Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 30 от 30
  1. #16

    Подразбиране

    sneki3,благодаря ти!Сега ще коригирам номера ,а другите дали са верни?

  2. #17

    Подразбиране

    Като ги набрах в каталога на DMC виждам може би още два, които не си приличат особено, но докато не видя на място не мога да кажаИмам намерение съвсем скоро да се заема поне с още 3 зодийки, така че ще стане ясно, скоро надявам се.Тогава ще кажа дали другите са наред

  3. #18

    Подразбиране

    24 е златно ламе. Аз съм шила 3 от тези зодии, но 201 не съм използвала. Ползвах схеми, пренабрани в РМ, в които такъв номер сигурно е нямало. За съжаление не откривам схемите. А мислех да шия още две зодийки.

  4. #19

    Подразбиране

    Снеки3, благодаря и аз отдавна се чудя какъв номер е. А 24 номер конец е ДМС ламе, но не съм проверявала дали има такъв номер.

  5. #20

    Подразбиране

    благодаря за инфото момичета,вече се бях отчаяла за този номер24.,но ми разрешихте дилемата

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    24 е златно ламе. Аз съм шила 3 от тези зодии, но 201 не съм използвала. Ползвах схеми, пренабрани в РМ, в които такъв номер сигурно е нямало. За съжаление не откривам схемите. А мислех да шия още две зодийки.
    Пращам ти схемичките

  7. #22

    Подразбиране

    sneki3-случайно да имаш схемичката на скорпиона?

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от syzi Виж мнение
    sneki3-случайно да имаш схемичката на скорпиона?
    Вече и ти я имаш

  9. #24

    Подразбиране

    Благодаря, Снеки. Тези схемички ги имам. Аз имах предвид, че съм изтрила схемите в РМ, в които този номер конец го няма.

  10. #25

    Подразбиране

    Имам нужда от помощ Използвах ДМС 552 за фон, но не ми стигна не знаете просто с колко малко. Не ми се купува цяло чиле или ще го направя в краен случай. Някой има ли възможност да сравни каталога на Ариадна с този на ДМС, но не с конвертори в интернет, а на "живо"? С конверторите излезе, че 552 = 511 или 516, но няма как да разбера, дали едно от двете ще ми свърши работа. Питам просто като вариант, накрая пак ще си купя ДМС, ако няма 100% съответствие. Благодаря предварително

  11. #26

    Подразбиране

    Мариета според мен е 514 ариадна.Но най добре ако ти е останал конец иди в магазина и сравни направо от конците.Не вярвам някои да ти откаже.Успех.

  12. #27

    Подразбиране

    А сега+514.. Благодаря ти, Лили!
    Ще трябва с гоблена по-скоро да ходя.. Нищо не ми остана от конеца

  13. #28

    Подразбиране

    Може ли и на мен да помогнете?!?
    От няколко дни шия едно Вервако, но в номерацията на ДМС срещам номер 3530, а такъв по никакъв начин не намирам Сбъркан ли е, някакъв стар номер ли е, не разбирам... На кой съответства в действителност?
    Отнася се за следният гоблен. Вижте и ключа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Според мен е 3350 - много тъмно розово. Сякаш са разменени цифрите
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Според мен е 3350 - много тъмно розово. Сякаш са разменени цифрите
    Има логика! Най-вероятно това ще да е цветът и номерът!
    Благодаря за помоща!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •