Показване на 1 до 15 от 78

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Я да раздвижа тази тема, че идва нова игра
    Ако е възможно, нека който иска да ми изпрати бродерия, тя да не е за закачване на стена. Живеем под наем, в скоро ремонтиран апартамент и не мога да дупча стените...
    Иначе, продължавам да не съм религиозна и няма да се въодушевя от икона. Също, продължавам да нямам калъфче за GSM. Размерите на моя са 47 x 90 x 24 mm.
    Разбира се, ще се радвам на всякакъв подарък, просто да не се закача на стената и да не е икона. А ако все пак е за стена, ще трябва да почака да си вземем наше жилище...

  2. #2

    Подразбиране

    Тъй като ясно съзнавам, че е много възможно да затрудня другарчетата ми в игрите....искам да отбележа, че изобщо не съм претенциозна

    Ще се зарадвам на абсолютно всяка бродерийка, направена от сърце...

    Дано и моите подаръци да ви харесат...ще вложа много старание - обещавам

  3. #3

    Подразбиране

    Този пък и аз ще си кажа какво харесвам - много обичам шоколад и бродирам само с ДМЦ конци . Използвам различни техники - и мъниста и кръстчета и гобленов бод - така че тук нямам претенции.

  4. #4

    Подразбиране

    И да улесня моето другарче. Аз харесвам всичко, дори най-мъничкото. Щом е направено за мен, то е от сърце. В последната година се захласнах по мънистата, но какво да се прави, новото за мен си е ново.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Този пък и аз ще си кажа какво харесвам - много обичам шоколад и бродирам само с ДМЦ конци . Използвам различни техники - и мъниста и кръстчета и гобленов бод - така че тук нямам претенции.
    Това все едно аз съм го казала само бих добавила без щампи
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •