най-интересното: Нашата Цветкова се свързала с неина позната в Китай, обяснила за какво става дума, и поръчала конци bestex 100% оригинал .Направила ми комплектовка и ми изпраща гоблена ....................
    Е кажете сега как да не ревнеш от щастие как да не благодариш и как да не ти иде да я разцелуваш.
    Мила Яни толкова щастлива ме направи думи нямам ..........искам от все сърце да ти благодаря .
    Ще снимам конците -такива аз до сега не съм виждала много са финни и странни а какво изпитание за нервите беше да доидат от Варна до София неискам да разказвам. (Китай- Варна пристигат за 4 дни, Варна –София 7).
    Е това е моята приятелка Цветкова за това исках да разкажа.

  12. #12

    Подразбиране

    Споделям радостта ти, Аби. Дори за миг се почуствах на твоето място.
    Радвам се и за двете ви, че сте се открили. Сигурна съм,че и Яни е не по-малко щастлива от теб, за това,че е успяла да те изненада и зарадва. Няма нищо по-хубаво от това да имаш такъв приятел. Дай Боже всекиму!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #13

    Подразбиране

    За да не отвярм цяла тема за едно питане,ще пиша тук.Момичета,когато искам да сваля схема от dump.ru антивирусната ми писка.Автоматично нямам достъп до страницата,анти вирусната ми го блокира.При вас така ли е?
    Редактирано от Tais : 26.08.2009 в 13:05.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  14. #14

    Подразбиране

    Значи не е само при мен,момичета не сваляите нищо от dump че бъка от вируси!!!
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  15. #15

    Подразбиране

    До онзи ден нямах никакъв проблем с DUMP, обаче вчера като го отворих и на мен ми писна - явно е нещо новичко

Страница 12 от 35 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •