Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 30 от 30
  1. #16

    Подразбиране

    Аз пак ще кажа ший смело с ариадна, още повече че разработката е от списанието, аз съм ушила няколко гоблена от там с ариадна, всичките си ги харесвам.

  2. #17

    Подразбиране да

    Май наистина ще го шиа с Ариадна именно, защото разработката е такава и ако отговаря на цветовете от картинката, трябва да кажа че така ми харесва съчетанието на цветовете.

  3. #18

    Подразбиране

    Хайде, започвай смело, аз съм с теб.
    Мисля че и с ариадна ще е добре(въпреки че почнах моя с дмц), така че шии смело
    и да ни покашеш как се получава

  4. #19

    Подразбиране

    О, разбира се. Само, че искам първо да си завърша предния гоблен. Предполагам, че до седмица ще е готов!
    Иначе вече съм си ксерокопирала схемата и съм си купила панама. остават конците и......
    Редактирано от geri_73 : 28.03.2009 в 08:47.

  5. #20

    Подразбиране

    Привет отново. Вече чуденето ми свърши, защого си купих първите чилета от ариадна. Реших в крайна сметка да пробвам с тях, да видим какво ще се получи. Още обаче изчаквам. Искам да си свърша предния гоблен, защото се страхувам , че ако започна новия, няма да довърша този. А ми остава още няколко дни работа.

  6. #21

    Подразбиране

    Няма да се разочароваш от "Ариадна",още повече,че разработката е за тях.Преди време ших "КазанскатаБогородица" на въпросното списание,но използвах ДМЦ.Не останах доволна.А разработката беше за "Ариадна",но имаше ключ и за ДМЦ.Просто конвертора не им е много добър.Давай смело!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #22

    Smile

    Да, точно от това се страхувам и за и затова реших да си го шия с конците , с които е разработен

  8. #23

    Подразбиране

    Ето че дойде ред и на новия гоблен. Тази вечер ща го започвам. Снощи си завърших "Исус чука на вратата", но ще го изпера чак в събота и тогава ще мога да ви го покажа!

  9. #24

    Подразбиране конци

    Момичета имам нужда от помощ харесах много няколко гоблена на солариа но са с дмц конци не мога да си ги позволя на веднъж да си ги купя а в нашия град не се продават кажете ми моля ви дали си заслужава да ги превърна в ариадна тях ги харесвам много но ме е страх да рискувам така превърнах свети Георги на солариа от дмц в ариадна но не съм въсхитена от резолтата използвах конвектор abakant защото там излизат всички цветове
    дайте ми съвет мили момичета раздвоена съм

  10. #25

    Подразбиране

    Здравей,
    аз бих ти препоръчала да си го шиеш с DMC, не че имам нещо против конците Ариадна, напротив, много ги харесвам и си шия с тях, но самия гоблен е конструиран с DMC. Разбира се, че ще ти излезе по-скъпо а и конците можеш да си ги поръчаш по етапно и така няма да ти бръкне много в джобчето. Но изцяло решението си е твое

  11. #26

    Подразбиране

    спор няма че с дмц ще стане най добре но мога да ги поръчам по етапно само по интернет това значи че за всяка поръчка трябва да давам 6лв за доставка

  12. #27

    Подразбиране

    А с Росаче не е ли по поносима цена?

  13. #28

    Подразбиране

    момичета с интерес прочетох темата
    и аз имам същия проблем с какви конци да продължа следващите гоблени
    те са от тук от съфорумки и са с конци DMC и дали да не поръчвам от София Росаче по етапно...
    мога ли да смеся започнат с ДМС с Росаче ? Ще се появи ли разнотоние?
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  14. #29

    Подразбиране

    До колкото съм запозната конците DMC И Росаче са едни и същи по цвят, само номерата на Росачето са удвоени - например DMC 310 - ROSACE 620. По-подробно може да разберете от тук: http://www.8888bg.com/view_product.php?pid=2093

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз шия с Росаче Иверската Богородица в момента и се получава супер, цветовете са достатъчно силни и ярки, а за 2 месеца конец не ми се е късал. Препоръчвам ти ги, ако искаш по евтин вариант на ДМЦ. Все пак, ако не ми мине меракът след първия по-голям гоблен, мисля в бъдеще да шия и с ДМЦ, някак си имат по-силен блясък от Росачето, това е единствената по-сериозна разлика, която засега забелязвам.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •