Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 78
  1. #31

    Подразбиране

    Не харесвам графики ,обичам много цветята!

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Juli71 Виж мнение
    Не харесвам графики ,обичам много цветята!
    Ех,Juli,колко много улесни своето другарчедали и моето няма да ми подскаже нещо...

  3. #33

    Подразбиране

    Аз бих искала нещо, което ще ушия сама, но каквото и да е ще ме зарадва

  4. #34

    Подразбиране

    Аз пък обожавам графики,но всъщност всичко би ме зарадвало...все пак участието ми в играта не е свързано с това какво искам да ми ушият,а с тръпката

  5. #35

    Подразбиране

    За да успокоя човека на когото аз съм "късмета" паднал се за подарък- харесвам всичко- на всякаква тематика, всякаква фирма и т.н. Убедена съм, че ще се зарадвам на всяко нещо, което е изработено с желание. Повече се притеснявам за моето другарче..........
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  6. #36

    Подразбиране

    Понеже не съм много активна във форума и за да успокоя другарчето на което се паднах искам да кажа, че много харесвам цветя. За мен е много по-важен жеста и изненадата от подаръка, защото знам че ще е изработен от сърце, така както и аз ще приготвя моя подарък.


    Подкепям мнението на mmagi.nik
    ...все пак участието ми в играта не е свързано с това какво искам да ми ушият,а с тръпката

  7. #37

    Подразбиране

    Aз съм много ллесна,харесва ми всичко щом е направено за мен.Така,че моето другарче може да е спокойно.
    eхooooooooooooooo

  8. #38

    Подразбиране

    Аз също съм начинаеща във форума и нямам собствена страничка(ще се постарая да е направя скоро),може би до известна степен затруднявам другарчето
    Всяка една от нас знае,че всичко направено с желание и любов е безценно

  9. #39

    Подразбиране

    Мили момиченца, я да си помагаме!!
    Аз нямам претенции, за мен е важно вниманието.
    Поздрав Слава

  10. #40

    Подразбиране

    И аз харесвам всичко нямам претенций за фирма и гобленче макар че много ми се иска да ушия едно гобленче на Дименшънс но това е за друга тема .Така че другарчето няма да има нужда да мисли какво да ми подари бих се зарадавала на всичко

  11. #41

    Подразбиране

    Мило другарче, не е нужно да се притесняваш какво да избереш, харесва ми всичко, което е направено с желание и любов. И също като момичетата от горните постове участвам в играта заради тръпката.

  12. #42

    Подразбиране

    На мен ми стига само , че е ръчна изработка и вече е уникат.Харесвам всичко , защото знам , че такова нещо няма как да си купиш.Най-вече вниманието и факта, че някой е направил лично нещо за теб.За мен това е най-важно
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  13. #43

    Подразбиране

    За да се наредя сред скромните ще кажа, че обожавам цветя и пейзажи. Иначе казано всичко цветно и свежо. Не харесвам графики и абстракции. А ако това ще ви затрудни, другото което харесвам са всякакви аксесоарчета свързани с шиенето.

  14. #44

    Подразбиране

    Харесвам всичко,което е направено с мерак и любов.Според мен това си личи и се усеща.
    Падам си по всякакви торбички,бискорнюта,,карета,аксесоари...извън от стандартния гоблен в рамка.
    Не харесвам гоблените на религиозна тематика.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Искам мънистено калъфче за GSM
    И аз при скромните

    Иначе се радвам на всичко без религиозната тематика. Едва ли има по-голям атеист от мен...
    Редактирано от Nev : 11.05.2010 в 09:05.

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •