Показване на 1 до 15 от 30

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elli Виж мнение
    Оооооо, този гоблен и аз съм го почнала, но още съм съвсем в началото а и в момента е в застой, понеже не ми хареса как се получава и започнах друг гоблен а него го оставих, но след това видях една съфорумка която е доста напреднала с него и ми хареса резултата, така че ще си го довърша като свърша това което шия в момента.
    това е моят етап с дмц
    А с какви конци го шиеш?

  2. #2

    Подразбиране

    с ДМС, пише го под картинката

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от geri_73 Виж мнение
    А с какви конци го шиеш?
    шия с DMC

    Между другото не знам дали знаеш но този гоблен има и друг вариат, оригинала на фирма PANNA го ши viking миналата година и се получи доста добро съчетание на цветовете, но дизайнът му е малко по различен има разлика и във фона и в плодовете(май само вазите са същите),
    ето картинка да го видиш

  5. #5

    Подразбиране

    Ето че дойде ред и на новия гоблен. Тази вечер ща го започвам. Снощи си завърших "Исус чука на вратата", но ще го изпера чак в събота и тогава ще мога да ви го покажа!

  6. #6

    Подразбиране конци

    Момичета имам нужда от помощ харесах много няколко гоблена на солариа но са с дмц конци не мога да си ги позволя на веднъж да си ги купя а в нашия град не се продават кажете ми моля ви дали си заслужава да ги превърна в ариадна тях ги харесвам много но ме е страх да рискувам така превърнах свети Георги на солариа от дмц в ариадна но не съм въсхитена от резолтата използвах конвектор abakant защото там излизат всички цветове
    дайте ми съвет мили момичета раздвоена съм

  7. #7

    Подразбиране

    Здравей,
    аз бих ти препоръчала да си го шиеш с DMC, не че имам нещо против конците Ариадна, напротив, много ги харесвам и си шия с тях, но самия гоблен е конструиран с DMC. Разбира се, че ще ти излезе по-скъпо а и конците можеш да си ги поръчаш по етапно и така няма да ти бръкне много в джобчето. Но изцяло решението си е твое

  8. #8

    Подразбиране

    спор няма че с дмц ще стане най добре но мога да ги поръчам по етапно само по интернет това значи че за всяка поръчка трябва да давам 6лв за доставка

  9. #9

    Подразбиране

    А с Росаче не е ли по поносима цена?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •