Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 30
  1. #1

    Подразбиране кой номер е това

    кой номер е това от ДМС тъмно-гранитево сиво

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    И аз искам да попитам на една схема свалена от нета в ключа пише DMC номер на конеца 210 , но това е розово.Става дума за зодиите на Ланарте.Изложих се и не ми стигна конецаНякой има ли опит в самостоятелно комплектоване за да ми подскаже дали съм праваБлагодаря предварително

  5. #5

    Подразбиране

    за коя зодия става въпрос, аз ших везни и козирог и в тях мисля че няма розаво

  6. #6

    Подразбиране

    За рак .И при мен няма розово.Явно има грешка в ключа

  7. #7

    Подразбиране

    sneki3,виж аз какъв ключ имам за зодия рак,ако става въпрос за сините зодии.

  8. #8

    Подразбиране

    Да точно такава шия, но 201 не е 201Утре ще видя какво ще стане
    отивам с гоблена да сравнявам доколкото е възможно.Благодаря ти

  9. #9

    Подразбиране

    sneki3,сега погледнах в таблицата на ДМЦ няма цвят 201, а 210 е много светла лавандула.До сега с какъв цвят си шила,казваш ,че ти е свършил конеца

  10. #10

    Подразбиране

    Едно мнооого бледо между кремаво и сиво.Амма че обяснениеУтре ще пиша кой трябва да е цвета.Надявам се да го уцелим.Жените в магазина са много любезни и казаха че ще помогнат.

  11. #11

    Подразбиране

    ок,непременно да напишеш кой номер е ,за да си коригираме и ние таблиците.

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    И сега да си кажаВерния номер не е 201 а 3866

  14. #14

    Подразбиране

    да попитам и аз нещо по този ключ:на 21 място по-ред е посочен номер 24 за дмц,обаче няма такъв номер от гамата им.какъв е цвета отговарящ но този 24,или става въпрос за ламе?

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    И това забелязах вчера, но ще си оставя от него и като комплектовам сама ще дам резултат.Ако дотогава някой друг не ме изпревари

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •