Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 35 от 35
  1. #31

    Подразбиране

    МОТИВАЦИЯТА МИ - ЧЕ ТРЯБВА ДА ЗАПОЧНА НОВ ОЩЕ ПО КРАСИВ, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ РЯДКО ГИ РАМКИРАМ

  2. #32

    Подразбиране .

    моята мотивация е същата като на bubole4o.А също и да видя реакцията на моето семейство,защото след като мина половината вече не им го показвам.А реакцията е това е моят стимул.

  3. #33

    Подразбиране

    Интересни мнения , аз обикновенно никога не си задавам този въпрос , просто започвам и свършвам гоблена , конкретна мотивировка - нямам , обикновенно шия за да си почина и да разтоваря съзнанието си , и докато шия веждам в съзнанието си пейзажа или картината , която шия като гоблен , та , като го завърша - удоволствието е пълно , а и готов като го видя , имам едно странно усещане на удовлетворение , защото има малка част от мен вътре в този гоблен и ... започвам следващия , а началото наистина е неповторимо , толкова цветове , готини гами , удоволствие за очите .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Интересни мнения , аз обикновенно никога не си задавам този въпрос , просто започвам и свършвам гоблена , конкретна мотивировка - нямам , обикновенно шия за да си почина и да разтоваря съзнанието си , и докато шия веждам в съзнанието си пейзажа или картината , която шия като гоблен , та , като го завърша - удоволствието е пълно , а и готов като го видя , имам едно странно усещане на удовлетворение , защото има малка част от мен вътре в този гоблен и ... започвам следващия , а началото наистина е неповторимо , толкова цветове , готини гами , удоволствие за очите .
    Споделям напълно мнението на Миро, но с една разлика - аз шия по два гоблена наведнъж - един с гобленов бод - задължително и един с кръстчета, за да се разтоварвам и ги завършвам долу - горе по едно и също време. За де не омръзва ги сменям.

  5. #35

    Подразбиране

    Реклама:
    Мотивацията ми е красотата, която очаквам да видя след завършването. Признавам си, че с започвала с голям мерак някои гоблени, а в последствие се разочаровам, когато очакванията ми не се оправдаят. И ги .............някъде - да чакат по-добри времена. Напоследък обаче си избирам картини, в които се "влюбвам" от пръв поглед и се старая да ги завърша колкото се може по-бързичко - да им се насладя, а и да ме похвалят, де Така си погалвам душичката.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •