Страница 5 от 38 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 561
  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    С риск да ви разваля хубавото настроение си позволявам да цитирам ЛС, което получх днес!

    А то е "prati mi zimata" следва e-mail.
    А аз имам толкова много най-разни зими.

    За жалост до сега не съм си събирала такива красиви съобщения, а съм ги получавала много!

    Кажете ми как да отговоря????
    Таня, не отговаряй - така си мисля аз, поне едно "моля" да имаше ....
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #62

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    С риск да ви разваля хубавото настроение си позволявам да цитирам ЛС, което получх днес!

    А то е "prati mi zimata" следва e-mail.
    А аз имам толкова много най-разни зими.

    За жалост до сега не съм си събирала такива красиви съобщения, а съм ги получавала много!

    Кажете ми как да отговоря????
    Успя да ме разсмееш. Примерен отговор:„Зимата си отиде!Вече сме пролет!“

  3. #63

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    С риск да ви разваля хубавото настроение си позволявам да цитирам ЛС, което получх днес!

    А то е "prati mi zimata" следва e-mail.
    А аз имам толкова много най-разни зими.

    За жалост до сега не съм си събирала такива красиви съобщения, а съм ги получавала много!

    Кажете ми как да отговоря????
    И аз непрекъснато получавам такива ЛС, ето и последното от днес : "prati mi sxemata na mom4enceto i momi4enceto ..........@abv.bg" Вероятно подателят е един и същ А ето и едно по-старичко:
    "kami mnogo mi haresaha tvoite gobleni s jenite no nqma shemi moje6 li da mi gi izprati6". Ами аз на такива ЛС не отговарям, моят съвет е да не отговаряш и ти!
    Редактирано от kami_r : 02.04.2009 в 19:35.

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    С риск да ви разваля хубавото настроение си позволявам да цитирам ЛС, което получх днес!

    А то е "prati mi zimata" следва e-mail.
    А аз имам толкова много най-разни зими.

    За жалост до сега не съм си събирала такива красиви съобщения, а съм ги получавала много!

    Кажете ми как да отговоря????
    НЕ ОТГОВАРЯЙ!!!

  5. #65

    Подразбиране

    Ето го и отговора на въпроса на някои / не визирам персонално никой, само обобщение/ : "Исках схема на лс, но не получих."

    Ами каквото почукало, такова се обадило.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #66

    Подразбиране

    Момичета, те това е рискът човек да публикува много картинки!
    След това ще жъне и такива бисери!

    Имам много, много схеми - моя "лакомия", но и искам да ги споделя с повече хора, които да ги ушият, а не само да си ги трупат!
    Но при такива искания "сори Майкъл", както е казал героят!

  7. #67

    Подразбиране

    Е,това е мъж за гобленарка!
    Наближава рожденният ми ден и дали да пробвам моя за такъв подарък?!
    Щом ходя с него за риба,дундуркам му ротвайлера и съм шофьора,когато сме на купон,би трябвало и той да направи нещо за мен,нали така?

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #68

    Подразбиране

    tdm13, ти си абсолютно права!
    Но дали и благоверният ти мисли така за твоето хоби?
    Сигурно ще мине метър с един скъп парфюм или нещо от този род!
    А не да ти стопли гобленарското сърчице с толкова много конченца!
    Ако не позная ще му изпратя моите извинения и поздравления!

  9. #69

    Подразбиране


    Най-малкото което ще му поискам,ако не е стойка,поне да е хубав гергеф.Добре,че ме оставя аз да си избирам подаръците,защото веднъж му излях един парфюм на главата.

    Иначе се възхищава на гоблените.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #70

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Примерен отговор:„Зимата си отиде!Вече сме пролет!”
    оххх, незнам ти дали си успяла да се разсмееш,ама аз от твоя отговор така се кикотя сега,че чак събудих мъжа си,както си спеше на дивана

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #71

    Подразбиране

    Какви са тия постове,направо ме хвърляте в размисъл,хем кораби,ама всякакви,ама най-вече.......е такъв г.....в пост не бях чела скоро.

    Този месец темата ще бъде в идеален вид и ред,ще бъде изтриван всеки такъв пост или подобен
    .

    ИИИ, каква си лоша, не трий морските съдове,бе!Остави поне една гемийка за цяр ,на тези, на които са им потънали.



    Моля ви,не се сърдете,че ви цитирам,ама не върви да пиша в темата,в която са вашите постове.Затова реших да ви отговоря тук.

    Mилички,наистина напоследък стана много весело при нас.В къщи пак помислиха,че нещо ми става,като почнах да се смея от сърце. Оказва се,че много от нас имат страхотно чувство за хумор.Да продължаваме в същия дух!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #72

    Подразбиране

    tdm13 днес може,цитирай си миличка на воля,че утре сутрин като се събудя,и вече няма да ми е до ще седна раничко и ще почистя темите.
    Ама наистина днес ще се пукна от

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #73

    Подразбиране

    Кучето ме гледа странно - чуди се, дали не съм кобила - направо се подмокрих
    Манка, след днешните коремни упражнения - утре може и да си с мускулна треска
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  14. #74

    Подразбиране

    tdm13 мога да ти кажа моя опит как да накараш мъж да ти купува гобленарски принадлежности разни3 години вече не се давам и един ухажор се чуди как да ме спечелиМи.....почна да шие гоблени....даже във форума е регистриран....е така ставаНе се даваш и почват чак челни стойки да правят
    TDK на такива ЛС,отговора трябва да е пак тъп....така че по-добре не им отговаряй....

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Тони, до като Манчица не ни е измела с метличката, нека и тук да ти кажа как да стане на твоето:
    Избираш си скъпа и ненужна вещ и си държиш на нея. Тръшкаш се, сърдиш се и най - накрая се съгласяваш на гоблен и конци, като показваш, че си му влязла в положението и уж ти си отстъпила, заради общото благо. Ефект - НЕВЕРОЯТЕН

Страница 5 от 38 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •