Показване на 1 до 15 от 78

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Я пак по ясно да ми обясните идеята на тази тема че още съм в еуфория от подаръка си,от великденката игра.
    Вени стига си пускала мухи,че са ми слаби ангелите,щом иде реч за игри

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #2

    Подразбиране

    Вени стига си пускала мухи,че са ми слаби ангелите,щом иде реч за игри[/QUOTE]

    А може ли да попитам кой е Вени дето пуска'' мухите'', щото темичката е пусна Сънито.
    А по темата - харесвам всичко, след като знам, че е направено и подарено от сърце.
    ..::Gobelin World::..

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    А може ли да попитам кой е Вени дето пуска'' мухите'', щото темичката е пусна Сънито.

    Може,може,вие какво пихте на обед
    Ето я Вени-venipetgab,нейния пост визирах
    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Съни, това, което си написала си е предложение за нова игра. Защо да не помислим и да го пообсъдим.

    Ихаа,ами ако почна да пускам,това,което ми харесва,ще напълня няколко странички,ще помисля върху това

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #4

    Подразбиране

    Упс, грешката е моя, Извинявам се, май четох през ред.
    Смей се Марианче, смей се, нищо'' твърдо'' не сме пили, само по биричка.
    А и аз с мойто сваляне на очилата, бърках чашата с бутилка, така както бъркам буквите , когата пиша и чета на компютъра. Мъка, мъка......
    ..::Gobelin World::..

  5. #5

    Подразбиране

    Аз също харесвам всичките си гобленчета ,които са ми подарък.За мен това е спомен от човек с който ни свързва поне един интерес - гоблените и е бил предназначен само за мен.Подкрепям и идеята всеки да сподели какво би желал да си ушие.По този начин ще сме сигурни ,че другарчето ни ще се зарадва и няма да бъде разочаровано.Съвсем сериозно го направете ,защото според мен тук само се коментира като идея.Получават се и много подаръци извън игрите и това ще е улеснение за всеки ,който иска да изпрати подарък ,дори и да не участва в игра.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •