Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 78

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Tais, разсмяхте ме от сърце с iasi .
    Нещо мъъъъъничко, ама пиииииииииииипкавичко значи харесвате.

  2. #2

    Подразбиране

    и аз от одеве се подхилкавам Нелинце.
    Дребно,че и пипкаво хитруши я да вземете да се пробвате,а ако не успеете,за великден имате от мен по едно мънистено яйцееее

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Понеже много се срамувате аз решин да съм първа
    Nimue_Le_cluricaun.jpg



    това са нещата за които няма да ми стигне времето поне не и тази година
    Редактирано от sunnyto : 01.03.2010 в 00:37.

  4. #4
    Активност
    много,много далече
     
    8 Мнения
     

    Подразбиране

    Аз харесвам всичко , което е с кръстат бод.Никак не се справям с класическия гобленов бод.... Също не оби4ам и религиозната тематика.

  5. #5

    Подразбиране

    Аз също много харесах темата, необходима е за да знаем какво желае другарчето ни, за да няма недоволни. Моята мечта е да ушия един Дименшън и един Пермин. В нашия град не ги разпространяват и няма откъде да си ги набавя, а все още не съм се научила да си купувам по ибей. Така, че би ме зарадвала една такава комплектовка, а за ушито нямам претенции, харесвам всичко.
    Редактирано от daniel4i : 22.01.2010 в 13:47.

  6. #6

    Подразбиране

    И в Горна Оряховица няма избор на гоблени но когато човек има желание се справя.Аз харесвам всичко с изключение на графика.ЕЕне ме впечатляват.Но изработено и изпратено с голямо уважение всеки е щастлив.

  7. #7

    Подразбиране

    nellii,manka имам чувството че такива дреболий ще ми изпилят нервите.Специално на manka шапка и свалям за нещата които твори.Аз такова нещо го захвърлям на 5 минута,липсва ми търпение за такива нещица.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  8. #8

    Подразбиране

    и аз да си кажа заначи
    сега съм на тема книгоразделители, обаче нямам време за тях, таааааа бих се изкефила на такова нещо....малииии и нахална съм значи

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета аз колекционирам слонове имам плюшени, порцеланови, гумени, медальонче, но гоблен още не съм се наканила да ушия. Може някой да ме изненада със слон, но моля да не е с жив, че апартамента ни е малък харесвам и плетени неща. И в крайна сметка какъвто и да е подаръка щом е от сърце ми носи много радост
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tais Виж мнение
    nellii,manka имам чувството че такива дреболий ще ми изпилят нервите.Специално на manka шапка и свалям за нещата които твори.Аз такова нещо го захвърлям на 5 минута,липсва ми търпение за такива нещица.
    уж темата е такава, а пък се
    Споко, не участвам в игрите Аз няма да го захвърля на 5 минута, защото въобще няма да го започна

  11. #11

    Подразбиране ?

    От няколко дни Искам да ушия няколко букви, но се чудя коя буква да взема, дали тази която е на ник-а или собствената. Аз предпочитам буквата от името, защото моята първа буква от ник-а е i, и кой виждайки я у нас ще разбере че става въпрос за буквата Я но пък на колко тук знаем истинските имена. Завиждам на тези, чийто имена са с "универсални" букви - А, Е, М, О, че и ника им започва с тях
    Ако сега някой познае че ще му шия буквата и пише тук, ура , ако пък не - харесват, не харесват ще си шия буквите от собствените им имена

  12. #12

    Подразбиране

    Не харесвам графики ,обичам много цветята!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Juli71 Виж мнение
    Не харесвам графики ,обичам много цветята!
    Ех,Juli,колко много улесни своето другарчедали и моето няма да ми подскаже нещо...

  14. #14

    Подразбиране

    Аз бих искала нещо, което ще ушия сама, но каквото и да е ще ме зарадва

  15. #15

    Подразбиране

    Аз пък обожавам графики,но всъщност всичко би ме зарадвало...все пак участието ми в играта не е свързано с това какво искам да ми ушият,а с тръпката

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •