Страница 1 от 38 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 561
  1. #1

    Подразбиране Спорове, похвали, оплаквания.......

    Май наистина имаме нужда от такава тема.
    Тук сме толкова много хора и всеки със своя харектер и своята истина. Неминуемо е да не възникнат и такива ситуации. И както се казва Къща без комин,който не пуши няма" , а също и "В спора се ражда истината".
    Само една молба - да се спазва добрия тон и никой да не се обижда. Всичко е в името на запазването добрата атмосфера във форума.

    Само се колебая дали мястото и не е във "Вашите истории", но като се има предвид,че основните спорове се въртят все около схемите, нека да си остане тук.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Аз пък си мисля,че нямаме нужда от такава тема!Не сме във форума за да се обиждаме,караме и т.н.За времето през което съм тук си мисля,че всички сме достатъчно интелигентни и добронамерени и ако някой случайно си е изпуснал нервите,да не изпуща парата във форума и да помрачава настроението на всички останали.Ако толкова държи да спори,да го прави на лични.Никой с нищо не е длъжен на останалите,тук съм срещнала само добрина и разбиране и аз се стремя да отговарям със същото.И никак не ми е приятно /мисля,че и на болшинството/да възникват кокошкарски спорове !Извинявайте!

  3. #3

    Подразбиране

    Нека да я има темата в спора се ражда истината. Но спор не означава заяждане (все-пак да доуточним).Мисля че за толкова време форума не е нарушил добрия тон и се надявам все така да бъде. А относно похвалите ние си имаме тема за тази цел.
    Оплакванията доколкото знам когато ги има се изпращат на лични-търси се модератор или администратор...

  4. #4

    Подразбиране

    Според мен темата си е направо задължителна. И в нея никой няма да обижда никого и да се заяжда също, а ще се използва точно по предназначението. Даже и момента в темата за Вилер има изказани мнения, които са си точно за тази тема. Така или иначе възникват спорове понякога. Най-добре да се решават в отделна тема, а не в темите с безплатните схеми.
    Ния браво за идеята.

  5. #5

    Подразбиране

    Ако е излишна темата винаги може да се мине с

    Но нека да чуем и други мнения. Ако спор не ви харесва можем дая наречем дискусия, обсъждане или нещо друго. Не е нормално всички да сме на едно мнение по даден въпрос и нека тук да е мястото за обсъждане. Ако обаче преобладават мненията ,че няма нужда от тази тема - ще я изтрия.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, не мога да разбера точно проблема. Някой колекционира схеми, независимо шие ли ги или не, друг иска или не иска да му ги даде... Ами всеки си решава с какво да се занимава. Аз напоследък събирам повече схеми, отколкото шия и намирам това за полезно. Така или иначе няма къде да си закача повече гоблени, а в резултат на шиенето само си покачвам диоптъра. Пък и кой може да ми каже гоблен ли да шия или да си ровя в Интернет.
    Всеки има право да търси и ако някой не иска или не може да му даде търсенеото, това не е повод за спор.

    Успех на всички в техните начинания!

  7. #7

    Подразбиране

    Някои хора трупат негативна енергия и се чудят на кого да си я излеят
    В последно време почвам да си мисля че форума е повече за това някой да предизвиква нежелани спорове отколкото за това да си помагаме една на друга
    Ако това ще помогне да не се трупат негативи аз съм ЗА
    Така ще види както казва АТА кокошкарски спорове

  8. #8

    Подразбиране

    Аз ще бъда по-хард и директно ще кажа - ако съм на мястото на въпросната дама модератор ще се извиня директно не само на Таис, но на всички жени, които сме тук, във форума заради хобито си, а не като агенти на Милена стил, КГБ, ЦРУ и други разузнавания. Аз лично се почувствах лично обидена заради момичето, което не само търси, но и предлага схеми по различни теми от форума, почувствах се виновна заради факта, че през този месец съм пуснала 3 заявки, от които една се намери, друга е за моя позната, а трета е само с публикувана снимка, за което получих извинение за моето разочарование.Ядосвам се, че когато си харесам нещо от безплатните теми 50 % от схемите са неактивни или само с публикувани снимки..........................

    Искам да благодаря на всички жени, отзовали се абсолютно безкористно и с доверие на молбите ми за схеми. Голяма част от тях са ушити, другите предстоят да бъдат ушити.

    И още нещо - аз не съм агент на Милена стил, аз съм гобленар, и държа да ме уважават. С тази почит ще се отнеса и към Таис!!!

  9. #9

    Подразбиране

    teotedi21 не знам дали си се почувствала обидена или не.Тук не става въпрос за персоналните ни чувства.Някой на някого направи ли забележка,била тя и добронамерена се започва една.......!През всичките тези години във форума съм нямала конфликт с никого и не смятам да започвам сега.Уважавала съм всички потребители,спазвала съм правилата,а когато съм правила нарушения и са ме порицавали съм си вземала поука,а не да пиша,да се оплаквам и да обяснявам колко съм обидена.
    Не съм писала нищо обидно на Tais.Тя можеше да отговори точно,кратко и ясно и да се приключи до там.Вие сега почнахте "гузен не гонен бяга" да разигравате.

  10. #10

    Подразбиране

    Ния, много мъдро решение за тази тема.Наистина в спора се ражда истината.
    Според мен ниой никого не иска да обиди.Всички тук сме болни от една съща болест-гоблени и схеми.
    Обидното е,когато си положил труд,изгубил си време в ровене,за да помогнеш,а накрая си видиш схемата побликувана в някое списание.
    Или ако си положил голям труд,за да пренабереш схема,за да бъде читава,изпратил си я на някого и накрая той я разпространил из целия интернет или в по-лошия случай-цъфнала в някое плагиатско списание.
    Всички търсим схеми,за да шием някоя картина или колекционираме дадена тематика,както някои колекционират марки,и после им се любуваме,защото и 100 живота не са достатъчни да ушием всичко,което ни харесва.
    Но все пак не сте ли съгласни разни самозвани "дизайнери" да използват нашата страст и труд за комерсиални цели?От това се дразним много "колеги".
    Лично аз,ако разполагам с търсена от някого схема,винаги му я изпращам или му посочвам линк,където съм я срещнала.Но просто мен ме вълнуват пейзажи и икони и само там мога да бъда от полза.Вилер също го харесвам,но схемите-пренабори,които имам са чужда интелектуална собственост и нямам моралното право да ги разпространявам и са в плановете за ушиване.
    Така,че наистина нека да не се обиждаме и да не бъдем толкова тънкообидни,а да се разберем циливизовано и като интилигентни хора,посветили се на едно тъй изтънчено изкуство.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  11. #11

    Подразбиране

    Според мен, няма нищо лошо в това да се колекционират схеми, но да си постоянното присъствие в "заявки" това вече изнервя останалите.
    Всеки от нас е в малка или голяма степен колекционер и има определен архив от схеми, но има и други начини да се снабдиш със схеми освен търсенето в заявки!
    Винаги ще съществуват изкушения и ще се появяват все нови и нови гоблени. Не може да имаме и да ушием всичко! Даже си мисля, че ако всеки от нас разгледа темите и си поиска схемата на лични темата "заявки" значително ще намалее. Разбира се, че има и такива гоблени, които не са публикувани в нашия форум или има нещо непълно по схемите или ключа, тогава е напълно нормално да пуснеш заявка, но да си търсиш просто ей така-това ваче не го разбирам!

    Това е лично мое мнение и не го натрапвам на никой.
    Желая ви лек, спокоен и усмихнат ден!

  12. #12

    Подразбиране

    Вчера като писах в заявките да си отворете такава тема за спорове и веднага май я отворихте
    Ще я оставя темата,но ако започне някой грозен спор,от сега ви предупреждам мили дами,че веднага ще я изтрия.
    На мен специално въобще не ми се четат такива теми,незнам за вас,има бутон ЛС за тази цел

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #13

    Подразбиране

    Добро утро на всички
    Нека темата си остане за да не се натрупват останалите а който иска и няма за какво може е да не посещава.....
    Тука сме толкова много хора спорове и различни мнения винаги ще има ненормално би било обратното.....
    По един или друг начин съзнателно или не съзнателно да не кажа обида но разваляме настроението и желанието на другите.
    Преди няколко дена имахме малък да не кажа спор коментар в темата HAE
    повторила съм една снимка и веднага изявление че се прави за "РЕЙТИНГ"
    Съгласна съм че е грешка и поста изтрих веднага но ме засегна изявлението на manka която е винаги много отзивчива и помага на всички ни.... Та коя от нас не прави подобни грешки..... ?
    Мисля че са изключения тези които нищо не пускат.
    Благодаря и че изтри веднага коментарите .......
    Аз не допускам че някой ще откаже помощ на другия
    Неприятно е когато ти искат нещо и линка или схемата ти еизтрита или развалена но това мисля че са единични случаи ....
    Защо и какъв е смисъла да се прикачват картинки на които им липсват схемите? или да се пишат на заявки за схеми които не са ти нужни?
    Неприятно е някой без твое съгласие да ползва схемата ти някъде...
    Не мислите ли че по един или друг начин всички правим това макар и в нета.... Приятен ден на всички.
    http://remziyeavukat1.multiply.com/
    remziyeavukat@abv.bg
    remziyeavukat@yahoo.com
    remziyeavukat@hotmail.com
    http://www.goblenshare.somee.com/

    Красив е живота на кино,
    В романа е просто МЕЧТА
    Но вгледай се в него отблизо
    и ще видиш
    че то е БОРБА!

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от remziyeavukat Виж мнение
    Съгласна съм че е грешка и поста изтрих веднага но ме засегна изявлението на manka която е винаги много отзивчива и помага на всички ни.... Та коя от нас не прави подобни грешки..... ?
    Мисля че са изключения тези които нищо не пускат.
    Благодаря и че изтри веднага коментарите .......

    Рени,не разбрах с какво съм те засегнала,не съм те обидела с нищо в темата Хаед,имаше коментар там,аз отговорих на момичето и после изтрих постовете,след като изчаках да ги прочетеш и ти.
    Бях ти писала преди на ЛС,но ти не ми отговори въобще,ако с нещо съм те засегнала пиши ми на ЛС,за да се уточним

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз искам да кажа само едно ничий шпионин не съм и схемите които имам си ги ползвам аз или приятелки който шият.С идеята и амбицията съм да ушия всичко което имам и не виждам нищо лошо в това стените в дома ми да са отрупани с гоблени ушити от мен.И не само мойте ,а и тези на приятели и семейството ми.Не знаех че има лимит за броя на схемите които мога да търся.Не броя кой колко пъти в месеца пуска заявки (не визирам никого )ако мога помагам.Ако съм обидила някой извинявам се и желая на всички приятен ден!
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Страница 1 от 38 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •