Показване на 1 до 15 от 35

Threaded View

  1. #25

    Подразбиране

    Ако някой има нужда от почивка от форума - елементарно - може просто да не влиза!

    Защо да спира и останалите?


    Цитат Първоначално написано от merita Виж мнение
    Много се ядосвах и по сто пъти влизах и чаках и отговор по един въпрос. Рискувах да си почна гоблена преди отговора и благодарение на спрения форум уших половината гоблен. А после се указа и че вярно съм го подхванала Така че предлагам да има и такива почивки че поне и да пошием малко
    keikal, напълно те подкрепям!
    След дискусии и обяснения как да се закачат картинки през radikal.ru, защото форумът вече е претоварен, забелязах доста хора си направиха оглушки (не знам как точно да се изразя). Съвсем наскоро направих забележка по този въпрос на едно Три гобленарки, че отварят втора тема, в която показват същите гоблени като в първата. Забележката ми беше доста зле приета от съфорумките. Е, явно има съобразителни хора, има и такива, който смятат, че за тях може да се правят изключения!

    Лошото е, че колкото и да си говорим, няма да има никакъв ефект. В краен случей, проблема може и по сталиновски да се реши.... Забранява се бутончето за прикачване на картинки. Тогава искат или не - всички ще разберат как се прикача картинка през radikal.
    Редактирано от rostso : 23.11.2009 в 18:17.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •