Показване на 1 до 12 от 12

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Благодаря, ще отида за рецепта.Лоратадин-а който вземам не ми се вижда много ефикасен.Ще пробвам и това

  2. #2

    Подразбиране

    може да разгледаш сайта на вестник лечител.там са описани много продукти който са изцяло природни и се продават в аптеки"лечител".мисля че имаше точно за алергични ринити-алермин.аз пия всеки ден чай ройбос за тонус,а мъжа ми употребява саменто.той също страда от сенна хрема.надяваме се да помогнат.иначе мисля че химичните препарати имат временен ефект при такива вече хронични състояния.поне ако не помогнат няма да навредят.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 1226 Виж мнение
    може да разгледаш сайта на вестник лечител.там са описани много продукти който са изцяло природни и се продават в аптеки"лечител".мисля че имаше точно за алергични ринити-алермин.аз пия всеки ден чай ройбос за тонус,а мъжа ми употребява саменто.той също страда от сенна хрема.надяваме се да помогнат.иначе мисля че химичните препарати имат временен ефект при такива вече хронични състояния.поне ако не помогнат няма да навредят.
    Благодаря за съвета, не ми беше идвало на ума за билки.За сега пия едни таблетчици и съм по - добреАко се наложи пак може да се възползвам от билки

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •