Страница 11 от 38 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 561
  1. #151

    Подразбиране БЛАГОДАРЯ НА Radi и pepina_p

    Това са две прекрасни момичета с големи и топли сърца-момичета,които не жалят сили и средства да помогнат.Аз бях писала във форума,че съм с ограничен достъп и немога да тегля схеми и тези прекрасни жени,без да ме познават,без да съм ги молила ми изпратиха колети с много схеми,панама,конци,готови комплектовки,лични подаръци и какво ли още не,за да ми помогнат да се почуствам и аз пълноценна и една от вас.Такива хора-повярвайте ми не съм срещала !Иска ми се да пиша още,но сълзите напират и немога да напиша нищо друго освен-МОМИЧЕТА БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ ,прегръщам ви горещо!Дай боже всекиму,такива приятели да намери,както аз намерих Ради и Пепка!

  2. #152

    Подразбиране Илиянче ти си АНГЕЛ

    И аз искам да благодаря на Илияна такъв чудесен човек просто думи нямам .Винаги е готова да помага. БЛАГОДАРЯ И ОТ СЪРЦЕ http://www.goblenite.org/images/smilies/166smd.gif

  3. #153

    Подразбиране За хората с големи сърца;Vanina:Via-1313:Mari_ar

    И далече от Родината можеш да намериш хора с големи съца-хора отделили от личното си време за една непознатаБлагодаря ви момичета за оказаната ми помощВ сърчицето ми винаги ще има място и за вас

  4. #154

    Подразбиране

    Това е за теб мила Илиана
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #155

    Подразбиране

    Аз също искам да благодаря на Илиана!
    Много, много ти благодаря!

  6. #156

    Post

    Илиянче,благодаря ти за всичко което направи за мен!Не намирам думи да изкажа възхищението си,но мисля,че това ше ти хареса!

  7. #157

    Подразбиране

    Искам да кажа на Илияна едно голямо и от сърце БЛАГОДАРЯ!
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  8. #158

    Подразбиране Благодаря на iliana67

    Илияна, благодаря ти много за схемата която ми направи

  9. #159

    Подразбиране БЛАГОДАРЯ на pepina_p

    Виждам, че има и други трогнати от сърдечността на Пепи. След като я помолих за схемата на "Левски", тя ми предложи да ми изпрати по пощата не само нея, но и синя панама за да си спестя фона и то без да се познаваме и без да сме си писали до сега/като изключа 2-3 питания относно схемата/. Аз разбира се отказах.
    Но когато преди няколко дни се срещнахме в Пловдив тя носеше не само разпечатаната схема, но и парче панама - имала много, та решила да ми даде за гоблена. Кажете ми какво е определението за такъв човек - аз просто не намирам думи.
    БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ, скъпа Пепи

  10. #160

    Подразбиране

    Знам,че темата е за търсене...не за предлагане...Затова manka,извинявай,и трий,ако трябва...
    Поради интереса към този гоблен,и с позволението на zlatorozka,която е автор на разработката.Качих схемите на модела,тук:

    http://www.4shared.com/file/11055834...c/_online.html
    134-5121l.jpg
    Редактирано от manka : 08.06.2009 в 20:22.

  11. #161

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alex 76 Виж мнение
    Знам,че темата е за търсене...не за предлагане...Затова manka,извинявай,и трий,ако трябва...
    Поради интереса към този гоблен,и с позволението на zlatorozka,която е автор на разработката.Качих схемите на модела,тук:

    [url]http://www.4shared.com/file/110558340/3487f9bc/_online.html[/url


    Вие тази схема разглеждали ли сте я,свалих я от чисто любопитство,понеже сте написали че е авторска разработка За мен това въобще не е схема,а картинка минала през програма,не са обрани единичните бодове,има и други неща,които ме съмняват.
    Дано да греша,само изказвам мнение.
    Ако някой се навие да я шие,ще ми е интересно какво ще излезе
    Редактирано от manka : 08.06.2009 в 20:29.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #162

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Вие тази схема разглеждали ли сте я,свалих я от чисто любопитство,понеже сте написали че е авторска разработка За мен това въобще не е схема,а картинка минала през програма,не са обрани единичните бодове,има и други неща,които ме съмняват.
    Дано да греша,само изказвам мнение.
    Ако някой се навие да я шие,ще ми е интересно какво ще излезе
    Както винаги,никак не грешиш!
    И аз я разгледах,и никога не бих шила по-тази"схема".Но,четейки предните две-три странички-интерес има...известен...
    Получих доста искания за схемата,а нямам време поименно да я изпращам,затова я постнах тук:който реши да сваля,а който е безумец да шие по нея.
    И се надявам,никой да не се засегне от поста ми...
    Редактирано от alex 76 : 08.06.2009 в 23:00.

  13. #163

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Вие тази схема разглеждали ли сте я,свалих я от чисто любопитство,понеже сте написали че е авторска разработка За мен това въобще не е схема,а картинка минала през програма,не са обрани единичните бодове,има и други неща,които ме съмняват.
    Дано да греша,само изказвам мнение.
    Ако някой се навие да я шие,ще ми е интересно какво ще излезе
    Само да допълня Манка.Схемата не е авторска,някъде съм срещала оригинала.Направо си е мазохизъм да се шие по посочената в този линк.А ако "авторката"е искала да направи прогон или пренабор-ами както я гледам и баба ще я направи така през програмата.Прогоните и пренаборите имат тънкости,с които не всички са наясно,включително и аз,въпреки,че правя известни опити в тази област.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #164

    Подразбиране

    Никога не бих направила такава схема,и после да я пусна в нета,май съвестта ми е в повечко и мога да дам назаем малко на някой.
    Представяте ли си -почваш да шиеш,и в един момент се оказва че шиеш нещо,което въобще не е като картинката,и почваш да се тухкаш.
    Не стига че и време си загубил,а и конци,и панама и става една.

    Обръщам се към всички желаещи,да се изявяват като автори на схеми,
    оглеждайте добре какво правите с тия програми,на всеки му изглежда лесно,като я отвори,
    ама не е така.
    Ако не ви се отдава,просто си шийте и не вредете и на другите.
    С най добри чувства.
    manka


    Утре ще почистя постовете дами,и тоя линк е най-добре,да го махнем

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Хващай здраво метлата и махни всичките ми постове-излишни!От моя страна няма никакъв проблем.Вече съжалявам,че си позволих да търся това моделче...
    Редактирано от alex 76 : 28.07.2009 в 14:38.

Страница 11 от 38 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •