Страница 37 от 38 ПърваПърва ... 2735363738 ПоследенПоследен
Показване на 541 до 555 от 561
  1. #541
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Лошото е, че освен адреЗ е написан неправилно, госпожата не знае що са препинателни знаци и трудно се разчита написаното!

    А този глупав спор, мила ми зак, можеше да приключи с едно: "Не желая да давам схеми!", а не да се прави световен проблем от една молба. Както е казала Иренка, Краси е толкова добронамерен и отзивчив човек, че чак съм изумена как успяхте да я въвлечете в това?!

    Момичета, съжалявам, че се намесих, но не се сдържах!
    Редактирано от Ge4i1970 : 29.09.2012 в 09:05.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  2. #542

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    в заявките тези дни към мен са отправени упреци и мисля че тук е мястото за моят отговор по една случайност съм запазила кореспонденцията със г-жа GILDA и ще я предоставя на вашето внимание а вие преценето аз ли съм "злъчната"
    Първоначално написано от GILDA

    "Аз вчера видях за пръв път гоблени на Лука останаха ми очите и виждам че ти ги шиеш но не мога добре да разгледам не мога да ги увелича защото са заключени само за приятелите ти във галерито може ли да те помоля да ме приемеш за приятел за да мога да ги разгледам името ми там е krassi-el"
    моят отговор" гоблените на лука си заслужават да се шият може да разгледаш и от тук http://www.snimka.bg/?profile,albums"
    достъпа е за всички
    нейният отговор :"Благодаря ама за мен не е достъпно.Нищо друг път ще ги гледам.Лека вечер"
    моят : "нищо не разбирам след като снимките са едни и същи в тези албуми и в галерията кое не ви е достатъчно-май не се интересувате от лука а от нещо друго ?"
    има и продължение на кореспонденцията
    някъде да прочетохте че г-жата иска схеми и аз и отказвам и да съм написала нещо злъчно ?
    това което и отказах е да я добавя като приятел в галерията но кажете длъжнали съм да го направя и добре че не го направих такъм човек не може да ми е приятел !
    когато човек иска нещо трябва да помоли и ако му откажат трябва да се замисли защо му се отказва , тук всичко е на доброволни начала и никой не може да упреква този който не желае да сподели това което има
    никой освен г-жата не е имал досега претенции към снимките които качвам и аз нямам вина че тя няма достъп до албум който и достъпен за всички
    приятни почивни дни


    Вчера беше много вълнуващ ден за мен и не съм влизала във форума когато са ставали тези коментарии .Кореспонденцията ни съвсем не завърши така ето отговора от моя страна:

    И от какво друго според вас?Аз съм от старите съфорумки не съм някоя със користни цели просто казвам че нямам достъп и до снимките във снимка бг.най вероятно ми е остаряла регистрацията отдавна не съм влизала .Извинявай ако така ти се е сторило аз и в галерито не влизам защото и там пък съм си забравила старата парола направих нова само за да разгледам твоите гоблени на лука защото като се увеличат тези които си качила във форума не ми дава.Но споко насила нищо не искам да гледам като не може не може .Приятен ден.Заради такива точно мисли и подмятания спрях да влизам и във форума а в началото беше толкова приятно .Не знам защо такова недоверие в хората има .Гоблените за мен са САМО хоби и за удоволствие не съм злоупотребявала с нищо нито с модели нито с доверие на някого .Не печеля пари от гоблени нито от схеми .Работя в Общината не съм в частен бизнес ако си мислиш така .

    И тъй като няколко пъти прочетох това което тя ми е отговорила реших че е прочела НЕ МИ Е ДОСТАТЪЧНО ВМЕСТО -ДОСТЪПНО и написах послеслов.


    След това нямам отговор от Знак.Ако Вие получите такъв отговор кажете ми ще поискате ли схема от такъв човек.И н мисля че това че тази жена е шила даден гоблен той е само неин и трябва да питам за схема само нея .И искам да добавя че аз не съм цитирала имена- гонен негонен бяга.Госпожо Желка шапка Ви свалям за начина на шиене и за изработването на гоблените Ви.Но вече нямам интерес към това което правите във много помия ме замесихте

  3. #543
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Краси, не си хаби силите да отговаряш на такава пошлост! Имаш си радост в къщи и не си струва да се обременяваш с това, което се случва тук!

    Весели почивни дни ти пожелавам и не се съмнявам, че ще са такива!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  4. #544

    Подразбиране

    Момичета- Тони.Рени Гери и всички други които сте ме защитили толкова ме разчувствахте бях изпаднала във депресия от която много трудно започнах да излизам.Аз затова чак сега забелязах Лука не шиех не гледах гоблени и като започнах се заинтересувах от тях ги се натъкнах на тях.
    Вчера си дойде и детето ми което беше на бригада в Шотландия 6 месеца и то съвсем изненадващо подготвили са ми изненада децата ми за да ми помогнат да си оправя настроението и тн.
    Но вие милички толкова ме разчувствахте че вече не може да се издразня на такива нещица от такива дребни душици .
    Радвам се отново че се върнах тук и все още сте останали макар и наистина по-малко няма ги много от нас дайте да направим така че да стане пак като предишния форум .
    Лек и успешен ден Ви желая .Благодаря че Ви има и че Ви познавам.

  5. #545

    Подразбиране

    Вероятно Вашия компютър "помни" потребителското име и паролата и с този линк вие директно отивате на Вашата страница. При мен също се отваря страницата за въвеждане на потребителско име и парола. Мисля, че правилният линк е:
    http://juja25.snimka.bg/
    А от още ровене в темата наистина няма смисъл. И аз не можах да разбера кой раздуха нещата, само се опитвам да изясня откъде е тръгнало недоразумението.

  6. #546

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
    Вероятно Вашия компютър "помни" потребителското име и паролата и с този линк вие директно отивате на Вашата страница. При мен също се отваря страницата за въвеждане на потребителско име и парола. Мисля, че правилният линк е:
    http://juja25.snimka.bg/
    А от още ровене в темата наистина няма смисъл. И аз не можах да разбера кой раздуха нещата, само се опитвам да изясня откъде е тръгнало недоразумението.

    От линка е наистина недоразумението и от това че тя е прочела вместо недостъпно -недостатъчно.Аз вече не искам да й ги гледам.Намерих руския форум за което отново благодаря на Вас.И каквото ми трябваше го намерих.

  7. #547

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ge4i1970 Виж мнение
    Лошото е, че освен адреЗ е написан неправилно, госпожата не знае що са препинателни знаци и трудно се разчита написаното!

    А този глупав спор, мила ми зак, можеше да приключи с едно: "Не желая да давам схеми!", а не да се прави световен проблем от една молба. Както е казала Иренка, Краси е толкова добронамерен и отзивчив човек, че чак съм изумена как успяхте да я въвлечете в това?!

    Момичета, съжалявам, че се намесих, но не се сдържах!
    личи , че сте голяма приятелка на госпожата , след като толкова старателно ми търсите правописните грешки защо вие грамотните ми пишете името "знак" ?
    първо вижте себе си и тогава съдете другите
    за съжаление нямам тази способност да гадая кой каво иска и да изпълнявам желания които не са ми поискани , а дали съм давала въобще схеми или не, то се вижда от профила ми и преди да се намесите в спор който не се отнася за вас проучете нещата и не се ръководете само от лични подбуди
    г-жо GILDA след като не съм аз то кого визирате с тази заявка цитирам думите ви "Мнооого Ви моля момичета и момчета някой от Вас ако има схема на един поне от тези красоти да ми изпрати схема .Харесват ми има и още много които ми харесват на тази фирма сега разбрах за нея Но за съжаление попаднах на госпожа .която не поиска да ми обясни или услужи със схема затова ако някой има схемата и иска да ми я даде ще съм много благодарна ."?

  8. #548

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    личи , че сте голяма приятелка на госпожата , след като толкова старателно ми търсите правописните грешки защо вие грамотните ми пишете името "знак" ?
    първо вижте себе си и тогава съдете другите
    за съжаление нямам тази способност да гадая кой каво иска и да изпълнявам желания които не са ми поискани , а дали съм давала въобще схеми или не, то се вижда от профила ми и преди да се намесите в спор който не се отнася за вас проучете нещата и не се ръководете само от лични подбуди
    г-жо GILDA след като не съм аз то кого визирате с тази заявка цитирам думите ви "Мнооого Ви моля момичета и момчета някой от Вас ако има схема на един поне от тези красоти да ми изпрати схема .Харесват ми има и още много които ми харесват на тази фирма сега разбрах за нея Но за съжаление попаднах на госпожа .която не поиска да ми обясни или услужи със схема затова ако някой има схемата и иска да ми я даде ще съм много благодарна ."?

    АЙДЕ ДА СПРЕМ СТАВА ЛИ?????
    ВЕЧЕ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ ВАШИТЕ НЕЩА И НИЩО НЕ ИСКАМ ОТ ВАС. НЕ ОБИЖДАЙТЕ ХОРАТА МОЛЯ ВИ.
    ГЕРИ МИ Е ОНЛАЙН ПРИЯТЕЛКА КАКТО И МНОГО ДРУГИ ОТ ТОЗИ ФОРУМ.

  9. #549

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    това е линка който съм дала на г-жата и мисля че е пълен
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    може би сега при купиране на писмото се е копирал непълно при това писах че това не е цялата кореспонденция и ако това което вие предполагате беше вярно то г-жата трябваше да пише именно това е не съвсем друг отговор
    за мен този въпрос отдавна е приключен и бях много изненадана като прочетох заявката която е направила г-жата и не намерих отговор на следните въпроси :
    защо при търсене на схема на три гоблена от които само един е шит от мен и г-жата никога не е искала от мен схема е направила коментар по-мой адрез ?
    кой всъщност започва този спор и за какво точно спорим?
    понеже съм "неграмотна " помогнете ми да намеря отговорите на тези въпроси
    С посочения линк на мен ми се отваря моята страница в снимка бг. И аз искам да разгледам, но не мога. Линка не е посочен както трябва и не може да се отвори въпросната страница.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #550

    Подразбиране

    Госпожо zhak на 2 фронта ли ще вършеете днес? И тук и във фейсбук? Как пък, където и да се включите, все нещо не Ви изнася?

  11. #551

    Подразбиране

    В последно време по различни причини не влизам често във форума, въпреки ,че имам доста виртуални а вече и доста реални приятели и
    досега никога не съм вземала отношение по споровете възникнали тук . В този случей не мога да съм пасивна с риск да събера доста негативи
    Не за първи път в този форум се отправят упреци към някой ,че е неграмотен ,поради обаркана буква / на всеки е възможно да се случи, все пак не пишем на ръка /без да познавате човека отсреща .
    От този форум най - много схеми аз съм получила от Илиана ,която вече е няма тук и от zhak, предполам ,че не само на мен ще ми липсва Желка ,ако последва Илиана.
    Поради едно недоразумение очернихте жената , изкарахте я неграмотна и какво ли още не ........на мен също са ми искали схеми на гоблени които съм поръчала от Оля и аз същото обяснявах ,че мога да изпратя схемата ,но не съм направила ключ и по ефтино ще излезе да се поръча , не виждам нищо лошо и обидно в това .................................................

    PS .За съжаление е работен ден и в момента съм на работа и нямам достъп до феиса , нямам представа за спора там .
    Редактирано от rositsa : 29.09.2012 в 13:42.

  12. #552

    Подразбиране

    Не съм съм ничий адвокат, но с риск да се вместя между гаубиците , мисля , че е нужно да споделя следното:всъщност свободни разсъждения и факти:
    1. gallery.ru е платен сайт, т. е, не качваш нищо, без да си платиш.Та човекът платил си този лукс може би има право и сам да си подбира контактите.В случая Желка , в профила си има сл. съобщение: "привет на всички посетили страницата ми
    за обмен на схеми изпратете съобщение с линк на снимката от съответният албум
    в контакте http://vkontakte.ru/id10232561...
    лек спокоен и успешен ден на всички".
    Край на цитата, линка вероятно не е пълен, не защото не съм грамотна, а така го копирах.Желка, извинявай, че изнасям лични неща от стр. ти.
    2.Неколкократно Желка споделя, че част от схемите, по които шие, са на Илиана 67.Всички знаем, че Илиана предпочита лично да ви прати исканата схема.Аз също не бих разпространила Илианина схема / с уговорката че знам , че е нейна/- преди време просто помолих и тя, без да ме познава ми я направи и прати.
    GILDA, мила, това вероятно е най-щурото недоразумение.Напоследък животът ни предлага толкова из.ъзици/ без извинение/ , че от едното нищо човек се впряга.
    Миличка, ако искаш да шиеш тия Венеции - имам пренабани схеми ,в pdf формат.Момичетата, които са ми ги пратили, нямат нищо против да ги пращам./ did_tag , radika - нали не греша/
    И пак в интерес на истината, на Желка мултиплито, изтрито ли е, защото ми излиза това:
    Сайтът е блокиран от администрацията MyLivePage
    Получихме оплакване във връзка с авторски права материали, публикувани на този сайт.
    След преглеждане на вашия сайт ние решихме тази жалба е валидна и вашия сайт нарушава MyLivePage условия на услугата.
    В този момент ние сме спряно вашия сайт. Ако искате да се активира отново премахнете цялото съдържание нарушава условията за ползване от него.
    В случай на по-нататъшни нарушения ви сметка може да бъдат безвъзвратно изтрити.


    Жужо, ако наистина е така, просто си поправи подписа....да не се заблуждават хората...
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  13. #553

    Подразбиране

    Момичета,предлагам вече тази тема да приключи.Толкова дълго и многословно стана,че се загуби същността на проблема.В интерес на истината винаги,когато съм имала нужда от помощ,Желка ми е помагала-със схеми,със съвети,с мнение.Нека да се забрави това недоразумение,да се върнем към добрия тон и да си помагаме както винаги досега.

  14. #554

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Не съм съм ничий адвокат, но с риск да се вместя между гаубиците , мисля , че е нужно да споделя следното:всъщност свободни разсъждения и факти:
    1. gallery.ru е платен сайт, т. е, не качваш нищо, без да си платиш.Та човекът платил си този лукс може би има право и сам да си подбира контактите.В случая Желка , в профила си има сл. съобщение: "привет на всички посетили страницата ми
    за обмен на схеми изпратете съобщение с линк на снимката от съответният албум
    в контакте http://vkontakte.ru/id10232561...
    лек спокоен и успешен ден на всички".
    Край на цитата, линка вероятно не е пълен, не защото не съм грамотна, а така го копирах.Желка, извинявай, че изнасям лични неща от стр. ти.
    2.Неколкократно Желка споделя, че част от схемите, по които шие, са на Илиана 67.Всички знаем, че Илиана предпочита лично да ви прати исканата схема.Аз също не бих разпространила Илианина схема / с уговорката че знам , че е нейна/- преди време просто помолих и тя, без да ме познава ми я направи и прати.
    GILDA, мила, това вероятно е най-щурото недоразумение.Напоследък животът ни предлага толкова из.ъзици/ без извинение/ , че от едното нищо човек се впряга.
    Миличка, ако искаш да шиеш тия Венеции - имам пренабани схеми ,в pdf формат.Момичетата, които са ми ги пратили, нямат нищо против да ги пращам./ did_tag , radika - нали не греша/
    И пак в интерес на истината, на Желка мултиплито, изтрито ли е, защото ми излиза това:
    Сайтът е блокиран от администрацията MyLivePage
    Получихме оплакване във връзка с авторски права материали, публикувани на този сайт.
    След преглеждане на вашия сайт ние решихме тази жалба е валидна и вашия сайт нарушава MyLivePage условия на услугата.
    В този момент ние сме спряно вашия сайт. Ако искате да се активира отново премахнете цялото съдържание нарушава условията за ползване от него.
    В случай на по-нататъшни нарушения ви сметка може да бъдат безвъзвратно изтрити.


    Жужо, ако наистина е така, просто си поправи подписа....да не се заблуждават хората...
    да сайта ми MyLivePage е блокиран - ще го изтрия там имах качени много схеми за споделяне приемях всеки който поиска за приятел и накрая сайта ми го блокираха и както се казва парен каша духа

  15. #555

    Подразбиране

    Реклама:
    Хора,аз исках просто да разгледам ушитите от Желка гоблени на голям формат на снимката аз не гледам само картинката която е ушита а и техниката .Интересно ми е просто бодовете и т.н. А като се опитах да ги увелича ми каза че е достъпен само за приятели затова я помолих да ме приеме и то новия профил който си направих заради гоблените й .Аз не мога да ушия всичко но много разглеждам всичко което ми направи впечатление.Наистина моля Ви стига вече сме си тровили нервите.Лека и спокойна вечер Ви желая.

    Р.S.И ако все пак Ви попаднат тези птички моля Ви изпратете ми ги ще ги ушия от инат защото разбуниха много духове.

Страница 37 от 38 ПърваПърва ... 2735363738 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •