Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 17

Тема: Конци

  1. #1

    Lightbulb Конци

    Здравейте момичета... и момчета !
    Може би и вие сте забелязали колко е надута цената на конците в България. За това прибегнах към друг метод. Имам братовчетка, която работи в чужбина и като подарък ми донесе комплект конци анхор ( 100 чилета, всички различни и хубави цветове). Питах я дали може да ми прати още, понеже комплекта излиза по-евтин, отколкото отделни чилета. Прилагам снимки на конците и ако на някой му хареса пишете ми, за да може да се плати една доставка. Така чилето излиза околко 0.45-0.50 ст.
    Предполагам, че повечето, които учавстват в игрите с цветовете ще са им от полза. Не искам да правя пари от вас, просто сърцето ми се къса като давам левче за анхор.

    Приятно шиене на всички!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Rehab is for quitters

  2. #2

    Подразбиране

    Да предложението е добро! И аз си купих от EBay конци Анхор 100 бр за 30 лв индийски са и това малкоооо ме притеснява ,да не си пуснат боята,тогава може да чуят чак в Индия Внимавайте къде са произведени ,иначе офертата е супер
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smilch Виж мнение
    Здравейте момичета... и момчета !
    Може би и вие сте забелязали колко е надута цената на конците в България. За това прибегнах към друг метод. Имам братовчетка, която работи в чужбина и като подарък ми донесе комплект конци анхор ( 100 чилета, всички различни и хубави цветове). Питах я дали може да ми прати още, понеже комплекта излиза по-евтин, отколкото отделни чилета. Прилагам снимки на конците и ако на някой му хареса пишете ми, за да може да се плати една доставка. Така чилето излиза околко 0.45-0.50 ст.
    Предполагам, че повечето, които учавстват в игрите с цветовете ще са им от полза. Не искам да правя пари от вас, просто сърцето ми се къса като давам левче за анхор.

    Приятно шиене на всички!

    А има ли изгодни и DMC?

  4. #4

    Подразбиране

    Може да не е тук мястото но да питам.Някой може ли да ми даде някакви преравнителни таблици на DMC с унгарските или чешките или сръбските конци да заменя френските или немските с другите.Благодаря.Иначе ми излиза много дебело. http://ivelina70.mylivepage.com/image/index

  5. #5

    Подразбиране

    Слаш, доколкото знам магазина е на Анхор. Ще питам за ДМЦ
    Rehab is for quitters

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smilch Виж мнение
    Слаш, доколкото знам магазина е на Анхор. Ще питам за ДМЦ
    Ще очаквам с нетърпение инфо

  7. #7

    Подразбиране

    Цялата работа идва от там, че сме в ЕС - производителите на гобленарските конци DMC и ANCHOR имат различни цени за ЕС и по-ниски за САЩ,Русия или Китай /големи дьржави с милиарди потребители.../. Не е честно в САЩ да е по-евтино от БГ, но факт. Аз купувам конци на едро и знам цените - прецакани сме с НЕЕВРОПЕЙСКИ доходи и европейски цени!
    Но за мен е удоволствие и терапия да си шия. Добре, че не сьм много бьрза в изработките.....

  8. #8

    Подразбиране конци от ebay

    http://cgi.ebay.com/40-Lot-DMC-Cross...item5d2970bbfa

    Ето от тук поръчах преди една седмица и вече са при мен. На чилетата пише made in france, но for sale only outside European Union.
    Същите са като в България. Излезнаха ми по 68 ст.

  9. #9

    Подразбиране

    Как избра кой цветове искаш?
    Зад облаците небето винаги е синьо!!!

  10. #10

    Подразбиране

    Всъщност 66 ст, но сега погледнах, че на тези, които съм купувала тук няма "предназначено за продажба извън Европейския съюз". Изглеждат си съвсем същите. Сравних един и същи номер, който съм купувала тук и от сега дошлите и в конеца не виждам разлика. Разликата е само в написаното на етикета, както споменах. И то само в надписа. Иначе етикета си е съвсем същия.
    Само споделям. После да не ми се сърди някой. Аз съм доволна.

  11. #11

    Подразбиране

    Няма снимка
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tai Виж мнение
    Няма

  13. #13

    Подразбиране

    Аз не виждам. Да не би да трябва регистрация?

  14. #14

    Подразбиране

    Къде по надолу?

  15. #15
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз не виждам никъде снимка на конците.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •