Страница 21 от 38 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 561
  1. #301

    Подразбиране

    Като стана въпрос за човешки трагеди и съжаление бих искала да кажа следното:

    puxito, djina59,

    Възхищавам на силата, която притежавате, за да превъзмогнете сполетялите ви нещастия и то с достойнство, без хленчене и без да го натрапвате на другите.

    Момичета, най-искренно ви се възхищавам!

    djina59, много се радвам, че при теб нещата са приключили щастливо!

    puxito, стискам ти палци всичко да се уреди по най-добрия начин!

    Искам да изровя една не чак толкова стара тема:
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7876

    Моля, прочетете и ако имате възможност - помогнете!

  2. #302

    Подразбиране

    Цитат:
    Първоначално написано от zlatorozka
    Илиана!Не съм съгласна с твоите доводи,че мамя някого във форума.След като хората/даже и млади/съфорумки харесват това,което им изпращам,то те имат право да го работят или не ПО ТЯХНА ПРЕЦЕНКА.Още от миналата година ми направи впечатление,че много,много не обичате новите идеи и много ви е МЪЧНО ,че има и други работещи хора сред вас/даже по-добри/.Колкото до схемите няма нищо да Ви изпратя,защото просто НЕ ИСКАМ!!!:

    Сега вече е време и аз да се намеся,тъй като си спомням че въпросната дама златорозка я бях помолила да не праща схеми на които пуска картинките през програми,и вече си мисли че е направила схеми.Много моля да не подвежда така потребители,които не са запознати с това "изкуство",че току виж някой е почнал да шие от тях,и после ще съжалява доста.
    А ако дамата мисли че аз греша,да бъде така добра и прати поне един лист от схемата на Илияна,тя да каже дали става за нещо,на нея и имам пълно доверие,що се отнася за пренабиране на схеми.
    Илияна е напълно права,и мисля че дамата и дължи извинение

    Илиянка,въобще не си трий поста,нека госпожата хубаво да го прочете ,че да видим колко смислен отговор ще ни даде!!!!
    Редактирано от manka : 20.04.2010 в 22:40.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #303

    Подразбиране

    И в тази тема да се разпиша,като съм почнала наред да пиша,айде и тук.
    От много време само чета и не пиша по никакви теми,но нещо в последно време почна да се изнервя обстановката във форума,нещо разбирателството все не се получава.На мен ми е най-лесно да пусна една метличка,и да изтрия всичко,мисля че това ви е ясно,изчаквах да се поукротите,ама не става.
    Старите потребители се дразнят на новите,новите пък отвръщат доста остро на някои от забележките,които се отправят към тях и става една.....
    Така че мисля да приключите дискусиите поне в тази тема,всички знаем,че няма да има никакъв край този спор,просто хората ще ни четат глупостите и нападките,а това не е хубаво според мен.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #304

    Подразбиране

    ".........Старите потребители се дразнят на новите,новите пък отвръщат доста остро на някои от забележките,които се отправят към тях и става една....." manka, много правилно го каза и ми хареса
    Но ако за "новите потребители" или поне за част от тях - хайде да не ги слагам всички под един знаменател, този форум е място от където могат да си "копнат" някоя/няколко схеми, то за "старите потребители" това не е така
    Повечето от нас, които са отдавна във форума, намират в него място пълно с много приятели, място за обмяна на идеи, място където можеш да научиш доста нови неща и е някак много специално. Всеки знае как се чувстваш там, къде споделят идеите ти, заниманието ти и въобще това, което те вълнува. И само ние си знаем какъв ад настава за всяка една от нас, когато няма форум
    Така че, много моля новичките потребителки да проявят нужното уважение, защото ако понякога сме по-остри към тях, то е защото искаме да опазим едно от малкото хубави неща, които имаме! Скоро надявам се и те да се убедят в това!
    Ами хубав ден на всички и дано няма сърдити
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  5. #305

    Подразбиране

    Едно огромно благодаря на всички че ви има!Едно огромно благодаря за помощта и отзивчивостта която намирам тук!Нови съфорумки,стари,бъдещи всички тук сме у дома!Физически така или иначе не съм у дома,но психически точно ТУК във форума се чувствам у дома!Намерих страхотни приятели които облекчават напрегнатите ми дни.Нека имаме повече търпение и толерантност.Моля ви , нека направим всичко възможно за да запазим форума като място за отдих и почивка! Обичам ви!

  6. #306

    Подразбиране

    Тези дни само чета.Момичета аз съм най възрастната от всички Вас.За мен форума е място където намерих много приятели,сродни души.Аз съм грешала много и продължавам да греша.Не се сърдете когато Ви направят забележка,значи така е трябвало.Но знайте че лошата дума се помни и боли,затова се въздържайте.
    Немогат да се намерят всички схеми които търсим.Неможем и да ушие всичко което имаме.С това което мога да помогна винаги съм била готова да изпратя дори и по пощата независимо от разходите.Аз съм от хората на които с добра дума могат да ми вземат и душата.
    В днешния напрегнат ден нека бъдем по добри,внимателни и уважителни независимо от възрастта.
    Спокоен и успешен ден на всички и само положителни емации.

  7. #307

    Подразбиране

    Най-после консенсус!
    Да прдължим да си говорим културно и възпитано,без лични драми,дразги и т.н.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #308

  9. #309

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Тези дни само чета.Момичета аз съм най възрастната от всички Вас.За мен форума е място където намерих много приятели,сродни души.Аз съм грешала много и продължавам да греша.Не се сърдете когато Ви направят забележка,значи така е трябвало.Но знайте че лошата дума се помни и боли,затова се въздържайте.
    Немогат да се намерят всички схеми които търсим.Неможем и да ушие всичко което имаме.С това което мога да помогна винаги съм била готова да изпратя дори и по пощата независимо от разходите.Аз съм от хората на които с добра дума могат да ми вземат и душата.
    В днешния напрегнат ден нека бъдем по добри,внимателни и уважителни независимо от възрастта.
    Спокоен и успешен ден на всички и само положителни емации.
    Да Лили , съгласен съм с теб и те поддържам за всичко , което казваш . Ще остане само доброто , всеки от нас може да каже много неща и аз по една или друга причина не съм могъл да пратя схеми , и аз съм пращал схеми и по поща и по имейл , и аз съм бил разочарован от съфорумци и стари и нови , и аз съм приемал някои неща за обиди , и после съм установявал че и аз съм грешил , и като мине време съм виждал и че извиненията не са били исренни , или че и аз съм затаил подозрения , които са били напълно погрешни . Много пъти са ме пращали за "зелен хайвер" , като разбира се ще дам пример - преди време пратих гоблен без легенда и година след това го видях с легендата , и разбира се трябваше да напомня за себе си , защото имаше и обещания за този гоблен , но ... по важното е да забравим лошите неща , наистина да сме по - добри , внимателни както каза Лили , и по - толерантни. Пиша това , защото наистина създадох много приятелства тук , и ми е мъчно че някои се разпадат , мъчно ми е , че и в този момент пак се опитват да ме излъжат , но казвам , че наистина не се сърдя и този форум е мястото където наистина ми е приятно да бъда.
    Приятен ден на всички
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  10. #310

    Post

    Хайде ,пак се почна! Момичета, не искам да адвокатствам на zlatorozka,но лично аз имам ,не 1 и 2 схеми по мои картинки ,направени от нея и то АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО(да не говорим,че и извадих душата да бърза заради снаха ми). Също така имам и от iliana67-не само ми намери схема на икона която я няма никъде ,но и заради мен си игра да я преработва(защото аз съм капризна).Много е лесно да искаш нещо от някого-тогава ставаш мил ,любезен ,отзивчив, а когато ти откажат почваш да хулиш.Може би тайната е в начина на искане-никой не е длъжен на никого!За да не съм голословна -получих ЛС и ви го пускам да го прочетете."Моля да ми изпратите схема и ключ на гоблените в оранжево от заявката за м. декември."Първо сме април,второ от кой пост-извинете ,но не мога заради вас да се връщам 4 месеца назад ,да ровя из цяла тема,при цялото ми желание за бъда любезна към новодошлите!Спестявайте ни взаимно времето с по конкретни обяснения!
    Уважавам желанието и възможностите на хора които,могат да правят нещо ,което аз не мога.И се съгласете,че безплатен обяд-няма!
    Лек и спорен ден!

    P.S Довечера сама ще си изтрия поста!

  11. #311
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Лелеее, тука вече стана страшно! Какво става, момичета? Вместо да се радваме на общото си хоби вие превърнахте форума в битак! Съжалявам за острите си думи, но ми се струва, че ако продължавате така много хора ще се откажат да влизат тук! А дали това не е целта?
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  12. #312

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ge4i1970 Виж мнение
    Лелеее, тука вече стана страшно! Какво става, момичета? Вместо да се радваме на общото си хоби вие превърнахте форума в битак! Съжалявам за острите си думи, но ми се струва, че ако продължавате така много хора ще се откажат да влизат тук! А дали това не е целта?
    Aбсолютно съм съгласна с теб,
    страшно лошо впечатление прави. Не разбирам защо рано или късно във всички български форуми се стига до заяждане. В крайна сметка тук сме за да се обединяваме и подкрепяме, а не обратното.

  13. #313
    bumer2008
    Guest

    Подразбиране

    И аз да кажа тук всички са страшно отзивчиви тук намерих толкова много информация за фирми за които и мои познати гобленарки дето шият 15 години не са и чували много ми е приятно ако по някакъв начин мога да помогна и аз. Работя в шивашка фирма и вярвайте с толкова жени на едно място за 4 години съм се наслушала на толкова спорове и интриги .Харесвам този форум много ще се радвам ако забързаното ми ежедневие поспре и лично се запозная с поне Пловдивските съфорумки пращам на всички по една и се усмихвайте повече а който иска да се научи на нещо се научава се и сам аз до преди 3години незнаех що е това компютър

  14. #314

    Smile

    Цитат Първоначално написано от bumer2008 Виж мнение
    ............Харесвам този форум много ще се радвам ако забързаното ми ежедневие поспре и лично се запозная с поне Пловдивските съфорумки пращам на всички по една .........
    Чакаме те тук:

    СРЕЩА 25.04.10 г. неделя 13.00 часа " Пасифик".

  15. #315
    bumer2008
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря за сърдечната покана ама ще се работи цялата семица и дори в неделяимаме много голям износ за следващия петък но скоро и аз ще цъфна на някоя от срещите забелязах че са честичко все ще ми се отдаде възможност да дойда

Страница 21 от 38 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •