Страница 3 от 38 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 561
  1. #31

    Подразбиране

    Никога не съм имала проблем с отговорите на лични.Винаги всички са ми отговаряли без изключение.Особено добри и любезни са модераторите и админите.Не искам да засегна останалите,напротив,много съм им благодарна,но модераторите ги занимавам с въпроси,а те въпреки,че имат достатъчно работа винаги са ми отговаряли изчерпателно и любезно.А относно останалите колеги-много ви благодаря за всичко.А за Валентина от Шумен даже пуснах специална тема за благодарност,защото по пощата ми изпрати една схема,която много време издирвах.
    Относно моите отговори на лични,един единствен път не отговорих,понеже човек с 0 мнения и новопостъпил с доста императивен тон ми искаше схема.Просто ми стана обидно.Но по тази тема водихме дебати в темата "Какво мислите по въпроса".Иначе днес получих молба от подобен колега,но съобщението можеше да ти стопли сърцето.Е,те тук писах с удоволствие.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #32

    Подразбиране

    Ех че странна порода хора сме това гобленарките!!!!! Ако си сложим ръка на сърцето , всяка една ще установи, че отзивчивостта и доброто, което е получила от колежките си е в ПЪТИ повече от тук-таме някоя издънка. Когато аз се регистрирах в този форум, го направих заради прословутата африканка на Ланарте, предварително много внимателно изчетох как да общувам с момичетата и много учтиво помолих на ЛС за схемата. И ни вест , ни кост! Здраве да е, помолих в заявки за всичко на тема Африка, и като се започна едно "Изсипване" на рога на изобилието ... Стана ми толкова мило, викам си"Бре, ето че човек никога не бива да си вади изводи само от един случай или една реакция и т.н. " И стана цяла тема!
    Благодаря на всички, че сте толкова добрички!

  3. #33

    Подразбиране

    Предложението на Таня е страхотно. Но анкетата трябва да е май точно в този формат - на постове, за да се разбере какви пропуски имаме и да можем съответно "да се поправим". Аз не мога да се оплача - винаги всички са страшно отзивчиви. Старая се и аз да съм такава доколкото мога. Е, има си и изкллючение - две си спомням - и двете звучаха по един и същ начин, и от двете места съответно не получих нищо. Отговориха ми долу горе така:" .......може и да съм пускала преди време този гоблен, но не си спомням, трябва да потърся няколко дни...." и до тук. Аз го отдадох на разсеяност и съответно и на двете момичета изпратих схеми, когато ми поискаха по-късно и ще продължавам да го правя. Аз съм си разсеян човек по природа и затова да знаете - ако не ви отговоря, значи или ме няма дълго време, или съм забравила, или съм изтрила ЛС без да искам . Затова много, много моля всички да ми напомнят пак ако трябва, изобщо няма да се разсърдя.
    А и не си трия ЛС от кутията, докато не ги прочета след време пак и не погледна дали съм изпратила всичко, но и така сигурно стават грешки.
    Е, имам си и аз един грях - една съфорумка ми написа че харесва гоблените на определена фирма, а аз я попитах кои по-точно и тя ми каза, че и харесват всички, но предпочита пейзажи - да и изпратя няколко, след което и писах, че така ми е много трудно, да ми даде само няколко номерца и кореспонденцията приключи до тук.
    Аууууууу, още един пропуск имам - Ноар изтрила съм ти молбата за коледните от пощата си при една голяма чистка. А уж трябваше да си стои там, че не всички моделчета имам и чакам - дано ги намеря. Моля прати ми ги пак
    Общо взето мисля, че при красивите неща, каквито са гоблените, сме се събрали все хубави хора
    Ако пък не, има време да станем хубави де Шегичка

  4. #34

    Подразбиране

    Сигурно ще се повторя.
    В безплатни схеми има много стари предложения. Скоро някой ми поиска схема на пуснат от мен модел. Обаче аз не съм я съхранила и за да я дам се наложи да я търся. Не е възможно да помни човек какво е пуснал преди две години, че и повече. Моето предложение е да се изтриват постове от преди 2 години /или както там се реши/. Безсмислено е толкова стари неща да стоят, а и винаги има нови хора, които имат желание да публикуват схеми и не само новоизлезли, но и такива които са им харесали и искат да ги споделят.
    Не си спомням да съм отказвала, нито да ми отказват схеми. НИА ми изпрати в колет целия гоблен - схема, конци, защотото нямаше как да го направи по нета, само да ми услужи. За мен това беше невероятен жест и най вече доверие от нейна страна.
    Модераторите май не ги познавам, но много си харесвам Манка.

  5. #35

    Подразбиране

    И аз нямам оплаквания от контактите по ЛС. Може и някой да не ми е отговорил - не помня, по-скоро всички, към които съм се обръщала с молба за помощ - все едно дали за схема или консултация за нещо, са се отзовавали. И то много бързо, за което им благодаря.

  6. #36

    Подразбиране

    Harlequinette malko e bezisvestna ... dobre de mnogo e bezisvestna ama vse pak ako imash neshto dai nasam


    __________________




    Горният цитат е копиран от лични съобщения

    Колежки,някой може ли да ми преведе горното съобщение?
    Нещо изгубих дар слово,кажете нещо.
    Редактирано от tdm13 : 28.03.2009 в 19:52.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Колежки,някой може ли да ми преведе горното съобщение?
    Нещо изгубих дар слово,кажете нещо.

    Май не ти е лесно с превода,така и не разбрах какво те питат,не искам да съм на твое място миличка.

    Виж на мен,точно и ясно какво ми пращат на лс,обичам да си пазя такива бисери,ето ви един и от мен
    Името няма да го слагам на потребителката,която ми прати тези мили думи,преди няколко дни-
    здравейте,аз съм болна на темата гоблени и си събирам схеми.ако можете пратете ми всичко което имате.благодаря ви предварително.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Май не ти е лесно с превода,така и не разбрах какво те питат,не искам да съм на твое място миличка.

    Виж на мен,точно и ясно какво ми пращат на лс,обичам да си пазя такива бисери,ето ви един и от мен
    Името няма да го слагам на потребителката,която ми прати тези мили думи,преди няколко дни-
    Ех, Манка май трябва с хумор да погледнем на тези неща иначе ще има да си се ядосваме ли, ядосваме!!! Както някое от момичетата писа тук сме за отмора, да се радваме на нашите и на момичетата творбите, да споделяме опит - да си отпочиваме не да се тормозим, но явно не може!!!

  9. #39

    Подразбиране

    Най-накрая да дойде и време за смях! Личи си,че наближава деня на шегата.Досега пазех ЛС само с обяснения по определени въпроси,ама и аз ще почна да колекционирам бисери.Манка,ще се поуча от теб и ще изтрия името на потребителя.Сгреших!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #40

    Подразбиране

    А така деЗатоплихте обстановката с бисерите! Благодаря!
    На лице единомислие.
    "Ако си сложим ръка на сърцето , всяка една ще установи, че отзивчивостта и доброто, което е получила от колежките си е в ПЪТИ повече от тук-таме някоя издънка." Люси, извини ме, че си позволявам да те цитирам, но така добре си го казала, че не бих намерила по - подходящи думи от твоите.
    Да, така е. И искам да благодаря на всички вас, момичета, които винаги сте се отзовавали на мои молбиБлагодаря и на момичетата, които ни дават линкове към случайно открити сайтове, на всички вас, които обявявате какво имате и евентуално да го споделите с нас!

  11. #41

    Подразбиране

    Наде,винаги си чета такива бисери,както им викам аз с усмивка и
    въобще не се ядосвам,преди мноооого време да,но сега твърдо не.


    Айде още едно и стига за днес,че да остане и за първи април

    a NA TOZI SAIT IMA LI SHEMI? 4E NE6TO SAM MNOGO NEORIENTIRANA

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #42

    Подразбиране

    Ния,наистина едно ГОЛЯМО благодаря,че създаде тази тема!
    Нормално е понякога да поспорим,но хубаво е,че можем и да се посмеем.
    Но тук можем и да си разговаряме,тъй като не всички сме онлайн по едно и също време,за да използваме чат-канала.
    Само не ме разбирайте погрешно,че пренебрегвам ЛС.Напротив!
    Лека и приятна неделя на всички! Аз отивам за риба,докато още не е влязала забраната.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  13. #43

    Подразбиране

    tdm13,моят съпруг ходи,нищо не хвана....Дано вие да сте имали добър улов!

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    tdm13,моят съпруг ходи,нищо не хвана....Дано вие да сте имали добър улов!
    To заваля един дъжд,едно чудо! Здраве да е!Сега ще очакваме сезона на гъбите.Като няма риба,поне гъби има.
    Само,че на риба мога да си шия гоблена,докато на гъби няма как.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:


    Да ви развеселя малко за добро утро
    Ровейки се из интернет попаднах на блога на една госпожа...и се зачетох....
    Та каква е историята-въпросната госпожа си има ухажор (може гадже или любовник да е). Излизат един ден с ухажора и решават да отидат за конци,че на нея нещо и се бродира...Отиват те за конци и там виждат ето тази стойка
    И господина за да я впечатли явно,пита колко струва цялата стойка.От магазина му обясняват,че стойката с конците заедно е от някакъв магазин,който е закрит.А цената е доста добра....И той познайте какво правиИзважда си портфейла и купува стойката заедно с конците...И сега госпожата си има вкъщи това чудо.
    Според вас дали той е спечелил нейното сърце?
    Редактирано от teen_f : 02.04.2009 в 10:52.

Страница 3 от 38 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •