Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 78
  1. #1

    Подразбиране Подаръците които искам да получа

    Правя тази тема защото мисля че има ужда от нея
    Всеки има поне един гоблен които харесва но неможе да стигне до него по някаква причина
    Аз поне имам доста такива
    Така че ако решите тук може да сложиме гобленито кито харесваме и несме започнали да шием и така ще олесним другарчетата си от игрите а и не само
    Дано идеята да ви допадне

  2. #2

    Подразбиране

    Аз като в рекламата на ДСК:"Искам всичко"
    И сега Манка да ми отговори:"Това да не е банка ДСК"
    Идеята за темичката е добра

    Ааааа сетих се какво искам-има едно гобленче на мъж с голо дупе,с престилка и чистиЕх ако отворя колет и вътре видя този гоблен,ще се смея една седмица
    Редактирано от teen_f : 10.04.2009 в 15:48.

  3. #3

    Подразбиране

    Темата е страхотна. Ако всеки драсне тук няколко реда ще е от голяма полза за бъдещите игри, пък и не само. Мен специално ме свари неподготвена бая ще трябва да се разровя и замисля. Е няма да показвам големи гоблени де / споко/, а няколко мънички, които изключително много харесвам, но все не ми стига време да ушия. Отсега мога да си призная без бой обаче, че обожавам мини пейзажчета, пеперуди, фарчета, теменужки, а като фирми харесвам Дименшънс, Вервако, Пермин, Анхор и списанията Рико са ми любими /предполагам и на вас/.
    Отивам да ровя из архива да си опресня паметта и да си избера нещо от многото

    Ау, как можах да забравя за лавандулата - направо съм луда по нея.
    Редактирано от nellli : 10.04.2009 в 15:56.

  4. #4

    Подразбиране

    Темата е страхотна. Аз също имам гобленчета, които така и не съм ушила. Например малки цветя, които перфектно стоят подредени на тесен коридор или стълбище, или пеперудки, пиленца.... Ами харесвам и цветни семпли графики........... както teen_f - "ИСКАМ ВСИЧКО"

  5. #5

    Подразбиране

    Така аз предлагам тази тема защото
    Много искам да направя на някои подарък но незнам дали този гобле е почнат или не
    И друго много харесвам димейшън но няма да си ушя нищо защото схемите са ми трудни Та аз обичам да шия гоблени на ланарте или пък вервако или нещо такова А "Пенка " да шие димейшън И моята идея е ушийми Пенке димейшън а аз щети ушия онова вервако дето ти харесва ОФФФ
    Така че ако имате желание тук можем да сложим снимките на тези гоблени които неможем да си направим и смалко съдействие от модераторите аз харесва нещо (например гобленчето на мими) пеша на модератора и той маха снимката А Мими се чуди от кого ще си получи гобленчето готово
    И така

  6. #6

    Подразбиране за форума

    аз пък бих харесала всякакъв на каквато и тема да е ,стига да е с приятни за окото цветове ,да е пастричък и весел, може и с 1-2 цвята,но стилен ,така ,че моето другарче в никакъв случаи няма да го притиснявам ,няма значение,колко е голям
    Редактирано от kaktos456 : 30.10.2009 в 13:11.

  7. #7

    Подразбиране

    Съни, това, което си написала си е предложение за нова игра. Защо да не помислим и да го пообсъдим.

  8. #8

    Подразбиране

    Аз харевам всичко,но много искам да си имам една молитва или молищете се ръце.Приготвила съм им схемите,но нещо все не стигам до тях.Така,че за коледа мовето другарче може да си помисли

    Ех,Вени пак си напривала страхотен подарък!Много оригинален подарък!Поздрави за теб и новата им претижателка!
    Редактирано от manka : 11.04.2009 в 22:44.


  9. #9

    Подразбиране

    Я пак по ясно да ми обясните идеята на тази тема че още съм в еуфория от подаръка си,от великденката игра.
    Вени стига си пускала мухи,че са ми слаби ангелите,щом иде реч за игри

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #10

    Подразбиране

    Така аз много искам да ушия на манка едни лочици ама незнам дали ги е почнала и тук манка си слага снимчицата а пиша на едно модераторче че ги почвам и то маха снимката а манка се чуди кой ще я изненада
    Аз искам делматинеца на дим и лили го харесва да ми го ушие и нещо такова

  11. #11

    Подразбиране

    Вени стига си пускала мухи,че са ми слаби ангелите,щом иде реч за игри[/QUOTE]

    А може ли да попитам кой е Вени дето пуска'' мухите'', щото темичката е пусна Сънито.
    А по темата - харесвам всичко, след като знам, че е направено и подарено от сърце.
    ..::Gobelin World::..

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    А може ли да попитам кой е Вени дето пуска'' мухите'', щото темичката е пусна Сънито.

    Може,може,вие какво пихте на обед
    Ето я Вени-venipetgab,нейния пост визирах
    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Съни, това, което си написала си е предложение за нова игра. Защо да не помислим и да го пообсъдим.

    Ихаа,ами ако почна да пускам,това,което ми харесва,ще напълня няколко странички,ще помисля върху това

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #13

    Подразбиране

    Упс, грешката е моя, Извинявам се, май четох през ред.
    Смей се Марианче, смей се, нищо'' твърдо'' не сме пили, само по биричка.
    А и аз с мойто сваляне на очилата, бърках чашата с бутилка, така както бъркам буквите , когата пиша и чета на компютъра. Мъка, мъка......
    ..::Gobelin World::..

  14. #14

    Подразбиране

    Аз също харесвам всичките си гобленчета ,които са ми подарък.За мен това е спомен от човек с който ни свързва поне един интерес - гоблените и е бил предназначен само за мен.Подкрепям и идеята всеки да сподели какво би желал да си ушие.По този начин ще сме сигурни ,че другарчето ни ще се зарадва и няма да бъде разочаровано.Съвсем сериозно го направете ,защото според мен тук само се коментира като идея.Получават се и много подаръци извън игрите и това ще е улеснение за всеки ,който иска да изпрати подарък ,дори и да не участва в игра.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Идеята за споделяне на желанията на всеки какви неща предпочита е прекрасна. Преди всяка игра ще поглеждаме в темата и ще се ориентираме в избора. Аз си харесвам и двата подаръка, които съм получила до сега от игри и всеки от тях си е заел подобаващо място. Моите предпочитания са към всякакви неща без икони и неща на църковна тематика. Според мен в един дом има място за една икона, а останалите е добре да им се радваме и възхищаваме в църквите и катедралите. Това си е лично мое мнение и не искам да накърня чувствата на останалите, всеки си има собствен вкус и винаги се старая да уважам и вижданията на останалите по този въпрос.

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •