Страница 2 от 38 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 561
  1. #16

    Подразбиране

    Нека темата да си остане.Както виждам от заглавието,тя не е само за дискусии,но и за похвали.Все пак добре е да има място,където можем да споделяме наболели проблеми относно "Безплатни схеми",свързани не само със заявки,но и с останалите подтеми на "Безплатни".

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #17

    Подразбиране

    Ей, момичета, май вече ще подминем добрия тон и ще станем заядливи. Мисля, че всеки от нас е преминал през етап, в който е трупал и събирал мноооого схеми. Понякога най-лесният вариант е да ги пуснеш в заявки, защото в безплатните схеми по категории линковете не са активни, на лични не ти отговарят... Не виждам какво лошо има в това да поискаш схема. Аз самата събирам всичко на Рогоблен и постоянно си търся - кога в заявки, кога на лични. Ако ми отговорят - добре, ако не ми отговорят - здраве да е...
    А колкото до тези прословути "агенти" - мисля, че всяко списание би могло да си пусне една търсачка в нета и с малко повече нерви и изгубено време винаги ще намери това, което търси, макар и не от нас. Така че няма как да се борим срещу кражбата на схеми, не мислите ли?

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  3. #18

    Подразбиране

    Така и не разбрах точно за какво е направена тази тема!
    Явно, че е имало някакъв проблем!

    Моето мнение е по малко по-различен въпрос!

    80 % от това, което се иска в "Заявки за месец ..." отдавна е публикувано в съответните теми!

    Всяка от нас, която е публикувала картинка (за жалост, голяма част от линковете не са активни - изтриха ни ги разни врагове) има схемите!
    И най-лесният и елегантен начин е да се обърнете към човекът, публикувал картинката за схемата!

    Но за тази цел трябва малко усилие - ДА СЕ РАЗГЛЕДА СЪОТВЕТНАТА ТЕМА! И да се напиши едно ЛС!

    Лично аз рядко поглеждам в "Заявки за месец ..." .

  4. #19

    Подразбиране

    TDK,така е.Всеки месец Манка започва темата с правилата,ама все тъпчем на едно място. Незнам даже дали може,когато се побликува картинка в заявки да излиза някакво съобщение в коя тема е и по този начин да се спести място в сървъра..А тази тема,според мен нека си стои.Поне можем да разговаряме,без да раздуваме конкретните теми.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #20

    Подразбиране

    Място във форума може да се спести пак, но сякаш никой не чете какво пишем от толкова много време. СНИМКИ СЕ ПРИКАЧВАТ ЧРЕЗ ВЪНШНИ САЙТОВЕ!!! Ама не - едно си баба знае, едно си бае - слагайте прикачени файлове като луди. Пък после - защо не мога да отворя форума, пак ли има профилактика!
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  6. #21

    Подразбиране

    Мили момичета прикачвах снимки и накрая всичко се загуби Поради тази причина вече много ряко качвам картинките във форума
    А за заявките и аз много рядко поглеждам
    но когато пиша там е заради това че понякога на ЛС не ми се отговаря /не че и там някой ми орща внимание/

  7. #22

    Подразбиране Вярвайте в доброто!

    Хайде и аз да се включа в дебата! Нямам компютър у дома, а само в училището.Поради това, всичко което поискам ,веднага го принтирам.Не мога да прикачвам нищо ,защото не мога да ровя насам - натам за схеми.Когато ми трябва нещо, първо търся навсякъде и искам чрез ЛС, но така не винаги ми отговарят.Затова се налага да ви безпокоя в заявките.Събрала съм много схеми/мисля даже, че вече се превръща в болестно състояние - искам всичко да имам/.Хубавото в цялата работа е, че вашата добрина се прехвърля нататък от ръка на ръка.Още 4 жени станаха гобленарки, благодарение на вашите схеми.Нямат ИНТЕРНЕТ, компютри, но има добри хора,готови да помогнат на всеки.Всички в нашия малък град знаят, че аз имам много схеми и желание да помогна за тези които се търсят.Благодарение на вас в Брегово шием усилено гоблени.За нас и за подаръци.Не сме агенти или за бизнес. Изпратила съм схеми на много жени из цяла България и пак благодарение на вас, имам приятелки почти из цялата страна. Затова не се сърдете като търсим нещо.То е за всички.Добрината ви продължава нататък и винаги се връща пак при вас.Само за нещо моля с огромно извинение,като поискаме нещо чрез ЛС ,отговорете,макар и само да кажете, че го нямате.Иначе знаете ли как чакам и чакам и непрекъснато си проверявам пощата.Още веднъж БЛАГОДАРЯ на всеки, който ми е изпращал нещо.Вярвам в доброто!
    "Да живееш,значи да правиш нещо,което да те надживее." Liliq_8@abv.bg

  8. #23

    Подразбиране

    Lila, благодаря за хубавите неща, които си написала!

    А и много ти благодаря за идеята, която ми даде!
    Да извадим и някаква полза от тази неприятна тема!

    Да направим едно допитване, анкета или нещо подобно за отзивчивостта на съфорумките при искане на ЛС за схема на картинка, която са публикували!

    Какво ви е мнението?

    Всеки да сподели дали получава отговор на своето искане!

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    Lila, благодаря за хубавите неща, които си написала!

    А и много ти благодаря за идеята, която ми даде!
    Да извадим и някаква полза от тази неприятна тема!

    Да направим едно допитване, анкета или нещо подобно за отзивчивостта на съфорумките при искане на ЛС за схема на картинка, която са публикували!

    Какво ви е мнението?

    Всеки да сподели дали получава отговор на своето искане!
    Таня, добра идея е това за анкетата! Аз лично само веднъж мисля не съм получила отговор на ЛС!

  10. #25

    Подразбиране

    Аз не мога да се оплача, всички сте толкова отзивчиви.. Един, единствен път нямах отговор на ЛС, но просто потребителя се включва много рядко, това е моето обяснение.

  11. #26

    Подразбиране

    Винаги когато съм молела за схема сте се отзовавали, но не съм прекалявала с това. Може и тук да не е мястото, но БЛАГОДАРЯ.

  12. #27

    Post

    Мили момичета,аз се възхищавам на много от вас,за отзивчивостта ,която проявяват.На ЛС съм писала и споделям проблемът си относно свалянето на схеми и за моя най-голяма радост едина съфорумка откликна на молбата ми.Не само,че ми писа,а ми изпрати и куп схеми тук в Испания.Много други са ми предлагали без да ги моля,когато изразя мнението си от някой гоблен,но като разберат,че немога да си ги свалям се спира до там.На никой не се сърдя и никой не е длъжен да ми прави такъв жест,че да ги изпрати чак тук.Разбира се,че това са много разходи и в това забързано ежедневие и криза не на всякой е по джоба.Благодаря на всички,които са ми помогнали по някакъв начин !Всеки който носи ГОЛЯМО И ОТЗИВЧИВО СЪРЦЕ ще помогнемкогато има възможност.На всички ви желая приятна почивка през почивните дни!

  13. #28

    Подразбиране

    аз се учудвам че има такива потребителки които не отговарят на лично съобщение .въпрос на възпитание е .
    на мен специално винаги са ми отговаряли много любезно и аз се старая да не закъснявам с отговор .
    не търся често схеми но за мен най лесния начин е преглед из безплатните схеми и искане на лични .
    обичам красивите неща

  14. #29

    Подразбиране

    Идеята за анкетата е прекрасна, макар че аз лично почти нямам оплаквания,
    но да се прикачиш картинка без да имаш схемата,не е честно.Не виждам никакъв смисъл в това-картинка без схема !Прехвърляш страница подир страница,намираш това което ти трябва или харесва и - или няма схема или по лошото ,не ти отговарят.
    Нищо лично към никой.
    Редактирано от Triana` : 23.04.2010 в 12:13.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз благодаря на всички от които съм поискала схема или помощ и веднага са се отзовавали.Не ми се е случвало да не ми се отговори на ЛС, дори имам случаи в които като не мога да отваря схемата са ми я пращали по пощата.Страхотни сте!Благодаря на Ния, че два пъти ми изпрати схема, която бях изтрила по погрешка първия път.Благодаря на всички ,соито са ми помогнали и за да не пропусна някой не назовавам имената им.
    Дайте да гледаме на нещата от добрата им страна, толкова спорове и злоба има около нас- не мисля че е нужно в този форум, където всички от нас отпочиват по някакъв начин да се нарушава добрият тон.Тук сме много потребители и всеки с неговия си характер , настроение и проблеми.Може понякога човек да е изпуснал реплика неволно, просто денят му да е бил напрегнат....Е, доста се отнесох, но съм миролюбив човек и всеки спор ме дразни и оскърбява.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

Страница 2 от 38 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •