Показване на 1 до 15 от 15

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране рибено масло

    В Бургас и МНОГО ДРУГИ ГРАДОВЕ бе открит ДМ дрогерия маркет скачествени немски стоки.Има щанд за храни и хранителни добавки на много приятни цени.Аз вече ги използвам.Има рибено масло,както и ленено масло на таблетки.
    Но лекар от център Дар-София ми каза,че е по-добре да се приема течно,затова си купих от Карфур бутилка от 250мл.Каза ми,че може и сусамено,ако не намеря ленено.Но сусаменото има по-тежъщ аромат и предпочетох лененото по-приятно е.Всъщност няма натрапчива миризма.
    Ако говорим за добро качество на таблетки аз предпочитам тези на ФЛП които ползвам от 6 години.

  2. #2

    Подразбиране

    За рибеното масло има доста информация в този сайт http://www.barleansbg.com/fish.html от там можеш и да си поръчаш официал вносител са

  3. #3

    Подразбиране

    Аз мога да предложа нещо, което го ползваме у дома и помага страшно много - alloe.net/superomegathree.html
    Убедих се отдавна, че евтините неща излизат скъпо - в случая качеството отговаря на цената си. Ако се пие по-голямо количество от по-евтини варианти, за да се навакса нужния прием и по време - сумата излиза много по-голяма.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •