Страница 13 от 35 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 561

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Определено това с dump-а е наистина от днес. Най-вероятно някой е докладвал, че файлообменникът е злонамерен сайт (заради публикуваните схеми, кракове, книги, програми и т.н.) и това автоматично го е включило в списъците с вредоносни файлове и антивирусните програми (при мен е avast) блокират страниците. Предполагам, че до ден-два ще бъде отстранен този проблем. Няма място за паника. Това е временно. И с други сайтове се е случвало.

    Няма вируси. Антивирусната докладва, че самият файлообменник е потенциално опасен. На мен не ми позволява да сваля дори файловете, които самата аз съм качила там...
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз съм без антивирусна откакто имам компютър,но с dump-никога не съм имала проблеми.Единствено понякога трудно ме пуска,но го отдавам на натоварен трафик.Обикновено по-рано сутрин е безпроблемен.
    Единствено Гугъл ме предупреждава за някои руски сайтове,че са потенциално опасни и там не влизам.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #3

    Подразбиране

    Аз също съм без антивирусна, но и при мен имаше проблеми миналата седмица, просто не ме пускаше да свалям файлове, т.е не се отваряха страниците изобщо.

  4. #4

    Подразбиране

    Тази тема разбирам, че е и за похвали.

    Искам искрено да благодаря на TDK, че сподели с мен огромният си архив съъ схеми на Мирабилия!

    И то не беше еднократно! Всичко ново, което намираше го споделяше с мен!

    Таня, много, много ти благодаря! Ти си един много благороден човек!

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета реве ми сееее

    От една седмица се скъсвам да качвам схемички,а те взеха та половината изчезнаха от форума.Ами писна ми все моите постове да остават без картинки По цял ден си моря очите на компютъра да търся,download-вам,подбирам и качвам във форума....Никак не е честно!

  6. #6

    Подразбиране

    teen_f,

    Страхотно е, че откриваш много схеми и ги споделяш с нас.

    Само.... мисля, че ще е най-добре да не прикачаш картинките директно през форума, че така много се задръства и не само твоите, ами и на доста от останалите съфорумци ще изчезнат картинките при поредното местене на форума.

    Точно днес написах ето това съобщение:

    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7346

    Моля те, не се сърди! Съвсем добронамерено си изказвам мнението. Оценявам труда ти, дори мисля да ушия някой от показаните мотивчета и наистина не искам да те обидя по никакъв начин!

  7. #7

    Подразбиране

    Тийнче, аз погледнах сега в една-две теми и всичко си се вижда, поне от последните постове де, защото аз последните странички прегледах набързичко! Дано е само при теб временен технически проблем! И тук и сега ще се възползвам да ти благодаря за това, което правиш за нас!

  8. #8

    Подразбиране

    Като влизах в безплатните имаше много постове без картинки и повечето бяха на Манка-да не се разсърди.Така че проблема сигурно не е само при тебе.

  9. #9

    Подразбиране

    Хм и на мен ми се струва, че сайта върви малко тегаво днес и изглежда като че ли липсват картинки. Само за пример: разглеждах нечии творби и всички хвалеха някаква графика, на която нямаше снимка никъде. Ясно, че може да е махната от авторката, но наистина изглеждаше, че няколко поста липсват.
    Момичета, тези от вас, които са модератори, свържете се админити и с тези, които отговарят за поддръжката на форума и ги помолете да хвърлят едно око, да не би някой доброжелател да намерил пробив във сигурността и да е разбъркал някакви неща.
    Иначе за претоварването с картинки - може би някаква преорганизация на форума (на софтуерно ниво), нещо като въвеждане на лимит на общ размер прикачени файлове и някакви опции за личното им управление. Така, когато някой си запълни лимита и иска да качи, ще не ще, ще ползва външен сайт за съхраняване. Или пък ще качи старите неща във външния сайт, ще оправи линковете в темите и ще си освободи мястото на сайта.
    Изобщо, някой да пита тези, които поддържат форума, предполагам на тях им се плаща за това и те трябва да предвидят, че тук ще се качват много картинки и това води до бавно зареждане. А междувременно, наистина да се ограничаваме. Например в темите за поздрави има доста картинки с анимации, вярно, че са красиви, но.. няма да можем да качваме гоблени

  10. #10

    Подразбиране

    момичета реших и аз след като привърших с домакинството да вляза във форума,но в някои теми като вашите творби не виждам снимките.явно има проблем.

  11. #11

    Подразбиране

    matcata няма място за сърдене
    Обаче и при мен сега отварянето на темите е малко мъчително,едва,едва влязох да пиша тукДано утре сутрин нещата се поправят.
    А за прикачването на картинките съм писала доста поста,да се ползват външ.сайтове,давах и линкове към тях,но никой не чете,там е проблема ни

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #12

    Подразбиране

    Дали не четат,че то и в заявките всеки месец се пишат разни неща в началото амаА за поздравленията на рожденниците например предполагам,че след известно време се трият темите

  13. #13

    Подразбиране

    Rostso няма какво да се сърдяСамо,че и radikal.ru не ми работи от няколко дни и издивявамКогато имам време прикачвам наново всичко качено до сега през radikal.Само,че може може на карък ама такъв лош късмет не можеВече даже ми е смешно.
    Момичета,всичко което съм намерила последните 2 седмици ще го кача на www.goblenite.blog.bg ,че поне от там е сигурно че ще се виждат схемичките.

    Хайде яхвам кончето и пак на лов за схеми.

  14. #14

    Подразбиране

    Незнам дали тук е мястото, но само аз ли не мога да виждам прикачените картини през радикала. Гледам момичетата са писали мнения и са обсъждали етапите - а аз не мога да ги видя.
    Друг има ли този проблем или повредата е в моя телевизор

  15. #15

    Подразбиране

    И при мен често се случва товаЗа съжаление радикал и др. сайтове не са решение май на проблема..

Страница 13 от 35 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •