Показване на 1 до 11 от 11
  1. #1

    Smile Здравейте и от мен!

    Здравейте!
    Да ви се представя - казвам се Валя, от град Червен бряг съм, на 27 години.
    Имам син на почти 3 и половина, казва се Божидар, прекрасен мъж до себе си и любимо хоби - гоблените! Шия от 7-8 години, като имам доста прекъсвания през времето. В момента съм безработна, но запълвам времето си освен с домакинство и гоблени, с четене. Задочна студентка съм в Свищов, 2-ра година.
    Ако има нещо, което съм пропуснала, може да питате!

    От скоро разглеждам форума, много е голям , кога ли ще го разгледам целият Браво на вас!

    Дано не съм сбъркала с пускането на нова темичка, просто все още се ориентирам трудно

    Хубав ден!

  2. #2

    Подразбиране

    Добре дошла ВалчеРадвам се, че групата на земляците - плевенчани се увеличава


  3. #3

    Подразбиране

    Валя! Освен гоблени и четене
    третото ти любимо занимание ще стане форума

  4. #4

    Подразбиране

    dobre do6la i ot men

    priyatno prekarvane vıv foruma

  5. #5

    Подразбиране

    Добре дошла сред нас Валя, тук ще намериш много нови приятели.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря ви!
    Ще се радвам да съм сред вас често и за хубаво!


  8. #8

    Smile

    Привет и от нен Валя!Тук е прекрасно,а ще намериш и много истински приятели!

  9. #9

    Подразбиране Здравейте и от мен

    Здравейте отново на 2 май. Днес нали е почивен ден та успях да разгледам града и вече си мисля, че не съм права да наричам страната затворена. Ходихме до два големи мола, до зоологическата градина и пихме бира в един хотел от веригата Рамада. Свиквам и с ослепителната светлина, има пъсък във въздуха като мъгла, но казаха местните, че сега бил сезона на прашните бури. Утре ще разгледам крайбрежието, а в следващите почивни дни ще отида до увеселителен парк, който е край Доха. Градък си има своето очарование. Широки булеварди, кръгово движение почти на всяко кръстовище просторно и доста зеленина. Грижливо поддържани тревни площи, цветя, особен вид акация. В следващите дни ще правя снимки. Толкова от мен за днес. В почивните дни тук нета доста забавя. хубав ден на всички

  10. #10

    Smile

    Здравей и от мен Валя,

    и добре дошла при нас. Пожелавам ти много приятни мигове във форума. Ние с теб сме почти съседи.

    Поздрави

  11. #11

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравей,Валя! Добре дошла във форума!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •