Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 35
  1. #1

    Question КАК СЕ ЧУВСТВАХТЕ БЕЗ ФОРУМ?

    Мили момичета и момчета,отварям тая тема , за да споделите мнения по повод на липсата на форума от няколко дена.Аз да си призная честно щях да се побъркам.Толкова много ми липсваше ,че поняколко пъти влизах и се чудех какво става?Липсваха ми вашите мнения по различни теми,показването на етапите на творбите ви и завършените такива,но сега се радвам,че отново мога да се радвам на него ,който определено ми липсваше.А НА ВАС?

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Гадно много гадно Толкова много съм привързана към форума,че като го няма имам чувството яе съм се скарала с вас....На мен лично ми липсва много.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Ами аз до преди няколко минути не можех да вляза във форума. За мен беше много лошо, че го нямаше няколко дни. Много ми беше тежко, че се случи и точно по празниците.

  6. #6

    Подразбиране

    Меко казано ужасно

    Дори вече си мислех, че е нарочно, заради почивните дни да не го претоварим
    Редактирано от blue_bouble : 22.04.2009 в 14:45.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    И аз по няколко пъти на ден влизах и вече взех да се дразня на надписа "Христос воскресе".

  9. #9

    Подразбиране

    Много много ужасно и гадно

  10. #10

    Подразбиране

    И на мен страшно ми липсваше.Независимо,че отскоро съм му фен ,не мога да си представя как ще ми мине денят,ако не го отворя поне един път.

  11. #11

    Подразбиране

    Гадно и то много !Направо като наркоман без наркотик бях тези дни.Кой какво прави , аз проверявам ..., а си пише точно и ясно.А аз "Тома Неверни" - все гледам.Но вече щастието настъпи
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #12

    Подразбиране

    Така свикнах с форума, че 4-5 дена бях като болна. През час, през час проверявах дали е пуснат.

  13. #13

    Подразбиране

    Много самотно....

  14. #14

    Подразбиране

    Ами какво да кажа толкова ми липсваше форума че бях като болна-толкова съм се пристрастила към него. През последните два дни само се питахме със Светла Петрова и Cvetkovaa какво се случва Днес доиде добрата новина че всичко е наред и всички се успокоихме

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Леле, право да ви кажам незнаев што да правам. По сто пати отварав да видам дали е пуштен.
    Фала Ви многу што не потраја подолго.

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •