Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 78
  1. #16

    Подразбиране

    Аз пак със закъснение виждам темата - така е, като човек го няма 4-5 дни на работа
    Подаръците ми от игрите и извън тях са си много хубави и оригинални - две мнения няма. Та кой не обича да получава подаръци, но както вече писах в съответните теми много ме впечатлиха коледните играчки, а сега и великденските яйца направени с мъниста, с ширитчета ... и тем подобни, онова бискорню ли се казваше /като това последното на mari_ar/.
    С една дума всичко което е "пипкаво" за мене и не бих се захванала
    Боже, колко съм скромна в желанията си

  2. #17

    Подразбиране

    Идеята е чудесна за тази тема.Спестява много време да се ровим из форума и да правим проучвания.И не винаги успяваме,разбира се.
    Когато се прави с желание,няма начин да не се хареса.
    Аз нямам специални предпочитания,но не ми допадат абстракциите и нестандартните,където се чудиш къде е горе и къде долу.

  3. #18

    Подразбиране

    Ех че готина темичка .Аз например много харесвам графиките,ама нещо не ме влече да ги шия лично.Така че бих се зарадвала ако някое мое другарче поработи за моя сметка .Е не се блъскайте сега де,за всичките има по нещичко да ми ушиете .Можете спокойно да почнете от кама сутра

  4. #19

    Подразбиране

    Понеже много се срамувате аз решин да съм първа
    Nimue_Le_cluricaun.jpg



    това са нещата за които няма да ми стигне времето поне не и тази година
    Редактирано от sunnyto : 01.03.2010 в 01:37.

  5. #20
    Активност
    много,много далече
     
    8 Мнения
     

    Подразбиране

    Аз харесвам всичко , което е с кръстат бод.Никак не се справям с класическия гобленов бод.... Също не оби4ам и религиозната тематика.

  6. #21

    Подразбиране

    Аз също много харесах темата, необходима е за да знаем какво желае другарчето ни, за да няма недоволни. Моята мечта е да ушия един Дименшън и един Пермин. В нашия град не ги разпространяват и няма откъде да си ги набавя, а все още не съм се научила да си купувам по ибей. Така, че би ме зарадвала една такава комплектовка, а за ушито нямам претенции, харесвам всичко.
    Редактирано от daniel4i : 22.01.2010 в 14:47.

  7. #22

    Подразбиране

    И в Горна Оряховица няма избор на гоблени но когато човек има желание се справя.Аз харесвам всичко с изключение на графика.ЕЕне ме впечатляват.Но изработено и изпратено с голямо уважение всеки е щастлив.

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iasi Виж мнение
    Аз пак със закъснение виждам темата - така е, като човек го няма 4-5 дни на работа
    Подаръците ми от игрите и извън тях са си много хубави и оригинални - две мнения няма. Та кой не обича да получава подаръци, но както вече писах в съответните теми много ме впечатлиха коледните играчки, а сега и великденските яйца направени с мъниста, с ширитчета ... и тем подобни, онова бискорню ли се казваше /като това последното на mari_ar/.
    С една дума всичко което е "пипкаво" за мене и не бих се захванала
    Боже, колко съм скромна в желанията си
    И аз така предпочитам някой чаршаф да захвана отколкот нещо пипкаво.Та нареждам се в групата на "скромните"

    Да се допълня - може нещо направено от мъниста,и определено нищо на религиозна основа.
    Редактирано от Tais : 07.01.2011 в 11:18.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #24

    Подразбиране

    Tais, разсмяхте ме от сърце с iasi .
    Нещо мъъъъъничко, ама пиииииииииииипкавичко значи харесвате.

  10. #25

    Подразбиране

    и аз от одеве се подхилкавам Нелинце.
    Дребно,че и пипкаво хитруши я да вземете да се пробвате,а ако не успеете,за великден имате от мен по едно мънистено яйцееее

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #26

    Подразбиране

    nellii,manka имам чувството че такива дреболий ще ми изпилят нервите.Специално на manka шапка и свалям за нещата които твори.Аз такова нещо го захвърлям на 5 минута,липсва ми търпение за такива нещица.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  12. #27

    Подразбиране

    и аз да си кажа заначи
    сега съм на тема книгоразделители, обаче нямам време за тях, таааааа бих се изкефила на такова нещо....малииии и нахална съм значи

  13. #28

    Подразбиране

    Момичета аз колекционирам слонове имам плюшени, порцеланови, гумени, медальонче, но гоблен още не съм се наканила да ушия. Може някой да ме изненада със слон, но моля да не е с жив, че апартамента ни е малък харесвам и плетени неща. И в крайна сметка какъвто и да е подаръка щом е от сърце ми носи много радост
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tais Виж мнение
    nellii,manka имам чувството че такива дреболий ще ми изпилят нервите.Специално на manka шапка и свалям за нещата които твори.Аз такова нещо го захвърлям на 5 минута,липсва ми търпение за такива нещица.
    уж темата е такава, а пък се
    Споко, не участвам в игрите Аз няма да го захвърля на 5 минута, защото въобще няма да го започна

  15. #30

    Подразбиране ?

    Реклама:
    От няколко дни Искам да ушия няколко букви, но се чудя коя буква да взема, дали тази която е на ник-а или собствената. Аз предпочитам буквата от името, защото моята първа буква от ник-а е i, и кой виждайки я у нас ще разбере че става въпрос за буквата Я но пък на колко тук знаем истинските имена. Завиждам на тези, чийто имена са с "универсални" букви - А, Е, М, О, че и ника им започва с тях
    Ако сега някой познае че ще му шия буквата и пише тук, ура , ако пък не - харесват, не харесват ще си шия буквите от собствените им имена

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •