Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 78
  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    Държа да отбележа, че тук , в този форум и в тази игра, главният подарък е СОБСТВЕНОРЪЧНО ИЗБРОДИРАН ГОБЛЕН - картичка, малка бродерия.
    Разни колмплектовки, аксесоари и др., са допълнение, което се изпраща при желание от страна на подаряващия.

    Моля, като пишете желанията си за подарък, да се съобразите с този факт.
    Напълно подкрепям това мнение

  2. #62

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    Държа да отбележа, че тук , в този форум и в тази игра, главният подарък е СОБСТВЕНОРЪЧНО ИЗБРОДИРАН ГОБЛЕН - картичка, малка бродерия.
    Разни колмплектовки, аксесоари и др., са допълнение, което се изпраща при желание от страна на подаряващия.

    Моля, като пишете желанията си за подарък, да се съобразите с този факт.
    Абсолютно вярно!!!

  3. #63

    Подразбиране

    Аз се радвам на всичко,което е направено специално за мен,колкото и мъничко да е,защото знам,че е вложен труд ,вдъхновение и обич .

  4. #64

    Подразбиране

    нова съм във форума, шия от скоро, много ми харесва и ме успокоява. Рядко получавам подаръци и затова се радвам на всеки , особенно като знам че е направен и избран за мен. Всеки жест на внимание ме радва ивълнува. Аз лично обичам да правя подаръци, избирам ги с любов и желание все едно са за мен.

  5. #65

    Подразбиране

    Обръщам се към всички мои приятели във форума. Моля ви, не ми правете никакви приятни изненади, нито подаръци, нито картички! Ще отсъствам от страната преди , на и след великденските празници и има голяма вероятност всичко да се загуби. То изчезват пратки, когато съм си тук, а когато ме няма пък е повече от сигурно.
    Благодаря ви за всичко!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #66

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Обръщам се към всички мои приятели във форума. Моля ви, не ми правете никакви приятни изненади, нито подаръци, нито картички! Ще отсъствам от страната преди , на и след великденските празници и има голяма вероятност всичко да се загуби. То изчезват пратки, когато съм си тук, а когато ме няма пък е повече от сигурно.
    Благодаря ви за всичко!
    Може да изпращате всичко на моя адрес.........../ШЕГИЧКА/

  7. #67

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Може да изпращате всичко на моя адрес.........../ШЕГИЧКА/
    Или на моят - аз ходя на поща всеки ден като на работа

  8. #68

    Подразбиране

    Я да раздвижа тази тема, че идва нова игра
    Ако е възможно, нека който иска да ми изпрати бродерия, тя да не е за закачване на стена. Живеем под наем, в скоро ремонтиран апартамент и не мога да дупча стените...
    Иначе, продължавам да не съм религиозна и няма да се въодушевя от икона. Също, продължавам да нямам калъфче за GSM. Размерите на моя са 47 x 90 x 24 mm.
    Разбира се, ще се радвам на всякакъв подарък, просто да не се закача на стената и да не е икона. А ако все пак е за стена, ще трябва да почака да си вземем наше жилище...

  9. #69

    Подразбиране

    Тъй като ясно съзнавам, че е много възможно да затрудня другарчетата ми в игрите....искам да отбележа, че изобщо не съм претенциозна

    Ще се зарадвам на абсолютно всяка бродерийка, направена от сърце...

    Дано и моите подаръци да ви харесат...ще вложа много старание - обещавам

  10. #70

    Подразбиране

    Този пък и аз ще си кажа какво харесвам - много обичам шоколад и бродирам само с ДМЦ конци . Използвам различни техники - и мъниста и кръстчета и гобленов бод - така че тук нямам претенции.

  11. #71

    Подразбиране

    И да улесня моето другарче. Аз харесвам всичко, дори най-мъничкото. Щом е направено за мен, то е от сърце. В последната година се захласнах по мънистата, но какво да се прави, новото за мен си е ново.

  12. #72

    Подразбиране

    Харесвам най-много пейзажите, особено с цветя и птички. Не харесвам сувенири и вази, защото смятам, че пречат на енергията да тече свободно, но много обичам коледните украшения и играчки. Аз съм от хората, които винаги си харесват подаръците, но ми доставя най-голямо удоволствие, когато аз правя подарък.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  13. #73

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Този пък и аз ще си кажа какво харесвам - много обичам шоколад и бродирам само с ДМЦ конци . Използвам различни техники - и мъниста и кръстчета и гобленов бод - така че тук нямам претенции.
    Това все едно аз съм го казала само бих добавила без щампи
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  14. #74

    Подразбиране

    Аз бих се зарадвала на някаква комплектовчица на гоблен. Дори и ако само това е допълнението ми. Винаги се радвам на това най-много. Така че, съм доста "лесно" другарче, мисля Но дори и да е нещо друго, пак ще му се зарадвам, защото съм сигурна, че който и да ми се е паднал, ще се е постарал, така че .... чакам с нетърпение

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Май имам слабост към всичко цветно,свежо и абстрактно..радвам се на всичко направено с желание и от сърце специално за мен..

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •