Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 78
  1. #46

    Подразбиране

    Искам фъкано килимче - охлювче или маймунка на Vervaco

    Ама много съм скромна
    Редактирано от Triana` : 23.04.2010 в 11:45.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  2. #47

    Smile

    Аз пък бих желала да получа морски пейзаж! Обожавам ги, а все още нямам нито един!
    Но бих се зарадвала и на всеки друг мотив, при мисълта, че някой го е правил специално за мен, за да ме зарадва!

  3. #48

    Подразбиране

    Е, аз пък много искам часовник .... за кухнята, но все не му идва времето сама да си го направя .
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #49

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Е, аз пък много искам часовник .... за кухнята, но все не му идва времето сама да си го направя .
    Kaза си го..................
    ..::Gobelin World::..

  5. #50

    Подразбиране

    А аз-нещо, което ще засили празничната атмосфера в къщи и нещо, което ще ме доближи до ушиването на още една мадонка на Феручи!

  6. #51

    Подразбиране

    Аз също съм лесна-харесвам всичко.Най-вълнуващо е очакването !

  7. #52

    Подразбиране

    Да си споделя и аз мечтата...
    Мен нещо уроците по правене на топки сърца и тям подобни все не ми стигат ... Не ми се отдават тия работи на практика!Падам си и по сладурски гоблени на животинчетата (примерно на Анхор мечета ,слончета,зайчета...) за които все не ми стига времето...

  8. #53

    Подразбиране

    И аз като Светлето не ми остава време за часовник, ших един и го подарих на брат ми но за себе си нямам време. А и Мина е права, очакването е най-вълнуващо и това, че някой е направил нещо специално за тебе.

  9. #54

    Smile

    за мен лично какъвто и да е подаръка стига да е свързано с гобленарството ще ми хареса иначе и аз не харесвам икони и гоблените от едно време новите неща ми харесват мноооого повече и са по-реалистични всичко направено от сърце е добре дошло

    п.с променям малко поста че май шегата ми не се разбра
    Редактирано от irena_gemini : 30.10.2010 в 16:52.

  10. #55

    Подразбиране

    Аз вече съм писала в тази тема лятото, но да си кажа и сега, може пък да улесня другарчето си
    Много ми се иска да имам, а все за подаръци правя разни гобленарски аксесоари... бискорню, калъфче за ножичка, книжка - игленик... нещо от този сорт... Та, мило другарче, ако това те улеснява, може и мен да направиш много щастлива!

  11. #56

    Подразбиране

    Аз харесвам всичко, с изключение на щампите!
    Всеки един подарък приготвен с внимание ще ме зарадва изключително!

  12. #57

    Подразбиране

    И аз като Гинева не си падам по щампите, доста са ми грубовати! Иначе бих се зарадвала на всичко, което е подарено от сърце
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  13. #58

    Подразбиране

    И аз да се наредя - НЕ ХАРЕСВАМ ЩАМПИ ИЗОБЩО, относно бродерията - харесвам абсолютно всичко, но най - много бих се зарадвала на готова комплектовка на Ланарте, Дименшън или нещо подобно.

  14. #59

    Подразбиране

    Не знам какво да пиша, за да улесня другарчето си. Ще се радвам на всичко, особено изпратено за този празник (и аз като децата).

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Държа да отбележа, че тук , в този форум и в тази игра, главният подарък е СОБСТВЕНОРЪЧНО ИЗБРОДИРАН ГОБЛЕН - картичка, малка бродерия.
    Разни колмплектовки, аксесоари и др., са допълнение, което се изпраща при желание от страна на подаряващия.

    Моля, като пишете желанията си за подарък, да се съобразите с този факт.

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •