Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 30

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране И аз да си покажа нещата (ама са старички..)

    През годините смених какво ли не... Обаче тук видях тема за карета, а аз много ги харесвам и бях във възторг от моделите. Навремето ших доста, но просто се изчерпаха моделите. И затова реших да пусна снимки на мои неща, които си хареса каре, може да си го ушие, нищо, че са адски демодирани, важното е някой да ги иска
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    още няколко ..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    и още ..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    и няколко гоблена... тези са шити с конци, останали ми от готови комплектовани гоблени. На готовите гоблени не давам снимки, защото са от времето на демокрацията и цветовете на почти всичките се оказаха направени от далтонисти, само Горският кът изглежда нормално
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране


    Този е единственият, който харесвам.. Толкова си го харесах, че го уших два пъти хехех, а цветовете се различават защото имаше достатъчно конци за два гоблена, само зеленото и сивото не стигнаха.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Това е моят първи гоблен на кръстчета. Допреди да вляза в този форум не знаех, че гоблените е шият на кръстчета, може би защото преди време те тенденциозно се наричаха "български" кръст и аз бях останала с впечатление, че те са едва ли не нещо селско и изчезващо.
    Фарчето нарочно е малко, защото се чудех какво ще стане с тези кръстчета и контури , но сега си го харесвам, стана страшно бързо, ако бях го пробвала това на гобленов бод - поне един месец не ми мърдаше, а това е на три дни, даже мисля да ушия и другите от серията
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Едно плъхче, много си го харесах още на картинката към схемата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Мишлетата са ми голяма слабост! А твоето е толкова сладко! Ще направиш ли и останалите три от серията?

  9. #9

    Подразбиране

    Aми май- не, това е най сладкото от трите, иначе ги имам като схеми (благодарение на форума). А обикновено почвам нещо, което е любов от пръв поглед и го започвам на секундата, иначе имам доста схеми събрани за рекордно кратко време от тук, но просто което не ме е грабнало на момента ... абе с една дума, никога няма да стане... Същото беше и с тези котки - любов от пръв поглед - сега , като гледам - котки, мишки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране Едва си намерих темата, срамммм.....

    Това се мота от миналата Национална среща. Дълги години фотография на този гоблен беше единственото нещо на стените ни, затова имах голям мерак да го ушия наистина. Само, че тепърва трябва да мисля за рамка - не понасям паспартута, така че ще видя зор с овала.

  11. #11

    Подразбиране

    Каренцата са страхотни. Обожавам българската бродерия, няма нищо демоде. А за гоблените "любов от пръв поглед" също са чудесни.
    Спри, не за да почиваш, а за да те настигне душата ти.
    drashkova@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Ааа този го помня от националната, за това значи се загуби Поздравления за завършения гоблен А какво става с останалите?

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  13. #13

    Подразбиране

    Много хубав е станал. Поздравления!

    А тези картини ги зная Приличат досущ на гоблен отдалече. При свекъва ми имаше есента, та и на мен ми минава някой път мисълта да го ушия .... ама някой друг път ще е и нещо по-модерно хехехехехе


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Ами другите.. още са на ниво етапи Бутам цели три наведнъж, затова няма нито един готов. Блъскам си главата с един Кинкейд (от картинка), два на Dome и един Рогоблен

  15. #15

    Подразбиране

    Още един дребосък

    Редактирано от tsvety : 24.07.2011 в 21:57.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •