Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 20 от 20
  1. #16

    Подразбиране

    Ами за мен разликата е очевадна,т.е. българските се късат и много се късат и шия и пак се късат......... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
    С ДМЦ конците нямам този проблем,конците са плътни,лъскави,с тях шиенето е приятно.

  2. #17

  3. #18

    Подразбиране

    Днеска една моя позната донесе едно гобленче от преди 15год. с български конци наистина са много лоши.

  4. #19

    Подразбиране

    :? Момичета съгласна съм с вас за качеството на българските конци,аз шия повече с ДМЦ .

  5. #20

    Подразбиране

    Реклама:
    Разликата е очебийна, но може би зависи от човека. Аз харесвам добрата изработка и качеството. Българските конци не могат да се съчетаят цветово , по-остър е шевът (имам няколко гоблена -учебни почнати с български конци , недовършени и неизпрани), докато с ДМЦ-то шевът е като бобче, на пипане избродираното е по-високо и по-меко като кадифе (в сравнение с българските конци).
    Не ми е приятно да шия с български конци, докато с ДМС-то шиенето доставя удоволствие и гоблена оживява.
    Другата причина да шия с ДМС е, че месеците труд са както за удоволствие, така и инвестиция в бъдещето. Един гоблен ушит с ДМС конци по-лесно може да бъде продаден, отколкото гоблен с български конци. А нека да си кажем истината, всеки се е опитвал да продаде гоблен в тежък финансов момент.
    От всяка безизходна ситуация има 13 възможни изхода.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •