Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 23 от 23
  1. #16

    Подразбиране

    Хайде да споделя и аз своя опит:
    Изрязват се дълбоко мъртвите кожички на кокошия трън и на мястото се слага сребърен нитрат на кристалчета. Не помня колко време стои под лепенка нитрата, но той гори само мъртвата кожа и корена на кокошия трън. Така съм си махнала два кокоши тръна и повече не са ми се появявали такива гадости. Трети трън ми гориха с течен азот, но трябваха доста сеанси докато се махна. Успех!

  2. #17

    Подразбиране

    Имала съм такова чудо. Махнах първия излязъл с пинсета, като издърпвах жилата едно по едно докато не остана огромна дупка, която се затваря. След това всички останали - около 5 изчезнаха сами. Вече от години нямам такива досадници.

  3. #18

    Smile

    Моя мъж има мн по ръцете и краката, уморихме няколко благодарение на чесъна, както е описала Деница.
    Ден и малко стоя с чесъна и ги изгори
    Успех, Лори!

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  4. #19

    Подразбиране

    аз първо пробвах със силицил и лимон: слагаш лепенка смалка дупцица, от която се показва само кокошият трън,слагаш силицил на кристали в/у него малко парценце от месцето на лимон и отгоре лепенка. така няколко пъти махнах кокошият трън. след година пак ми излезе и окончателно го махнах с лепенки
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Araxna Виж мнение
    Аз лично на няколко пъти съм се отървавала окончателно от кокоши трън с помощта на прополис (пчелен клей), то е като пластилин, смачква се малко парченце на пластинка и се слага върху тръна и се лепва с лепенка, която трябва да седи поне 3 дена, помякога и седмица, в зависимост от качеството на прополиса, след седмица кожата с тръна пада сама.
    Мъжа ми имаше 2 кокоши тръна,благодарение на прополиса вече ги няма.
    Редактирано от Tais : 06.04.2011 в 11:23.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #21

    Подразбиране

    Преди доста години имах на ходилото,в основата на големия пръст.Тогава си купих някакви капки на Dr.Scholl,донесе ми ги мисля дистрибуторът ми на Titania ,мисля че се продават в аптечната мрежа.Помогнаха ми,но си беше бавна процедура,капваш,оставяш да действа и покриваш с леикопласт,а после излющваш-малко канибализъм ,но пък иначе болката ,ако не се излекува е още по разяждаща.
    Чувала съм и това за смокиновото мляко,обаче за брадавици.
    А относно прополиса е твърде възможно да помага,само внимавайте,ако имате алергия към мед(защото го има и този момент).
    Една добра дума,прави света по-добър!

    http://diva-edel-art.blogspot.com/

  7. #22

    Подразбиране

    Може да пробвате с салицил и домат. Домата е парченце колкото е голям кокошия трън.Само на него.Топвате в салицил и го връзвате.Мястото побелява.Маха се и отново.В един момент се виждат черни точици които може да си извадите и със игла.Не е болезнено.Не се появява отново.Ако имате повече от един е важно да лекувате този който първи се е появил.Той играе ролята на "майка".Лечението не е опасно,но е продължително.Ако не се премахнат всички коренчета ,ще се появи отново.

  8. #23

    Подразбиране

    Реклама:
    при мен всичко се оправи с тея лепенки за мазоли, да чукам на дърво за сега няма нищо, то се изгори и аз после ги издърпах, сега незнам до колко е било ефикасно, но за сега всичко е ок!!! Благодаря на всички за идеите


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •