Страница 28 от 38 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследенПоследен
Показване на 406 до 420 от 561
  1. #406

    Подразбиране

    Иле, и аз не разбрах кой те е засегналя, но иаз се присъединявам- не само си ми помогнала много, но благодарение на теб направих най-близките си много щастливи!

  2. #407

    Подразбиране

    Да бих могла ,мила Илиана, бих ти изпратила всичките си цветя от градината,не само едно ,за професионализма ти ,отзивчивостта и страстта да направиш нещо като от библиотека от схеми на гоблени на съществуващите фирми.Това ,което правиш заслужава благодарността на всички ни. Весело посрещане на първа пролет!

  3. #408

    Подразбиране ъ

    От момента в който съпругът на Илиана пусна БЕЗПЛАТНО превод на указание за ползване на програмите за правене на схеми и то грамотно направени и след това отзивчивостта на Илиана към всички, реших, че има надежда за морала на българина. Е, има и оскотели. Илиана, подминавай ги.
    КЕЛЕБЕК

  4. #409

    Подразбиране

    Скъпа Илианче много пъти съм ти благодарила лично ,но сега ще изкажа и тук пред всички своята благодарност за помощта която съм получила от теб напълно безкористно ,благодаря ти за голямото сърце което имаш за готовността ти да помагаш , бъди такава каквато си и не обръщай внимание на тези които като не могат да бъдат като теб си измислят неща да те огорчат -те прости ти завиждат и не си заслужава да им обръщаш внимание много повече сме тези които те обичаме и сме благодарни че те има ,забрави лошите моменти и се усмихни на идващата пролет

  5. #410

    Подразбиране

    Да се присъединя към горнте постове и да изразя ОГРОМНА благодарност към това, което прави Илияна - ушила съм вече 4 или 5 гоблена по нейни пренабори и съм доволна. Имам представа какво е да правиш пренабор и съм впечатлена от труда й . Дано е искала да изкаже благодарност към тези които и на нея са й предоставили схеми. Дано не са се явили хора, които да са поискали пари за това нещо защото ми се струва доста ..... (дори нямам думи с които да го квалифицирам).
    Трогната съм от нея, както и от всички други момичета във форума. Но от нея най вече защото предпочитам да работя с пренабори .
    Благодаря на Илияна и всички други момичета .

  6. #411

    Подразбиране

    И аз искам да изкажа своята благодарност към Илиана. За ВСИЧКО!! Точен и светъл човек е тя.
    radika@mail.bg

  7. #412

    Подразбиране

    Илиана е просто страхотна! В последно време е истинско чудо да попаднеш на човек, който да ти помогне без да те познава! С риск да се повторя като предишните момичета, също изказвам искрена благодарност към Илианчето! Благороден човек - това е!
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  8. #413

    Подразбиране

    Мила Илиана!
    Не ти на нас,а ние се чувстваме задължени към теб!

    А то е грехота някой да поиска пари от Илиана за схема,по която да направи пренабор! Или за каквото и да е било!

    Понякога,когато се налага да я моля за нещо,ме е срам,че само искам,а не мога да й отвърна на жеста.Затова свеждам молбите си към нея до минимум. Рядко се среща човек,който толкова много се раздава безрезервно!


    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #414

    Smile С прегръдка за Фантазия

    Не знам къде да вмъкна поста си по конкретния повод, и реших да е тук: Искам да кажа ОГРОМНО благодаря на fantaziq, която помолих за помощ за ключа към поредната Мадонка на Феручи, а получих готовата комплектовка!!! С натъкмени чиленца, панама, игла, схема- и най-вече с такова очевидно старание и толкова от сърце, че детето ги помисли за играчки, а невпечатлителния ми мъж беще силно впечатлен!!!
    Фантазия, не знам как и кого съм зарадвала толкова, че да получа такъв подарък, но вярвай ми в тези неспокойни дни за мен, изпълни деня ми с усмивки!

  10. #415

    Подразбиране

    И аз съм изпращала схеми на Илиана ,за да ги пренабере и съм казвала,че не искам да ми връща схемите.А тя не само ,че ги върна ,а ми изпрати и пренабора.А когато съм ги пращала,даже не съм и помислила,че мога да искам пари за това.БЛАГОДАРЯ ТИ, ИЛИАНА
    rusinova@mail.bg

  11. #416

    Подразбиране ю

    Нана, толкова е ПРОСТО, ама много ПРОСТО това, което не можеш да разбереш. Става дума за безвъзмездна услуга и волята на този, който я прави. Въпросът е за НЯКОИ схеми,които Илиана не желае да се разпространяват без нейно знание.
    Вероятно смяташ, че щом някой ти е доверил нещо лично и не желае да го разпространяваш, ти смяташ, че "където двама, там и трима". Не споделям такъв морал
    НЕ ЖЕЛАЯ ДА МИ ОТГОВАРЯШ!
    КЕЛЕБЕК

  12. #417

    Подразбиране

    Nana,проблемът е в това,че когато Илиана праща схема,изрично помолва да не се разпространява в нета.Не е работата в това да обещаеш,докато ти я пратят,а след това да си "ни лук ял,ни лук мирисъл".Мисля,че ако се помоли Илиана за схемата ,не би отказала на никой/вече не знам дали е и така,благодарение на "неразбиращи" хора/Мисля,че ако не друго-трябва да държим на думата си.Приятен ден!
    rusinova@mail.bg

  13. #418

    Подразбиране

    Ами ако не знаете/защото и аз не знаех в началото/ и сега научавате,е редно поне да се извините.А момичето ,от което е тръгнала схемата,със сигурност е знаело.И доколкото разбрах от препратката ти,Илиана се опитва да разбере кой не се е съобразил с желанието и,а не обвинява всички в нета.
    rusinova@mail.bg

  14. #419

    Подразбиране

    Леле,хора много го разводнихте! Можеше да сте по лаконични и да приключите само с едно ИЗВИНЯВАЙ ИЛИЯНА, ,но явно на някои хора на днешният хубав празник им се правят коментари и разбори. За съжаление ще предизвикате негативен резултат,от който никой не печели.
    Желая на всички, весел и усмихнат ден!

  15. #420

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета , ако има човек в този форум дето не е получил това дето иска от Илияна , нека каже , даже понякога , когато съм искал да помогна , ... тя пред мен , не само че помага , но и с бързината на отговора ... можем само да и благодарим . Чакам един гоблен от септември месец , от една съфорумка - е дано докато дойде следващия го получа , но ... благодарение на Илияна , не само че имам какво да шия , ами ... има и да остане . наистина , става скандал , че някой не се е съобразил с нейната молба , като мъничък знак на уважение ... трябва да се съобразим ! Илиянче , хора разни , аз съм убеден , че знаеш какво и на кого си пратила , смятам , че заради тези хора си струва да си с нас , нека замълчим , и ... все пак , да се съобразим с молбите на тези , които ни помагат . Аз също съм имал молби , добре , че са били изпълнявани от тези на които държа , нарушени от други ... просто повече не откликвам . Нека с хубавото време и с хубавия празник БЛАГОВЕЩЕНИЕ да си простим , да забравим лошото и да помолим Илияна да извини тези , дето са я наранили и да я уважаваме , така , както я уважават и в руските форуми , лошо е да получава от тях това , което ние не правим за нея .
    Хубав празник на всички . Нали знаете , лоши гобленари няма , има просто ... афекти , за които после съжаляваме .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Страница 28 от 38 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •