Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 26 от 26
  1. #16

    Подразбиране

    И пак да попитам, какво стана с пластмасовата панама, скоро ще честваме година от обещания един месец
    Толкова се надявах че ще я има вече и в България но .... уви, май няма

  2. #17

    Smile

    Дано Новата 2010 година ни донесе и пластмасова панама

  3. #18

    Подразбиране

    И старата донесе, но малко хора се заинтересуваха.
    Моля, тези които искат пластмасова панама, да ми пишат на ЛС.

  4. #19

    Подразбиране

    За пръв път разбирам от тук, че съществува пластмасова панама - определено е много идейно да се шият покривки на такава, а не първото разлято кафе или капка манджа и ти се съсипва целият труд, който си положила.

  5. #20

    Подразбиране

    Няма как да се шият покривки на тази панама.И не е препоръчително да се разлива нищо по нея.Пак ще се съсипе.

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    Няма как да се шият покривки на тази панама.И не е препоръчително да се разлива нищо по нея.Пак ще се съсипе.

    Plastmasova panama Може да се поръча във

    http://www.8888bg.com/catalog.php?cid=118

  7. #22

    Подразбиране

    Мога ли да попитам за какъв тип бродрия точно се използва пластмасова панама?Става ли за бродиране с мъниста?Извинявам се, ако въпросът ми е малко глупав,но нямам предтсава и за това питам!

    http://www.sibir.bg/gobleni

  8. #23

  9. #24

    Подразбиране

    А предполагам, че и за книгоразделители ще стане идеално
    За новогодишни украси, и просто за украси като венец на стена
    Редактирано от vishenka : 27.04.2011 в 17:41.

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Peteto84 Виж мнение
    Мога ли да попитам за какъв тип бродрия точно се използва пластмасова панама?Става ли за бродиране с мъниста?Извинявам се, ако въпросът ми е малко глупав,но нямам предтсава и за това питам!
    За мъниста специално мисля че не е подходяща - много се впива конеца в пластмасата и трудно се завършва . А и ако е по-голям размера на модела трудно ще се шие.
    Подходяща е за малки модели - коледни , великденски ...Аз имам едно водно конче - суперско се получи

  11. #26

    Подразбиране

    Реклама:
    За бродерия с мъниста мисля че идеално ще стане страмин - аз не така давно откриях един хубов немски Вервако - нещо средно между страмин и пластикова панама

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •