Показване на 1 до 14 от 14
  1. #1

    Unhappy Моля ви за помощ!

    Момичета, много моля за съвет! На този гоблен вече веднъж му смених рамката, но сега пак не ми харесва! А пък е за подарък! Никъде не съм го виждала ушит и в рамка, затова ми беше много трудно да я избера, и съответно сега никак не ми харесва! Не стига че самите макове станаха едни такива "измити"... Май без паспарту щеше да е по-добре,а?! Моля ви, споделете вашето мнение, моля ви!


    Редактирано от teen_f : 29.04.2010 в 09:35.

  2. #2

    Подразбиране

    мисля ,че се е получило добре
    остави си го така

  3. #3

    Подразбиране

    Не е лош гоблена, но ако искаш по- безболезнено можеш да пробваш с подмяна на паспартуто и да опиташ на място с кой цвят можеш да го замениш/ а не отново да подменяш рамката/, ако това може да те успокои.
    Мнението ми обаче е, че този подарък е хубав и така.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Не я сменяй. А другия път ги подарявай без рамка. Аз така правя.
    Не зная каква е била първата, но вероятно и с нея щеше да е добре ...


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Според мен това е една стандартна рамка и няма защо да се притесняваш.Подари го така а ако на получателя не му хареса да си я смени по свой вкус.

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета! Малко ме успокоихте! Имам още малко време да помисля, но сте прави - ако на получателя не му хареса, да си я направи по свой вкус...

  8. #8

    Подразбиране

    Става,не се притеснявай! Подарявай смело.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #9

    Подразбиране

    Много си е хубава даже рамката.Подарявай смело

  10. #10

    Подразбиране

    Аз също мисля че рамката и гоблена са супер.Недей променяй нищо-паспартуто придава допълнителна дълбочина на гоблена.Аз слагам на всеки ушит то мен гоблен-било той малък или по-голям.

  11. #11

    Подразбиране

    ELENI, според мен рамката е добра,можеш само да подмениш цвета на паспартуто,но ако и така остане няма да сгрешиш.Може ли да използвам случая само да ми кажеш на коя фирма е този гоблен,защото съм решила да си купя същия на Милена стил с конци Ариадна,а ти казваш че твоите макове нещо не се получили.

  12. #12

    Подразбиране

    Добре си е ,не се притеснявай! Поздравления за гоблена,ще бъде оценен!

  13. #13

    Подразбиране

    На мен ми харесват и рамката и паспартуто!Ако е без паспарту на мен гоблена /говоря по принцип/ ми изглежда някак смачкан ,не може да се придаде красотата му.Това е лично мое мнение , последната дума е твоя.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  14. #14

    Подразбиране може би това

    Реклама:
    Може би тази рамка,но все пак зависи за кого е подаръка.
    Редактирано от teen_f : 29.04.2010 в 09:35.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •