Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 68
  1. #31

    Подразбиране Промоция на гоблени Ланарте

    Мили момичета и момчета!
    От 20.06.2009 г. 70 гоблена на фирма Ланарте имат промоция - 40%.
    Можете да ги видите на : www.axioma.3clab.com Там са дадени и новите им цени.Аз лично съм голяма фенка на тези гоблени, защотоса оригинални дизайнерски и винаги стават прекрасни. Освен това откакто проших кръстчета, не ми се шие гоблен бод.

  2. #32

    Подразбиране нов сайт???

    Поне за мен е нов-може и да го знаете вече
    Някой поръчвал ли е оттук
    http://www.gobelins.com.gr/index.php...&parent=6&pg=1

  3. #33

    Подразбиране

    Страхотни гоблени има, приличат ми на рогобленски, но като не ми говори на български, нищо не разбирам Нека по-вещите да помогнат, моля
    С удоволствие бих си поръчала нещо, но какво включва покупката идея си нямам
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  4. #34

    Подразбиране

    Току що го разгледах. Гръцки сайт. Комплектите са схема, легенда и панама. Без конци. Това прочетох набързо в сайта. Предлагат и щампи, които наскоро можах да видя. Представител за България май е Герика.

  5. #35
    bumer2008
    Guest

    Wink Полски сайт помогнете

    Този сайт познат ли ви е някой поръчвал ли си е от тук сайта е полски има доста интересни неща http://www.coricamo.com/?p= ще съм благодарна за всяка информация П.П: Дано съм улучила къде да е сложа темата

  6. #36

    Подразбиране

    До колкото успях да разбера, те предлагат няколко варианта: само схема( като схемите са няколко вида, за гобленов бод, но на канава 11 каунта ои или кръстчета, цветна или графика), отделно се купуват конците и пак има избор какви да са. Стандартните комплектовки са с конци Мадейра, а за другите видове конци се заплаща допълнително
    Редактирано от кроти : 04.07.2010 в 13:42.

  7. #37
    bumer2008
    Guest

    Подразбиране

    А тук в България откъде мога да си купя конци Мадейра ?Аз доразбрах, че схемата ти е пращат по мейла такали е и още нещо как се плаща само не ми се смейте за тъпите въпроси много съм боса в това отношение за пазаруване по нета

  8. #38

    Подразбиране

    Наистина има вариант и за онлайн схема, която също се заплаща. Към нея има легенда с цветовете за всички известни марки конци, Анхор, ДМЦ и т.н.

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bumer2008 Виж мнение
    А тук в България откъде мога да си купя конци Мадейра ?
    Конци "Мадейра" в София поне, съм виждала само в магазин "Шехеразада".

  10. #40
    bumer2008
    Guest

    Подразбиране

    Е аз в близките години нямам път към София а някаде по наблизо например Пловдив или сайт имам едно гобленче което много харесвам и искам да го ушия но когато почнах да ги конвертирам в DMC стана една каша един символ с по два номера DMC а аз не съм още майстор да сменям цветове ще съм благодарна на всеки съвет и информация за тези конци Мадейра

  11. #41

    Подразбиране

    bumer2008, аз ги споменах, понеже имат и он-лайн търговия -http://www.sheherezada.com/.
    Но, ако имаш проблем - пиши, ще ти ги купя и изпратя!

  12. #42

    Подразбиране

    Приличат на рогоблени, защото собственичката е румънка. Предлагат само щампи, ситни и едри. Можеш да си поръчаш щампата със или без хартиена схема, която всъщност е цветно хартиено копие на щампата. Също така може да се избира с конци (ДМЦ) или без. Плащането е предварително в няколко варианта. За поръчка трябва да се регистрираш. Доставката е по пощата. За регистрацията има варианти - като клиент или търговец. Ако е търговец, има отстъпки.

  13. #43

    Подразбиране

    Коледните гобленчета са много сладки!Бих си поръчала дори и щампи!

  14. #44

    Подразбиране

    http://www.collection1x4.com/catalog_eros.htm
    Някой пъръчвал ли е тук? Добри ли са комлектовките на гоблени?

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм си поръчвала неколкократно и съм доволна-ушила съм четири гоблена и имам три нови -чакат си реда.Резултата е напълно задоволителен.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •