Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 66
  1. #31

    Подразбиране

    Ето докъде стигнах. Вече му се вижда края и се надявам след празниците вече да е в готовите.
    [IMG][/IMG]

  2. #32

    Подразбиране

    Красота и бързина аз сигурно ще е шия двойно и тройно във времето но ще си заслужава страхотна е

  3. #33

    Подразбиране

    Красота
    v_g_g@mail.bg

  4. #34

  5. #35

    Подразбиране

    Ох,кога ли и аз ще я започна! Пленителна е и ми е на сърцето.

  6. #36

    Подразбиране

    Изключително красив гоблен!
    поздравления

  7. #37

    Подразбиране

    Ти си герой! И аз шия тази икона, но за половин година съм стигнала едва до средата. Чувството е невероятно, много красива и истинска се получава.
    Би ли споделила с какво ламе шиеш? Аз съм започнала с ДМЦ - металик, ама много трудно се справям.

  8. #38

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета за насърчителните думи. Това ми е първата голяма икона и ми е страхотно удоволствие да я шия, въпреки, че е доста трудна.
    Manini, ламенцата са две и са на Анхор 300 и 303 . Те са телени нишки, много тънки и аз шия с 4 нишки. Отначало пробвах с ламе Рефлекта, Daniel4i ми беше изпратила, но нещо не се получи добре. С една нишка не се забелязва, а с две става много дебело и затова го ших с тези. Нямам представа с ДМЦ как изглежда, тук ДМЦ ламе не се продава.

  9. #39

    Подразбиране

    Леле Вени, ти ме смая. Кога успяваш - сръчни ръчички имаш. Още малко и ще е готова за новият си собственик.

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cecunka Виж мнение
    Леле Вени, ти ме смая. Кога успяваш - сръчни ръчички имаш. Още малко и ще е готова за новият си собственик.
    Затова бързам. До средата на юни трябва да е в рамка.

  11. #41

    Подразбиране

    Бавно и полека газя в зеленината на Етъра.
    [IMG][/IMG]

  12. #42

    Подразбиране

    Вени,много ти е хубав Етъра ,но внимавай че в зеленината през това време на годината има опасни насекоми.за по сигурно върви по мостчето
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  13. #43

    Подразбиране

    Ще стане чудесен гоблен

  14. #44

    Подразбиране

    "Бавно и полека"?! С тези твои темпове скоро и той ще е сред готовите.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Ееееееееееееееееее най-после!Откога чакам да го подхванеш наново. Очаквам и да е готов преди моя, че аз уж си бях сложила срок преди националната среща, но тъй както вървят нещата едва ли ще успея.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •