Показване на 1 до 15 от 78

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Идеята за споделяне на желанията на всеки какви неща предпочита е прекрасна. Преди всяка игра ще поглеждаме в темата и ще се ориентираме в избора. Аз си харесвам и двата подаръка, които съм получила до сега от игри и всеки от тях си е заел подобаващо място. Моите предпочитания са към всякакви неща без икони и неща на църковна тематика. Според мен в един дом има място за една икона, а останалите е добре да им се радваме и възхищаваме в църквите и катедралите. Това си е лично мое мнение и не искам да накърня чувствата на останалите, всеки си има собствен вкус и винаги се старая да уважам и вижданията на останалите по този въпрос.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз пак със закъснение виждам темата - така е, като човек го няма 4-5 дни на работа
    Подаръците ми от игрите и извън тях са си много хубави и оригинални - две мнения няма. Та кой не обича да получава подаръци, но както вече писах в съответните теми много ме впечатлиха коледните играчки, а сега и великденските яйца направени с мъниста, с ширитчета ... и тем подобни, онова бискорню ли се казваше /като това последното на mari_ar/.
    С една дума всичко което е "пипкаво" за мене и не бих се захванала
    Боже, колко съм скромна в желанията си

  3. #3

    Подразбиране

    Идеята е чудесна за тази тема.Спестява много време да се ровим из форума и да правим проучвания.И не винаги успяваме,разбира се.
    Когато се прави с желание,няма начин да не се хареса.
    Аз нямам специални предпочитания,но не ми допадат абстракциите и нестандартните,където се чудиш къде е горе и къде долу.

  4. #4

    Подразбиране

    Ех че готина темичка .Аз например много харесвам графиките,ама нещо не ме влече да ги шия лично.Така че бих се зарадвала ако някое мое другарче поработи за моя сметка .Е не се блъскайте сега де,за всичките има по нещичко да ми ушиете .Можете спокойно да почнете от кама сутра

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iasi Виж мнение
    Аз пак със закъснение виждам темата - така е, като човек го няма 4-5 дни на работа
    Подаръците ми от игрите и извън тях са си много хубави и оригинални - две мнения няма. Та кой не обича да получава подаръци, но както вече писах в съответните теми много ме впечатлиха коледните играчки, а сега и великденските яйца направени с мъниста, с ширитчета ... и тем подобни, онова бискорню ли се казваше /като това последното на mari_ar/.
    С една дума всичко което е "пипкаво" за мене и не бих се захванала
    Боже, колко съм скромна в желанията си
    И аз така предпочитам някой чаршаф да захвана отколкот нещо пипкаво.Та нареждам се в групата на "скромните"

    Да се допълня - може нещо направено от мъниста,и определено нищо на религиозна основа.
    Редактирано от Tais : 07.01.2011 в 10:18.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #6

    Подразбиране

    Tais, разсмяхте ме от сърце с iasi .
    Нещо мъъъъъничко, ама пиииииииииииипкавичко значи харесвате.

  7. #7

    Подразбиране

    и аз от одеве се подхилкавам Нелинце.
    Дребно,че и пипкаво хитруши я да вземете да се пробвате,а ако не успеете,за великден имате от мен по едно мънистено яйцееее

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •