Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 17
  1. #1

    Подразбиране Пролетно вталяване

    Здравейте След прочитане на хиляди диети и съвети съвсем случайно открих сайт в който може да се извърши онлайн консултация с диетолог и реших да го споделя с вас Вчера си получих личната диета и на първо четене ми се струва много подходяща и най-важното е че няма да гладувам На всички мили дами които са решили да се вталяват пожелавам успех

    http://www.zdraveya.com/

  2. #2

    Подразбиране

    Момичета, днес е пълнолуние - ще правим ли пак лунната диета и от колко часа?

  3. #3

    Подразбиране

    Мари не съм запозната с лунната диета...в смисъл чувала съм за нея но не в подробности Аз се мъча да спазвам препоъчания от диетоложката режим но ми е трудно Само като си помисля че съм на диета и огладнявам

  4. #4

    Подразбиране

    Летисия и аз писах в този сайт и ми направиха диета. Не съм я почнала още.И на мен ми се струва малко трудна . Но ще се помъча,нали никой не ме кара насила.
    Ти колко време вече я правиш и имаш ли някакъв ефект!

  5. #5

    Подразбиране

    Здравей Ноар Ами наложи се да прекъсна диетата и за съжаление не мога да ти кажа дали има ефект Ти как напредваш

  6. #6

    Подразбиране

    Никак!Не мога да я спазвам точно! Вече три дни не ям нищо сладко,че ми откриха малко повишена кръвна захар.Гледам да ям повече салати сирене и месо. Ще видим какво ще стане.
    На 25.05 имам абитуриентка много ще е интересно как гостите ще хапват ,а пък аз ще ги гледам.
    Ще им викам-Вие хапвайте пийвайте ,мен не гледайте-аз сам на диета.Ха-Ха!

  7. #7

    Подразбиране

    ноар, по повод захарта-мога малко съвет да ти дам, а ти прецени.Не е добре да се лишаваш абсолютно от сладко.Поне мъничко хапвай, че пак става лошо.

  8. #8

    Подразбиране

    Да сте живи и здрави и вие и детенцето!И да знаеш, че при такъв повод, диетие отпадат!

  9. #9

    Подразбиране

    Noar все пак празника е един а диетите винаги можем да ги правим така че не си разваляй удоволствието А на мен пък май се оказа че ми пада кръвната захар каквото и да значи това и май ще те трябва първо да обърна внимание на това и после да мисля за хубост

  10. #10

    Подразбиране

    На теб ти пада ,на мен се вдига
    Затова не мога да ям захар един месец.След това ще правя пак изледвания да видим дали се е променило нещо .
    Докторите не ги интерисува да ли имаш празник или не.Казват ти диета и толкова.Е може да я наруша малко ,ама за един ден и то умерено.

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета как сте писали за индивидуална диета нещо неможах да се ориантирам моля подскажете :*

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Момичета как сте писали за индивидуална диета нещо неможах да се ориантирам моля подскажете :*
    Аз изпратих лично съобщение на д-р Русинова,писах и някой неща за мен ,начина ми на живот,килограми и височина. И тя ми изпрати индивидуална диета.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от noar Виж мнение
    Аз изпратих лично съобщение на д-р Русинова,писах и някой неща за мен ,начина ми на живот,килограми и височина. И тя ми изпрати индивидуална диета.
    Много благодаря ето тук може да се изпрати за персонална диета (за тези които проявяват интерес) маркирате 3 и се отваря нов прозорец с тест

  14. #14

    Подразбиране

    Noar щом лекарите са ти казали диета тогава трябва но както и сама каза едва ли ще е фатално като за един ден поотпуснеш края И аз мисля да си пусна едни изследвания пък да видим на мен какво ще ми кажат Да не вземат да ми кажат пък на мен да се тъпча с сладко че аз кажи речи изобщо не обичам

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Letisiq,Noar, позволявам си да се намеся в темата.Не бързайте с изводите относно нивото на кръвната захар.Еднократното изследване не е показателно.Съвета ми е да повторите изследванията.
    Letisiq,ако при теб диетата е била по-драстична, е възможно падането на кр.захар да се дължи на това.И не е необходимо да се тъпчеш непременно със сладко-за нормализирането и е достатъчно да ядеш плодове,варива,картофи и тестени изделия от бели брашна.
    Noar,повтори изследването сутрин на гладно.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •