Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 26
  1. #1

    Подразбиране Пластмасова панама

    Много скоро (до 1 месец) ще започнем да предлагаме и пластмасова панама, за която имаше интерес от ваша страна. Ще е внос от Америка и ще се продава на парчета (ще наподобяват А4).

  2. #2

    Подразбиране

    от толкова време я търся и толкова се радвам че сте взели запитванията ни присърце

  3. #3

    Подразбиране

    Много се радвам,благодаря ви.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от _Veronika Виж мнение
    За непросветените, малко инфо за този вид панама ще може ли не, че мога да се похваля с кой знае какъв опит в гобленарството, но за пръв път я чувам
    Ами, аз в момента шия едно книгоразделителче на нея. Като панамата е на дупчици, но е пластмаса. Шия на кръстчета, като бода отгоре и издърпвам отдолу и после обратно.

  5. #5

    Подразбиране

    Да, точно казано. Само че прозрачна.

  6. #6

    Подразбиране

    аз търся такава от миналата година ... надявам се скоро да мога да си я поръчам ...

  7. #7

    Подразбиране

    Какво става с тази пластмасова панама нали я чакахме до месец а те минаха два, ще я има ли скоро

  8. #8

    Подразбиране

    :dinko,хайде де!Де я тази пластмасова панама?Иде лято,море...

  9. #9

    Подразбиране за форума

    момичета аз нямам доверие на пласмасовата панама ,ших щампа на такава добре,че гобленчето беше малко и бързо го уших,все имах чувството,че ще се скърши и бях изключително внимателна дори не го изпрах,а само изгладих,но това си е само мое мнение

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от katrin004 Виж мнение
    :dinko,хайде де!Де я тази пластмасова панама?Иде лято,море...
    Ще попитам доставчиците какво стана

  11. #11

    Подразбиране

    ушитото гобленче на пластмасова панама после рамкира ли се или...

  12. #12

    Подразбиране

    Шила 5-6 щампи гоблени ,след като ги ушия изпирам ги като стандартните ,гоблени стават меки, не се късат или чупят.Досега не съм шила на пластмасова ,но ще се радвам да опитам.

  13. #13

    Подразбиране

    Доколкото съм виждала ушити мисля че само се изрязват грубо на квадратче от ушитото.Стават като малко сладко бижу
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Чакаме пластмасовата панама.
    Ако някой знае къде може да се намери моля да пише.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    Много скоро (до 1 месец) ще започнем да предлагаме и пластмасова панама, за която имаше интерес от ваша страна. Ще е внос от Америка и ще се продава на парчета (ще наподобяват А4).
    Мдже ли да попитам предлагали се вече пластмасова панама?

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •