Страница 36 от 38 ПърваПърва ... 263435363738 ПоследенПоследен
Показване на 526 до 540 от 561
  1. #526

    Подразбиране

    И на мен ми липсва! Беше много свястна и уважаваше много труда на хората,само че нея нямаше кой да я уважава заради нейния труд!
    Когато влезнах за пръв път във форума,тогава и друга дългогодишна съфорумка си изтри регистрацията! Много е неприятно!
    А колкото до мен-преди 10 дни получих е-мейл,в който ме молеха за схема на гоблена,който шия-ами аз шия 2 гоблена едновременно! Питах кой гоблен,но отговор не получих!
    Само че съм на мнение,че не е приятно да се чудиш какво ти искат и то с тон-искам,сега го искам,точно на минутата!
    Не е приятно! Дори изобщо!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  2. #527

    Подразбиране

    И аз мисля , че форумът е променен , МНОГО , озлобил ... не , по скоро , има разлика във отношенията , които не са това , което бяха , може би различните поколения , или просто хората се променят , няма злоба , има просто определени хора , които подразват доста други , възниква скандал и естествено е този към който е насочена атаката да се оттегли . Всички може да се поучим от Илияна , тя помага на всички , и ние не се съобразихме с нейното малко желание . Това е . Но истината е че във всеки такъв скандал има все едни и същи никове , ако модераторите се бяха съобразили да изтрият регистрациите им - нямаше да е така . Но , нека подчертая , че това е мое мнение и - нека не се разбира погрешно , и сега тук има страхотни момичета и момчета , общувам с тях винаги когато мога и ми е много приятно , а тези с които не искам да имам нещо общо - просто отбягвам , не че са лоши или тям подобни , просто не искам да стават скандали и кавги , не им се сърдя , живота много се промени , хората също и това е моята толерантност - всеки има нещо добра в себе си , лошо е че не винаги го откриваме , но ... за всичко си има време . това е и моето поведение тук . А , добре е , че още го има форума , все пак , тук е приятно , ако и хората които уважаваме се върнат, ще е още по ... но ... търпението е най - важно .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  3. #528

    Подразбиране

    Съвсем в друга посока от горните постове е това, което искам да напиша, за което много се радвам!
    Получих за Великден картичка от Аlbenka 30 /Албена от Пловдив/. Тя ми беше другарче в една от игрите, преди 2 години може би...
    Тази картичка не можете да си представите колко ме зарадва! И направо ме засрами... аз все се оправдавам пред себе си, че нямам време, но явно не е времето причина, защото ето един такъв малък жест може да зарадва много.И тук ти благодаря мила, благодаря ти за вниманието и добрината!

  4. #529

    Подразбиране

    в заявките тези дни към мен са отправени упреци и мисля че тук е мястото за моят отговор по една случайност съм запазила кореспонденцията със г-жа GILDA и ще я предоставя на вашето внимание а вие преценето аз ли съм "злъчната"
    Първоначално написано от GILDA

    "Аз вчера видях за пръв път гоблени на Лука останаха ми очите и виждам че ти ги шиеш но не мога добре да разгледам не мога да ги увелича защото са заключени само за приятелите ти във галерито може ли да те помоля да ме приемеш за приятел за да мога да ги разгледам името ми там е krassi-el"
    моят отговор" гоблените на лука си заслужават да се шият може да разгледаш и от тук http://www.snimka.bg/?profile,albums"
    достъпа е за всички
    нейният отговор :"Благодаря ама за мен не е достъпно.Нищо друг път ще ги гледам.Лека вечер"
    моят : "нищо не разбирам след като снимките са едни и същи в тези албуми и в галерията кое не ви е достатъчно-май не се интересувате от лука а от нещо друго ?"
    има и продължение на кореспонденцията
    някъде да прочетохте че г-жата иска схеми и аз и отказвам и да съм написала нещо злъчно ?
    това което и отказах е да я добавя като приятел в галерията но кажете длъжнали съм да го направя и добре че не го направих такъм човек не може да ми е приятел !
    когато човек иска нещо трябва да помоли и ако му откажат трябва да се замисли защо му се отказва , тук всичко е на доброволни начала и никой не може да упреква този който не желае да сподели това което има
    никой освен г-жата не е имал досега претенции към снимките които качвам и аз нямам вина че тя няма достъп до албум който и достъпен за всички
    приятни почивни дни

  5. #530

    Подразбиране

    Уважаема госпожо Желка Иванова, този отговор "нищо не разбирам след като снимките са едни и същи в тези албуми и в галерията кое не ви е достатъчно-май не се интересувате от лука а от нещо друго" объркан словоред ли е или съвсем умишлено звучи обидно? За мен звучи обидно. Не я искате за приятел-няма нищо лошо в това. Всеки сам избира приятелите си. Но вместо да отговаряте грубо , спокойно можехте да качите снимка на въпросния гоблен на радикала и всичко щеше да приключи с това.А в интерес на истината отказвате не за първи път схема да споделите. Бъдете спокойна, във форума и във фейсбук има достатъчно отзивчиви момичета и момчета, които с удоволствие споделят схеми и не само. Поведението Ви спрямо GILDA съвсем не е похвално.

  6. #531

    Подразбиране

    zhak, ако на лични сте й дали този линк към snimka.bg, който сте дали тук, то той не работи. По-точно той води до страницата за въвеждане на потребителско име и парола, а не до Вашия албум, т.е. GILDA не е можала да види и тях.
    Според мен е станало недоразумение с линковете, а после...

  7. #532

    Подразбиране

    Тъкмо навреме сте се преместили от заявките,че бях тръгнала с метлата


    Ще си позволя лек коментар-Спора е личен,защо винаги се намира някой да се намеси,нека двете се разберат,като големи хора.
    Редактирано от manka : 28.09.2012 в 19:22.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #533

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toni68 Виж мнение
    Уважаема госпожо Желка Иванова, този отговор "нищо не разбирам след като снимките са едни и същи в тези албуми и в галерията кое не ви е достатъчно-май не се интересувате от лука а от нещо друго" объркан словоред ли е или съвсем умишлено звучи обидно? За мен звучи обидно. Не я искате за приятел-няма нищо лошо в това. Всеки сам избира приятелите си. Но вместо да отговаряте грубо , спокойно можехте да качите снимка на въпросния гоблен на радикала и всичко щеше да приключи с това.А в интерес на истината отказвате не за първи път схема да споделите. Бъдете спокойна, във форума и във фейсбук има достатъчно отзивчиви момичета и момчета, които с удоволствие споделят схеми и не само. Поведението Ви спрямо GILDA съвсем не е похвално.
    за всички които нямат достъп до галерията аз съм направила албуми в снимки бг. и ако видите страницата ми с етапите и моите гоблени който ми е поискал друг линк съм посочвала именно тях не виждам защо специално за тази госпожа да качвам и в радикала снимки и да бях го направила пак нямаше да е доволна защото тя непременно държеше да има достъп до моята страница в галерията и затова я попитах каква всъщност е целта й
    по отношение на споделяне на схеми - не споделям схеми ако са ми дадени с условието да не ги разпространявам независимо дали това ви харесва или не
    също когато съм купила готов комплект не мога да споделя схема защото в готовите комплекти конците са без номера- поне на фирмата лука а аз други готови не съм купувала, а схема без ключ не върши никаква работа , ако вие имате каталози аз нямам и не мисля да си купувам съжалявам но на мен ключ не ми трябва щом имам купен комплект

  9. #534

    Подразбиране

    manka, права си, щом спора е личен - да си го решават двете. Но според мен щом е писано вече в публичното пространство при всички случаи ще има намесни и странични наблюдатели. И защо ли винаги мненията и коментарите са в подкрепа на всички останали, но не и в полза на въпросната zhak?
    Госпожо zhak, вие нещо май ни се карате, добре че не чувам тона ви, но направо ми звучи като на кавга! И ние тук сме що годе грамотни, образовани и интелигентни хора, имайте малко уважение към нас и ни пишете по-грамотно! Но май е очевидно, че тази дума не мога да я търся във вашия речник!
    Редактирано от van4e_to : 28.09.2012 в 21:28.
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  10. #535

    Подразбиране

    Когато показваш или даваш нещо - НАПРАВИ ГО, ако не искаш да покажеш - кажи директно, ЧЕ НЕ ИСКАШ.
    Краси е много интелигентен човек, и щеше веднага да те разбере, госпожо zhak!

  11. #536

    Подразбиране

    Zhak, може би предишното ми мнение тук Ви е убягнало, но аз от инат ще се повторя.
    Дали сте на GILDA линк, който не води към Ваш албум в snimka.bg и тя ви е отговорила именно това. Взела го е за липса на права за достъп, а то просто е непълен линк. Според мен сте разбрали погрешно какво Ви е казала. Просто е искала да разгледа гоблените отблизо, а с този линк също не е можела.
    Редактирано от Nev : 28.09.2012 в 21:22.

  12. #537

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от decor Виж мнение
    Аз съм на същото мнение!!! И точно защото някои хора не знаят що е то етика, коректност и благодарност Илиана си тръгна. Липсва ми.
    и на мен........

  13. #538

    Подразбиране

    Ох...кой крив кой прав.Много рядко влизам във форума,но вчера се натъкнах в заявките на един "търкал"
    Гледам в руските форуми мили съфорумки същите пишете и раздавате схеми на воля.Защо и този хубав форум трябваше да бъде опорочен?
    Ако можеш помогни,но лоша дума не казвай... да,но не всички имат моя принцип
    Всичко добро момичета!
    Дано да сте удовлетворени и да се гордеете с лошите думи

  14. #539

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
    Zhak, може би предишното ми мнение тук Ви е убягнало, но аз от инат ще се повторя.
    Дали сте на GILDA линк, който не води към Ваш албум в snimka.bg и тя ви е отговорила именно това. Взела го е за липса на права за достъп, а то просто е непълен линк. Според мен сте разбрали погрешно какво Ви е казала. Просто е искала да разгледа гоблените отблизо, а с този линк също не е можела.
    това е линка който съм дала на г-жата и мисля че е пълен
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    може би сега при купиране на писмото се е копирал непълно при това писах че това не е цялата кореспонденция и ако това което вие предполагате беше вярно то г-жата трябваше да пише именно това е не съвсем друг отговор
    за мен този въпрос отдавна е приключен и бях много изненадана като прочетох заявката която е направила г-жата и не намерих отговор на следните въпроси :
    защо при търсене на схема на три гоблена от които само един е шит от мен и г-жата никога не е искала от мен схема е направила коментар по-мой адрез ?
    кой всъщност започва този спор и за какво точно спорим?
    понеже съм "неграмотна " помогнете ми да намеря отговорите на тези въпроси

  15. #540

    Подразбиране

    Реклама:
    Zhak,
    линка който сте дали иска потребител и парола,това първо и второ замислете се, че това не Ви е първия скандал и тук и в бг мама...и трето адреС се пише с буквата "С" не "З",понеже ставаше въпрос за "грамотност"

    папальона

Страница 36 от 38 ПърваПърва ... 263435363738 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •