Страница 4 от 38 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 561
  1. #46

    Подразбиране

    Къде ги тези мъже бе??? И моето сърце спечели даже.

  2. #47

    Подразбиране

    Ох,и аз си давам сърцето на такъв ухажор,nellli ако намериш някой за теб,огледай се и за мен

  3. #48

    Подразбиране

    Може ли и за мен един такв муж
    Толкова мили хора няма в България

  4. #49

    Подразбиране

    Мммм,аз на един ухажор това му дадох за пример този господин и чакам да видя дали ще се поучиАз предлагам да пуснем обява в "Лична драма": Група гобленарки (млади,готини и сръчни) си търсят ухажори.Изискването-чувство да хумор,усет към гобленарството,дълбок портфейл който са готови да изпразнят за купуване на гобленарски принадлежности.За контакти www.goblenite.org

  5. #50

    Подразбиране

    От ухажора се отказвам,но от стойката - искам яяяяяя........

  6. #51

    Подразбиране

    На мен не ми допадна този...
    Ами ако след известно време не искам да шия изобщо, какво ще го правя тези конци, пък че и стойка
    Пък и момочеа, който има време и сили за гадже, любовник, пък даже и ухажор, да си ползва всички превилигии произтичащи от него. Аз нямам сили и нерви

  7. #52

  8. #53

    Подразбиране

    Изобщо не одобрявам този тип ухажори.... В 100% от случеите в последствие дамата прекалено скъпо си плаща за подаръците.

    Аз бих го държала възможно най-далече от мен.....

  9. #54

    Подразбиране

    Аз не се давам за една стойка ...
    Да ми подари една галерия да си излагаме гоблените, пък стойката ще си я купя сама
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  10. #55

    Подразбиране

    Оооо, момичета, това се отнася за вас младитеНа нас, които сме минали 50 - пари ще ни дава, да не би да поискаме да му "платим"

  11. #56

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanina5860 Виж мнение
    Оооо, момичета, това се отнася за вас младитеНа нас, които сме минали 50 - пари ще ни дава, да не би да поискаме да му "платим"
    Виждаш ли ги какви са наперени, ще ги питаме след 20 години пак, като дойдат на нашите годинки. Дано да сме живи.
    Деничка пък и колко скромна , направо галерия си иска

  12. #57

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    ... Деничка пък и колко скромна , направо галерия си иска
    Да не сме жени за по един статив я ...
    Rostso е права - накрая винаги ти излиза през носа подобно ухажване ...
    Та поне да си заслужава мъката
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  13. #58

    Подразбиране

    С риск да ме накарат да си изтрия поста - Ето, заради такива сладурани човек си заслужава да се радва на всеки ден. Момичета, само така - запазете детското си във вас, колкото и високо да вдигате летвата - заслужено еА ако намерите някой да е склонен да даде статив - давайте го на нас, ние ще си го поделим с момичетата на моята възраст. Респективно, ако ние намерим някой с Галерия, ще ви го пратим/да не се изложим/

  14. #59

    Подразбиране

    С риск да ви разваля хубавото настроение си позволявам да цитирам ЛС, което получх днес!

    А то е "prati mi zimata" следва e-mail.
    А аз имам толкова много най-разни зими.

    За жалост до сега не съм си събирала такива красиви съобщения, а съм ги получавала много!

    Кажете ми как да отговоря????

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Ex, че се посмях от сърце ! След цял ден връзване на желязо, ръцете ми са подути и не мога да хвана иглата, ама от форума не се отказвам! И то има защо! Да сте ми живи и здрави!

Страница 4 от 38 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •