Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране гоблен по поръчка

    искам да ви попитам някой от Вас знае ли сайт където може да изпратиш снимка и да ти я направят на гоблен и горе-доло колко струва
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  2. #2

    Подразбиране

    Опитай на www.igolki.net Трябва само да се регистрираш, да прикачиш снимката и след малко е готов. Безплатно е , но до колко добър ще стане гобленът гаранция няма.Дано съм ти била полезна.

  3. #3

    Подразбиране

    Ако имаш програмата за гоблени Pattern Maker,можеш сама да си го направиш.Ще отнеме известно време,но ще стане така както искаш.Ако имаш допълнителни въпроси,питай на ЛС или в съотвтната тема.
    Мисля,че имаше и друг сайт laura stitch,който е подобен на иголки,но не съм много сигурна.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #4

    Подразбиране

    Бамби,сетих се и нещо друго.Прати ми картинката на мейла и ако не е много сложно,ще се опитам да ти направя прогон.Пиши размери и колко цвята да бъде.Също така дали да е 1:1 или 1:4.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •