Страница 12 от 38 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 561
  1. #166

    Подразбиране

    относно авторските схеми - мисля че е редно този който я пуска до нея да покаже и изработката на гоблена по тази схема ,за да се видят прилики и разлики и всеки сам да си прецени дали да се довери на автора...

  2. #167

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zlatorozka Виж мнение
    Здравейте!!Мисля,че още в началото бях писала за тези толкова "страшни"единични бодове,които не са наистина приятни,но пък съществуват.А задавали ли сте си въпроса ЗАЩО????ЗАЩОТО В ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОТ МЕН ГОБЛЕН ,КОЙТО Е ПРИРОДНА КАРТИНА С МНОГО,МНОГО ДЕТАЙЛИ С ЦЕЛИ 46 ЦВЯТА _ ПРОСТО НЯМА КАК ДА НЯМА ЕД БОДОВЕ.СТРУВА МИ СЕ,ЧЕ ЕДИН ИСТИНСКИ ГОБЛЕНАР И ЦЕНИТЕЛ НА ТОВА ИЗКУСТВО,А ТО Е ТОЧНО ТАКОВА,НЕ БИВА ДА СЕ ПЛАШИ.ЗАТОВА НЕ СМЯТАМ ,ЧЕ СЪМ ПОДВЕЛА ИЛИ ИЗЛЪГАЛА НЯКОГО С НАИСТИНА МОЯТА ТВОРБА,КОЯТО ИСКАТЕ ИЛИ НЕ СЕ ХАРЕСА НА ДОСТАТЪЧНО МНОГО ХОРА ОТ ФОРУМА.КАТО ВСЕКИ ГОБЛЕН И ТОЗИ Е РАЗРАБОТЕН С ПРОГРАМА-АХ,КАКВО ОТКРИТИЕ!!!

    Нещо не ми харесва тона ти на писане и не пиши,ако обичаш с тия големи букви не съм искала да те обидя,можеше и по-добре да се справиш все пак,ако беше още малко поработила с програмата.
    Не ми се спори,топло е,а и не е в мой стил

    След като ми прочетеш поста,ще почистя и предните стр.и приключваме,нали все пак е тема за търсене,кой иска да си го шие.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #168

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zlatorozka Виж мнение
    Здравейте!!Мисля,че още в началото бях писала за тези толкова "страшни"единични бодове,които не са наистина приятни,но пък съществуват.А задавали ли сте си въпроса ЗАЩО????ЗАЩОТО В ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОТ МЕН ГОБЛЕН ,КОЙТО Е ПРИРОДНА КАРТИНА С МНОГО,МНОГО ДЕТАЙЛИ С ЦЕЛИ 46 ЦВЯТА _ ПРОСТО НЯМА КАК ДА НЯМА ЕД БОДОВЕ.СТРУВА МИ СЕ,ЧЕ ЕДИН ИСТИНСКИ ГОБЛЕНАР И ЦЕНИТЕЛ НА ТОВА ИЗКУСТВО,А ТО Е ТОЧНО ТАКОВА,НЕ БИВА ДА СЕ ПЛАШИ.ЗАТОВА НЕ СМЯТАМ ,ЧЕ СЪМ ПОДВЕЛА ИЛИ ИЗЛЪГАЛА НЯКОГО С НАИСТИНА МОЯТА ТВОРБА,КОЯТО ИСКАТЕ ИЛИ НЕ СЕ ХАРЕСА НА ДОСТАТЪЧНО МНОГО ХОРА ОТ ФОРУМА.КАТО ВСЕКИ ГОБЛЕН И ТОЗИ Е РАЗРАБОТЕН С ПРОГРАМА-АХ,КАКВО ОТКРИТИЕ!!!
    Аааааааа, за гоблени ставало дума в този форум,а аз си мислех, че картинки си разменяме тук и все се чудех какви са тези знаци... Явно съм доста изостанала, други преди мен са открили, че това са схеми и се разработват с програми. Ще ми е интересно и мисля, че не само на мен да видим резултат от изработена схема на....(как се казваше авторката)

  4. #169

    Подразбиране

    момичета да не се заяждаме тук,има си отделна тема за това.Относно единичните бодове- да трябва да ги има,но погледнете схемите на доказаните фирми и ще видите че са минимизирани там ,където може(то затова си има дизайнери,които обработват картинките) И мисля,че мястото на тази дискусия не е в тази тема,Манка ,хващай метлата и аааайде...чисти мила ,нищо че е топло

  5. #170

    Подразбиране

    Да да и аз съм за метличката,че доста се поокъкахте темата

  6. #171

    Подразбиране

    Пуснах си климатика,реших да ги запазя постовете и затова ги местя в тази тема

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #172

    Подразбиране

    Мариянче я не се ядосвай размени два юмрука и готово.
    Какво хубаво валяче си имаш като изтрие и морето е прекрасно.

  8. #173

    Подразбиране

    Да внеса малко от положителната емоция при мен!
    Илианчето ме зарадва с такава хубава новина, че няма как да не й благодаря! Благодаря ти, Илианче! Толкова ме зарадва!

  9. #174

    Подразбиране

    Аз искам да благодаря на две момичета, на molly за игличката, която ми прати и за другите прекрасни подаръци, целувки и хиляди благодарности

    И на Вили от Пловдив, благодарение на която ще имам още един прекрасен гоблен

    Момичета това е за вас
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Val4e : 16.06.2009 в 18:01.

  10. #175

    Подразбиране

    Направо съм болна. И накриво - също. Изтрили са ме в мултито. Дано не са пострадали контактите ми. Момичета някой има ли подобен проблем и как се процедира с доизтриването на сайта? Не включва никакви настройки.
    Ще ви бъда благодарна, ако получа малко повече информация от някой пострадал като мен! Приемам и утешения! Успешен ден!

  11. #176

    Post

    Цитат Първоначално написано от kozirog_f Виж мнение
    Направо съм болна. И накриво - също. Изтрили са ме в мултито. Дано не са пострадали контактите ми. Момичета някой има ли подобен проблем и как се процедира с доизтриването на сайта? Не включва никакви настройки.
    Ще ви бъда благодарна, ако получа малко повече информация от някой пострадал като мен! Приемам и утешения!
    Здравей миличка и от мен и аз съм със същия проблем незнам защо ни трият пишат че сме нарушили авторките права ама на кого незнам имах толкова много схеми там но има и други съфорумки с изтрити сайтове това емного лошо кара ме да го правя на ново ужас намам нерви за това.Затова те разбирам и приеми утешения и аз съм така Незнам дали може да се въстанови нещо

  12. #177

    Подразбиране

    shebek1733, току-що влязох в страничката ти.Всичко ми се отваря и вижда. Или нова страничка си си направила?

  13. #178

    Подразбиране

    Ох не ми говори наново започнах но имах страно много схеми а бе нямам думи не ни се занимава вече

  14. #179

    Подразбиране

    В multiply обикновено се трият албуми,когато някой се е оплакал от вас.Това може да бъде всеки потребител на multiply.Може да е и някой от контактите ви...

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Това с изтриването на албуми,напоследък е масова практика.
    От скоро блокират албумите и в gallery.ru.Там не ги трият...Така ми блокираха албумчето с Lili Points.Отначало се поядосах,а сега ми е смешно като влизам на страничката си:с този блокиран албум се чувствам като черната овца,все едно че някой ми размахва поучително пръст,и казва:"А така ти се пада като нарушаваш авторските права!?!!!"
    Знам,че е сизифовски труд направата на добро и пълно албумче.Трудно се попълва ново.Така ще бъде:ние ще си правим,те ще ги трият.

    Я погледнете положително на нещата.......лято е.....време е за почивки....и за морееее...
    Редактирано от alex 76 : 24.06.2009 в 10:45.

Страница 12 от 38 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •