Страница 38 от 38 ПърваПърва ... 28363738
Показване на 556 до 561 от 561
  1. #556

    Подразбиране ???????

    Краси, мила, чак днес разбарх какво ти се е случило, съжалявам, не влизам често във форума по различни причини-Изумена съм, мила, че е станало ... вероятно недоразумение, всичко, което съм поискала от Зак - пращала ми го е, не мога да кажа нищо лошо. Просто го отдавам на недоразумение, а на всички останали - по отношение на правописа - аз лично съм учила литературен български език с машинопис и кореспонденция и съм работила това 12 и половина години и се улавям на моменти, че като съм развълнувана - бъркам, дори само да съм уморена е достатъчно. Я се спрете вече. Още съм в траур и искам просто нарочно да ви напомня, колко е кратък живота, не го забравяйте

  2. #557

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GILDA Виж мнение
    Хора,аз исках просто да разгледам ушитите от Желка гоблени на голям формат на снимката аз не гледам само картинката която е ушита а и техниката .Интересно ми е просто бодовете и т.н. А като се опитах да ги увелича ми каза че е достъпен само за приятели затова я помолих да ме приеме и то новия профил който си направих заради гоблените й .Аз не мога да ушия всичко но много разглеждам всичко което ми направи впечатление.Наистина моля Ви стига вече сме си тровили нервите.Лека и спокойна вечер Ви желая.

    Р.S.И ако все пак Ви попаднат тези птички моля Ви изпратете ми ги ще ги ушия от инат защото разбуниха много духове.
    ами г-жо купети си го , гоблена струва само 23лв и си го ушийте
    само вие разпалвате огъня на раздора , не мога да разбера като имате регистрация какъв ви е проблема да видите други гоблени , а сте се лепнали за мен и други шият гоблени на тази фирма вижте техните снимки
    или не ви е приятно да чуете и нещо добро за мен
    сложете Вие край за да свърши

  3. #558

    Подразбиране

    Много работи ми идват на ума да ви кажа,но ще се въздържа.Видях,че сте възрастен човек,а правите келешки изказвания .Съжалявам,но като по-млада се оттeглям наистина и то от форума за известно време .Не съм се лепнала за вас.Другото което ще направя е да ви игнорирам.

  4. #559

    Подразбиране

    ами аз отдавна чакам да ме оставите на мира и да не пишете неверни неща по-мой адрез но уви ще си остана май само с чакането

  5. #560

    Подразбиране

    От цялата си опечалена душа исках да съм ви полезна, като ви казвам, колко е кратък живота и не си струват такива елементарни търкания, нооо... всеки има глава на рамене си и да го прави както иска. Краси, свалям ти шапка, че се оттегляш с достойнство. А колкото до купуването на някой си гоблен - аз също много често съм прибягвала да търся тук, та нали затова е форума, който каквото има да го сподели с другите, е има и егоисти. А дали някой може или не може да си позволи да си купи от магазина - това е друга тема и не ми се иска да се задълбочавам, понеже има много хора, които не могат да си позволят. Дано Желка никога да не стига до това положение /състояние/.

  6. #561

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета и момчета,позволявам си да пиша,защото всяко нещо си има граница.Искам да помоля новодошлите за по коректно отношение.Колеги ,никой с нищо не ви е длъжен във този форум,да ви праща схеми ,да ви ги търси из архивите си и когато ви се откаже да бъде обиждан.Ще ви покажа моят разговор с една новодошла ,пък ви се изкажете кой крив,кой прав.


    kikotkata1975

    За пепеляшка
    Здравейте
    Амбицирах се за този прекрасен гоблен
    Може ли схема и ключ , моля
    kikotkata1975@abv.bg
    Катя Димитрова


    Това е моят отговор

    Съжалявам,но е по моя разработка и не го давам


    Подразбиране Отг.: За пепеляшка
    Цитат:
    Първоначално написано от kikotkata1975
    Като не го давате означава ли , че не го продавате ?

    Мила госпожо/госпожице,авторските права за гоблена са на фирма Леврон.Гоблена е направен по моя поръчка и съответно заплатен на фирмата.Ако искате да го купите се свържете с фирмата.


    Подразбиране Отг.: За пепеляшка
    Благодаря Ви мили господине

    Спорна работа ви желая
    И към вас да се отнасят с вашата отзивчивост .

    Похвална е Вашата праволинейност
    Всичко най-добро

Страница 38 от 38 ПърваПърва ... 28363738

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •