Показване на 1 до 11 от 11

Тема: Здравейте

  1. #1

    Smile Здравейте

    Много обичам да бродирам гоблени,имам няколко ушити,но ми се ще да направя един голям пейзаж,но знаете как всеки е затруднен финансово ,както и аз,за това бих искала някакви схеми да ми предложите,аз също имам схеми на всичко което съм направила,бих пратила на всеки,питайте ме,ще отговарям

  2. #2

    Подразбиране

    Добре дошла ,Diva-1!
    Разгледай спокойно форума и неговите раздели, може би ще намериш отговор за себе си ето тук:http://www.goblenite.org/forumdisplay.php?f=21
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #3

    Подразбиране

    Добре дошла при нас.

  4. #4

    Подразбиране

    Diva-1 Добре дошла сред нас.! С удоволствие ще ти изпратим схеми, само,че трябва да знаем точно какво искаш. Можеш да пишеш в заявките или да си поискаш от някого схема на лични съобщения. Пожелавам ти тук, сред нас да ушиеш най-красивите си гоблени!

  5. #5

    Подразбиране

    добре дошла.във форума ще намериш много красиви гоблени,а момичетата са страшно отзивчиви и не отказват схеми на никого.сама ще се убедиш

  6. #6

    Подразбиране

    Добре дошла! Разгледай пейзажите, покажи картинката и ще получиш и схемите.

  7. #7

    Подразбиране

    здравейте момичета,благодаря за радушното посрещане,трябва да разуча как се качват снимки тука да покажа и аз какво имам и ако някой желае схема да му пратя

  8. #8

    Подразбиране

    много бих искала ако някой има схемата на Христос ходи по водата(не съм сигурна дали точно така се казва) да ми пише

  9. #9

  10. #10

    Post

    Добре дошла!Тук ще намериш много приятели!

  11. #11

    Подразбиране за форума

    Реклама:
    добре дошла ,във форума има доста схеми,разгледаи няма да имаш време да ушиеш всичко което ще харешеши аз имам гоблени на които вземах схеми от познати, купувах конци по етапно, но това беше преди 5-6 години когато не бях в този форум ,,болни,, от БРОДЕРИЯ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •