Страница 13 от 38 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 561
  1. #181

    Post

    Знаете ли найстина сте прави но ние от форума сме силни и няма да ни победят нали затова има заявки но е малко гадно да ти трият труда но идва моренцето както казвате и няма да се ядосвам за глупости

  2. #182

    Подразбиране

    Козирогче, аз ти виждам страницата в мултито! Не вярвам да си я възстановила толкова бързо! Сигурна ли си, че ти е изтрита! Знам, че въпросът ми може да е глупав, но току що ти разгледах сайта! Всичко си е на мястото!

  3. #183

    Подразбиране

    Алекс, не давай имена на албумите в галерито. Така не могат да се ориентират с търсачката и да блокират.

  4. #184

    Подразбиране

    Здравейте, момичета. Наистина кофти работа е това с изтриването на схеми из тези сайтове. Напоследък и аз искам да си правя сайт и да сложа някой неща, понеже имам доста схеми, но се замислям... Да не би да качвам, да качвам и изведнъж да го заваря всичко изтрито. В този ред на мисли, моля споделете сървъри ли сайтове, дето не трият, ако има такива.

  5. #185

    Подразбиране

    Момичета, по-малка е вероятността да ви изтрият албумите в мултито, ако ги заключвате - т.е. да могат да се виждат само от контакти. Така външни хора не могат да видят какво качвате, не могат да ви докладват и няма да ви изтрият. Всички мои албуми са достъпни само за контакти, с изключение на тези с моите гоблени.

  6. #186

    Подразбиране

    Както казва Mimik,по същия начин става и в gallery.ru и в mylivepage.com..Албумите със схеми са достъпни само за приятели.A във втория сайт може да се сложи и ограничение на целия сайт.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #187

    Подразбиране

    Не съм убедена, че точно тук е мястото, но видях че и други момичета са благодарили на iliana67/ в тази тема/ и затова искам и аз да се присъединя към тях.
    Малко се притеснявах да я помоля за нещо, но след като се престраших - веднага се отзова и ми помогна- почти на минутата. Чак ми стана неудобно.
    Блатодаря ти от все, че си така отзивчива към всички!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  8. #188

    Подразбиране

    Аз също се присъединявам към благодарностите за iliana67.Винаги е била с мен много мила и се е отзовавала на молбите ми .Продължавай все в този дух Илиана,защото няма невъзнаградено добро,а в този свят има толкова завист и злоба и винаги е хубаво да се срещаш с доброто

  9. #189

    Подразбиране

    Въстановявам темата,ще я има тук.Не знам причината,поради която Ния я изтри,но няма да се съглася с никой,че е излишна тук
    Понякога наистина има нужда,някой да поспори с някой,
    но нека е на тема гоблени тук

    Няма да се натовари форума,с един или два поста повече,не се притеснявайте.Една картинка е достатъчна да качите,за да заеме място за 100 мнения,така че пишете си спокойно тук......
    Благодарностите на ЛС,ако обичате.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #190

    Подразбиране

    И аз благодаря на iliana67. Изключително човече е тя!
    radika@mail.bg

  11. #191

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Въстановявам темата,ще я има тук.Не знам причината,поради която Ния я изтри,но няма да се съглася с никой,че е излишна тук
    Понякога наистина има нужда,някой да поспори с някой,
    но нека е на тема гоблени тук

    Няма да се натовари форума,с един или два поста повече,не се притеснявайте.Една картинка е достатъчна да качите,за да заеме място за 100 мнения,така че пишете си спокойно тук......
    Благодарностите на ЛС,ако обичате.

    Дължа пояснение. Исках да изтрия всички мои мнения,без да съобразя,че с изтриването на първото ще замине цялата тема. Но, ако получа дори едно обвинение,че тази тема е излишна, отново ще я изтрия,вече умишлено.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #192

    Подразбиране

    За спорове за гоблени съм съгласна, че трябва да има тема

  13. #193

    Подразбиране

    Мисля че тази тема е полезна, но в нея да се обсъждат гоблени, а не както се получи миналата седмица - този спор нямаше място в този форум според мен.

  14. #194

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ra4ko75 Виж мнение
    Мисля че тази тема е полезна, но в нея да се обсъждат гоблени, а не както се получи миналата седмица - този спор нямаше място в този форум според мен.
    Да, точно за това съм я открила. Съжалявам за миналата седмица, но.... нищо не зависеше от мен.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #195

    Подразбиране За приятелствата които създава нашия форум

    Реклама:
    Мили момичета искам да споделя с вас колко прекрасен човек е Яница Цветкова и да ви разкажа нещо.
    Преди време си харесах един гоблен „чаевница” и се започна една сага с издирването на конците бяха показани bestex. . Какви ли не сравнителни таблици гледахме с нея как ли не търсихме докато на края Яни решила да ме изненада.И тук е най-интересното: Нашата Цветкова се свързала с неина позната в Китай, обяснила за какво става дума, и поръчала конци bestex 100% оригинал .Направила ми комплектовка и ми изпраща гоблена ....................
    Е кажете сега как да не ревнеш от щастие как да не благодариш и как да не ти иде да я разцелуваш.
    Мила Яни толкова щастлива ме направи думи нямам ..........искам от все сърце да ти благодаря .
    Ще снимам конците -такива аз до сега не съм виждала много са финни и странни а какво изпитание за нервите беше да доидат от Варна до София неискам да разказвам. (Китай- Варна пристигат за 4 дни, Варна –София 7).
    Е това е моята приятелка Цветкова за това исках да разкажа.

Страница 13 от 38 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •