Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 20
  1. #1

    Подразбиране Здравейте и от мен!

    Здравейте всички!Страхотни сте!

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей Ани,добре дошла при нас!Тук е много хубаво !От къде си?

  3. #3

    Подразбиране

    Добре дошла!

  4. #4

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Добре дошла при нас.

  7. #7

    Подразбиране


    Добре дошла и от мен!!!

  8. #8

    Подразбиране

    Добре дошла и от мен

  9. #9

    Smile

    Привет и от мен! И аз съм новичка тук, но ми харесва!

  10. #10

    Подразбиране

    Добре дошли на Ани и Гери. Радвам се, че сте избрали нашата компания и дано ви хареса.Сигурна съм, че няма да скучаете, пък и след врема да покажете какво сте ушили благодарение на форума.

  11. #11

    Подразбиране

    Поздрави на всички, които обичат гоблените. Форумът ви е чудесен, цари добър тон и добро настроение. Макар че съм рекордьор по най-бавно шиене на гоблени и едва ли има какво да покажа, съм сигурна, че мястото ми е тук и ще ми е приятна вашата компания.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от draleva Виж мнение
    Поздрави на всички, които обичат гоблените. Форумът ви е чудесен, цари добър тон и добро настроение. Макар че съм рекордьор по най-бавно шиене на гоблени и едва ли има какво да покажа, съм сигурна, че мястото ми е тук и ще ми е приятна вашата компания.
    Със сигурност ще ти е приятно тук!А колкото до рекорда за бавно шиене-важното е да шиеш колкото и когато искаш и да се наслаждаваш на труда си.Тук цари заразата на гобленарките и аз съм сигурна,че ще я прихванеш.Ще искаш да ушиеш всичко което покажат момичетата

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Днес реших да се включа и аз.Шия гоблени горе долу от 5 години.Ушила съм " Есен в Рамзау", " Конете на водопой" , "Христос чука на вратата", " Малка Богородица" и др. Надявам се да науча много нови неща от вас.

  14. #14

    Подразбиране

    Добре дошла, ВелиславаУбедена съм, че ще научиш още много от Форума и ще си обогатиш колекцията от гоблени

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от draleva Виж мнение
    Поздрави на всички, които обичат гоблените. Форумът ви е чудесен, цари добър тон и добро настроение. Макар че съм рекордьор по най-бавно шиене на гоблени и едва ли има какво да покажа, съм сигурна, че мястото ми е тук и ще ми е приятна вашата компания.
    Нистина форума е приказкаДейства много мотивиращо.Ноооо и аз съм много сериозен претендент за рекорда по бавно шиене
    на всички.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •