Показване на 1 до 12 от 12

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Snejanka77, благодаря.Билките поне няма да навредят, като лекарствата.Вече спрях да пия лекарства, за тази година стига.А и се мотая около едни котки , та вече не мога и да преценя от кое ми е по-зле от липите или от котанитеВ един момент сякаш свиквам.А колко пъти на ден се пие от чая?

  2. #2

    Подразбиране

    И аз имам проблем с алергиите .Синът ми кашли от два месеца обиколихме де що лекари, изсмука де що се продават в аптеката хапчета за гърло ,за кашлица всички билки ,които съм чувала му сварих е НЕ и НЕ.Края на май направи алергичен шок от антибиотик и след това започна кашлицата и накрая един лекар-уши нос гърло ни изписа -антиалергично лекарство -КСИЗАЛ но те cа 7 хапченца изпи ги и го спряхме .Забравих да кажа че кашлицата му само от това се повлия -намаля, много намаля.Но от три дена ги спряхме и той отново започна да кашли.Та въпросът ми е колко време се пият тези противоалергични лекарства.
    Ходихме по лекари но -или ме питат мен какво да изпишат или пък не им се говори много, много .Даже личната малко като че ли не искаше да ми повярва че продължава да кашли.Та затова питам тук ако някой знае да ми каже.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •